Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Zelena ili šarena odjeća za lov

<< < (3/4) > >>

grga33:

--- Citat: evaeva - 21. 11. 2010. 21:50:53 ---Čisto zelena odjeća nekako mi djeluje prirodnije za lovca ali ova šarena (ne maskirna) nju sam primjetio da je dosta koriste lovci u Americi u lovu na divlje guske i patke tj. na ptice močvarice. Sviđaju mi se obje vrste odjeće samo da nije plava kuta i traperice a na nogama da nisu one bauštelske žute čizme.

--- Kraj citata ---
To su pravi lovci

evaeva:
Završetkom Domovinskoga rata kada su lovišta ponovno zakupljena u našem društvu bilo je svakakve lovačke mode pa čak i ovih žutih čizama i plavih kuta, do ne tako davno često se nosila i maskirna uniforma dok je danas lovačka etika ipak ušla skoro na sva vrata lovačkih društava i to je jedan veliki plus. 

nostromo:

--- Citat: grga33 - 21. 11. 2010. 21:44:16 ---Nostromo neću se ljutiti ako mi kažeš malo više o toj odijeći pogoto ako je ta cjena a ovako na oko mi super izgleda pogotovo bezrukavni i vesta, hvala

--- Kraj citata ---

Ovo je sve jedna jaketa i njen ulozak koji se vadi i moze nositi odvojeno. Od kada je imam izbacija san rusak, opasac za municiju i signalni prsluk koji mi je strasno isa na zivce jer se ne da kvalitetno zakopcati pa vijata okolo mene.

Proizvodjac Winchester a model je "Dakota 4 in 1 upland hunting jacket"

grga33:
Hvala na informacija, ali me zanima gdje se to može ovdje ili vani kupiti

Nosler:
U vecini slucajeva je dovoljna obicna "lovacki zelena" ....u pogonima se mogu obuc kao klaun(ukljucujuci i crveni nos) jer je tada svejedno sto se tice divljaci ali vazno sto se tice onih na standu pored...kad lovim golubove ili idem u pirs ljeti volim barem gornji dio malo "saren" jer mi daje osjecaj da sam bolje kamufliran.  z14 Zimi kad cekam lisice uzmem bijelu plahtu i napravim jednostavan "ponco" i to mi jedina kamuflaza koju smatram potrebnom. To bi bilo to... zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju