Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Oprema i Odjeća i obuća

Drveni ormar za oruzje

<< < (2/7) > >>

HS-2000:
Dečki nemojte mudrovati i praviti se pametni,jer ovo što vi pričate su totalne gluposti.
Ako u zakonu piše metalni ormar onda mora biti metalni.
Žalosno je to ako svaka policijska postaja tumači po svome onda smo stvarno banana od države.
Osobno ne vjerujem da u Osijeku prolazi drveni ormar pod metalni ali sve je moguće...
Ja sam bio dugo godina prijavljen u Slav.Brodu i uvijek ali uvijek  je bio metalni ormar-nije bilo definirana koja debljina lima ormara...
Sad sam prijavljen u Zagrebačku županiju i čekam da mi dođu u nadzor da vidim šta će reći...

Kokot:
1. Čuvanje oružja i streljiva

Članak 30.

Oružje i streljivo moraju se čuvati tako da nisu dostupni osobi koja nije ovlaštena posjedovati ga, a osobito djeci, zaključani i odvojeni u metalnom ormaru, sefu ili sličnom spremištu koje se ne može otvoriti alatom uobičajene uporabe.
Oružje i streljivo moraju se čuvati u stambenom ili drugom prostoru koji se nalaze u mjestu prebivališta, odnosno sjedišta vlasnika ili korisnika oružja i streljiva.
Iznimno od stavka 2. ovoga članka, fizička osoba kojoj je izdan oružni list za držanje oružja, smije nositi takvo oružje samo radi popravljanja ili prepravljanja te korištenja na strelištu, nenapunjeno u odgovarajućim navlakama ili kovčezima.

Kokot:
Rođen u Sl. Brodu, zivio 25 godina, prvo imao drveni ormar u Sl. Brodu nakon toga u drvenom ormaru glupi limeni koji se moze otvoriti otvaračem za konzerve. Nako toga u Osijeku samo drveni ormar koji se ne moze otvoriti priručnim alatom (pajser, montirač,brusilica i sl. su specijalistički alati).
Zavisi kako policija tumači zakon...
 sauf

deeejan:
ja se s tim ne bi zajebavao...
ako bas zelis drveni ormar, radi estetike, koji je takodjer pod kljucem, u njega metalni pod kljucem, pa makar i taj sta se da otvorit sarafcigerom.

i mirno spavas, ko god da dosao u provjeru.

pepi2:
Ako imas posebnu prostoriju za drzanje oruzja onda ce proci i drvena vitrina sa staklenim stijenama  . Vidio sam to .

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju