Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Vijetnamka m65

<< < (7/25) > >>

scorpion:

--- Citat: shandi - 06. 06. 2008. 17:18:42 ---za alpha jaknu postoje dvije podstave.ova crna košta 400 kn,a ova zelena 184 kn,imogu se dobiti u svim bojama u kojima ima i jakna.jakna košta 840kn

--- Kraj citata ---
cijena je 840 kn, ali ako trebaš veličinu za "pravog" čovjeka, recimo XL ili XXL, a dobar dio lovaca spada u tu kategoriju (pogledaj klub forumaša 100 i više kg, a i sam sam tu negdje), cijena skače na 989 kn  nocom Pomalo nepravedno prema nama, zar ne ?   :pferd:

ante.rupe:

--- Citat: scorpion - 08. 06. 2008. 22:31:14 ---
--- Citat: shandi - 06. 06. 2008. 17:18:42 ---za alpha jaknu postoje dvije podstave.ova crna košta 400 kn,a ova zelena 184 kn,imogu se dobiti u svim bojama u kojima ima i jakna.jakna košta 840kn

--- Kraj citata ---
cijena je 840 kn, ali ako trebaš veličinu za "pravog" čovjeka, recimo XL ili XXL, a dobar dio lovaca spada u tu kategoriju (pogledaj klub forumaša 100 i više kg, a i sam sam tu negdje), cijena skače na 989 kn  nocom Pomalo nepravedno prema nama, zar ne ?   :pferd:

--- Kraj citata ---
pa s obzirom koliko se tu materijala potrosi, nije puno, haha

Lazar:
meni te jakne za lov na ds prebucne

scorpion:
Je li netko probao M-65 iz Lapis plusa? Cijena je 499 kn pa me zanima vrijedi li to uopće, odnosno je li nešto bolja od onih zelenih vojnih koje nakon par pogona kroz pravu šikaru izgledaju prilično očerupano  ččč

shandi:
ne znam kakva je ta iz lapisa,ali može se nabaviti vojnih,toga barem ima koliko hočeš.a ne vjerujem da bi se odmah podrapala

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju