Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Oprema i Odjeća i obuća

Lovacke pracke

<< < (4/7) > >>

Gabro:
Od guštera do galeba!!! Pračica je uvik bila u džepu, cilo ditinjstvo.
Kos je bija trofej, golub i grlica fešta  ;D.
Sad kad bi ti vidili dite da potegne goluba iz pračice zvali bi ti socijalnu službu i izaša bi u novine najvjerovatnije....

grom:
Ma lovilo se sve, kosa, grlicu,vrapce,batakljune,pinjce,mačke itd. Bilo je pogodaka za nevjerovati, od galeba u letu, kosa na vodi,grlicu na zvoniku crkve ....razbojnik bio žešći. Bilo je to dobro, znao sam fino napraviti praćku. Guma je bila najveći problem. One najbolje su kratko trajale, od lopte i sl. Onda sam našao neku zračnicu od auta koja je bila extra žilava . E to se čuvalo jer su ostale bile mlitave. Onda bih ukrao didu sačme od devetaka. To je bilo samo za lov.

deeejan:
gabro to sta kazes, ziva istina paci bio bi glavna tema zgrazanja i primjera loseg roditelja, a dijete bi bilo nasilnik i mentalno bolesno... uf prestrasno

ja sam imao srecu, pa sam imao na raspolaganju dedinu zracnicu lizi happi
imao ja i pracku, al nisam puno 'lovio' s njom...

Gabro:
Prvo pračica pa je došla i zračna na red. Prvo stara očeva Zastava i Slavija pa onda Slavija 630 i 631 ja mislim da su bile. Tek onda nam nam niko nije bija ravan  2p
Vrime ide naprid po meni ne nužno u boljem smjeru, djetinjstvo prije 20-30 godina i sada se razlikuje puno. Stvari šta su onda bile prihvatljive i normalne bi sad izazvale zgražanje...

šokac:

 E... kad sam bio nabavio gumu onu žutu , okruglu kad vadiš krv ... bio sam
veća manga nego da sad kupim R8.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju