Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Zelena ili šarena odjeća za lov

<< < (2/4) > >>

KOBI:
Nosim samo zelenu,maslinastu ili braon za koje znamo da su lovacke boje(+ svjetleci prsluk zbog  d7 )..
Mada nam se sve vise uvlaci i americki stil i vjerovatno ce toga biti sve vise...
Za ovo vojno ne treba trosit rijeci  :pferd:

jatagan:
U Austriji biste bili okaceni na stup srama kad biste dosli u skupni lov u maskirnoj odori.Dok recimo
narodna nosnja,kozne hlace(smedje ili zelene)su rado vidjene.

nostromo:

--- Citat: jatagan - 21. 11. 2010. 20:06:52 ---U Austriji biste bili okaceni na stup srama kad biste dosli u skupni lov u maskirnoj odori.Dok recimo
narodna nosnja,kozne hlace(smedje ili zelene)su rado vidjene.

--- Kraj citata ---

Sta bi oni rekli na ovo? Prakticno da ne moze bolje, ja je volim jos i zato jer mi razbije ono skroz zeleno u kojem se osjecam ko u uniformi. A i cijena od 200 kn nije losa osim sta do Hrvatske to se popne na 400 ;D

grga33:
Nostromo neću se ljutiti ako mi kažeš malo više o toj odijeći pogoto ako je ta cjena a ovako na oko mi super izgleda pogotovo bezrukavni i vesta, hvala

evaeva:
Čisto zelena odjeća nekako mi djeluje prirodnije za lovca ali ova šarena (ne maskirna) nju sam primjetio da je dosta koriste lovci u Americi u lovu na divlje guske i patke tj. na ptice močvarice. Sviđaju mi se obje vrste odjeće samo da nije plava kuta i traperice a na nogama da nisu one bauštelske žute čizme.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju