Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Vijetnamka m65

<< < (20/25) > >>

skyangel:
Evo 2 slikice meni omiljenih patterna. U ovim woodland hlačama provedem najviše vremena u lovištu kad nosim hranu u lovište, idem na radne akcije i sve vezano uz pojedinačan angažman. U grupnom angažmanu sam UVIJEK u jednobojnom zelenom. A ovaj materijal je otporan na sve vrste uvjeta, od vode, blata, krvi do vjetra i snijega...


Ovaj desert uzorak mi je omiljen ljeti dok sva vegetacija i žitarice poprime žutu boju. Volim biti što više neprimjetan dok šećem po lovištu noseći hranu i slično, imam feeling kao da je divljač manje nervozna kad me vidi uklopljenog u boje okoliša... Naravno, u njoj apsolutno NIKAD ne idem u bilokakvu vrstu lova...



dean:
Ne brij sky... To nosiš samo da bi se osjećao opasnije... Ali to je teško uz one tvoje okice...  hao
Inače je obleka super!

shandi:
Meni osobno se ne sviđaju ni takve kombinacije šara. Po meni jednobojno zeleno je nekako najbolja opcija. Jer kad te netko vidi u šumi u maskirnim šarama, ne zna jeli to neki airsoftaš, zalutali vojnik ili nešto treće. Mialim da bi trebali biti prepoznatljivi, jer kad svako dođe obučen drugačije to izgleda kao maškare u kojima bi svi hjeli biti lovci. A i tema je vjetnamka,pa da ne izlazimo previše iz teme

Tava:
Što se vijetnamke tiče mislim da je ona i danas omiljena za nošenje kako među mladima tako i među lovcima. Ne vidim niti jedan razlog da se ta jakna ne bi nosila kao dio lovačke odjeće. Maskirne vojne jakne i hlače su po Zakonu o lovu nedozvoljene i kao takve se moraju izbaciti iz upotrebe. Za lov se smiju koristiti maskirne jakne i hlače koje na sebi imaju uzorke lišća i kao takve su dozvoljene, samo treba imati na pameti da u skupnim lovovima lovci moraju biti propisno označeni reflektirajućim dijelovima opreme. Krilaša ste po meni neopravdano napali radi puške jer ako ju ima, a ne nosi je u lov i dalje je korektan lovac. Neki je nose u lov, pa ako imaju dozvolu za držanje i nošenje koja je namijenjena za lovačko oružje OK. Ne kažem da podržavam nošenje vojnog oružja, ali time se mora baviti zakonodavac.

Pozdrav

dean:
Sjedni, 5!  d4  z10

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju