Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Vijetnamka m65

<< < (19/25) > >>

dean:
Tak je sky...  d4 Stvar je u listi prioriteta... AK se kao nema za normalne hlače i jaknu a ima se love da se zapije nakon lova... Dakle, već imamo izbor, i dvije stvari koje drukčije kotiraju na toj famoznoj listi...
Po meni je problem, kaj se mnogi previše ponose tim odorama i zato ih vole isticati... A mnoge podsjećaju ne neke ružne stvari... Pametnom dosta! Iz poštovanja jedni prema drugima, ajmo bilo lovci, kako obućom, odjećom, tako i djelima...

Legion66:
Ja sam si kupio jaknu firme Tramp, u real tree boji za male novce. Ima veliki đep na leđima, u prednjim đepovima su ušiveni nosači za patrone. Dakle, lovačka je i maskirna, jer šarama podsjeća na šumu, a opet nije maskirna vojna.
Kakvo je vaše mišljenje o takvim jaknama, jer sam baš mislio kupiti i iste takve hlaće.

skyangel:
Meni su ti realtree uzorci fenomenalni i nosim ih u pirš i na čeku. Ali u grupnome lovu se ne priliči takovo nešto...

krilaš:
Ja sam već pisao o toj pušci i dao jedno razumno objašnjenje.
1. Nije M76 već M77.
2.Kupljen je za vreme sancija i embarga, kad drugo nisi imao sta kupiti a da je poluautomat.
3. Slabo sam ga i nosio u lov od sramote i zbog toga sto nije ni lovaćko ni adekvatno .
4. Taj M77 sam prodao prosle godine u 5 mesecu,a bio je kao nov, jer ga nisam ni koristio .

Ja sam ,samo kritican i ne ocekujem da me vi kritikujete sam čistim sve ono što ne smatram lovackim pa tako i sa tim vojnim uniformama.
Ne zaboravi te da se celokupan narod karaketrise kroz uniforme vojskme tog naroda.Nebih da vam dajem primer suvise bi bilo skatljivo.

A vi nosite u lovovima i kosmicke kobinezone jer su jednobojni i prilicno izdrzljivi.

Ja ne podrzavam vojnu uniformu u lovu i to cu uvek javno iznositi a vi me osuđujte slobodno.
Mi smo lovci a ne vojnici i ne spajajte ne spojivo i neka vam taj moj priumer sa M77 bude kao ostova,bilo pa proslo ne ponovilo se jer svi imamo pravo na greske sve dog greške ne počnemo opravdavati .

Pozdrav Goran
 

dean:
Sve štima... Osim toga, ja tu pušku nisma ni spomenuo jer ona ovdje on nije ni bila tema. A tko od nas zna pouzdano da tebi nije hobi i kolekcionarsko oružje... I da je iz te puške izvađen mehanizam za opaljenje i da je cijev možda zalivena olovom... Ajmo dalje u istom smirenom i gospodskom tonu kao i do sad...  z10

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju