Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Vijetnamka m65

<< < (8/25) > >>

File:
Ona iz lapisa mi neizgleda isto kao očeva koja je original i stara je 17 godina ali oni je deklariraju kao original i još navode načine kako prepoznati original e sad nek netko usporedi i vidi ima li razlike i to je to

shaga:

--- Citat: scorpion - 08. 06. 2008. 22:52:29 ---Je li netko probao M-65 iz Lapis plusa? Cijena je 499 kn pa me zanima vrijedi li to uopće, odnosno je li nešto bolja od onih zelenih vojnih koje nakon par pogona kroz pravu šikaru izgledaju prilično očerupano  ččč

--- Kraj citata ---
Nije losa, ali nije ni original.
Dosta je meksa (ili bar ova sto sam ja uzeo kod njih) ali sve u svemu dobra kopija.
Nego ako neko ima mogucnosti da naruci iz njemacke iz americkih army shopova, koji su ostali kao zaostavstina americkih vojnih baza, koje su nekada tamo bile (ja mislim negdje do devedesetih).
SIGURNO CE KUPITI PRAVU JAKNU
P.S. to su neki kao second hand radnje, moj otac je kupio jeftino ali poodavno

PinzHunter:

--- Citat: shaga - 10. 06. 2008. 19:39:33 ---
--- Citat: scorpion - 08. 06. 2008. 22:52:29 ---Je li netko probao M-65 iz Lapis plusa? Cijena je 499 kn pa me zanima vrijedi li to uopće, odnosno je li nešto bolja od onih zelenih vojnih koje nakon par pogona kroz pravu šikaru izgledaju prilično očerupano  ččč

--- Kraj citata ---
Nije losa, ali nije ni original.
Dosta je meksa (ili bar ova sto sam ja uzeo kod njih) ali sve u svemu dobra kopija.
Nego ako neko ima mogucnosti da naruci iz njemacke iz americkih army shopova, koji su ostali kao zaostavstina americkih vojnih baza, koje su nekada tamo bile (ja mislim negdje do devedesetih).
SIGURNO CE KUPITI PRAVU JAKNU
P.S. to su neki kao second hand radnje, moj otac je kupio jeftino ali poodavno

--- Kraj citata ---

ova gore navedena sa slikom je iz Armyshopa u njemackoj. ali ja neznam kako je dobra i jeli original.Moj zet je imao jednu istu i prva posjeta  sa istom ostade bez jakne jer mu je rodjak htio odkupiti i tako ode jakna.znaci mora da je dobra.??

shandi:
ja imam zelenu alpha jaknu i maskirnu neku kopiju.ta maskirna se može sakriti iza originala.koliko je meni poznato samo je alpha original,a sve ostalo su kopije.razlika u kvaliteti je preočita

gardista:
tačno....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju