Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Oprema i Odjeća i obuća

Štap za pucanje

<< < (4/12) > >>

leon:
Ležeči stav ? Možda u planinama, kod mene  pesi trava.

ivo samoborec:
Sa tronozcom ti se puska trese i ljevo i desno a kod ovog samo gore i dolje,stvar je samo da treba mirno stajati......trebate probati a onda dati komentare.!!

Gabro:
Udri name internet  Primos Jim shockey trigger shooting tripod.
Je skuplji ali brz i jednostavan za koristit.

banjsakz:
monopod je br.1...sa njim si najokretniji i najbrži,jer nikad neznaš iz kojeg smjera će divljač doć...najbže ga postaviš, ja sam kupio u ofertisimi teleskopsku dršku za partviš, na vrhu ga izbušio i stavio na njega jednu šipkicu koju sam savinuo u slovo V i na dnu zavario vijak m6...sve skupa omotao maskirnom trakom sa e-baya... sve skupa me koštalo oko 15kn...sa     bipodom i tripodom si precizniji ali kaj kad ti dođe lisica iz kontra smjera...teško se okrenut a da te ne primjeti...problem ovih je i brdovit kraj...uzbrdo ti treba niža visina a ako nešto dođe odozdola trebaš ga povisit...ja monopod imam uvijek na istoj visini i samo ga malo nagnem prem naprijed da dobijem željenu visinu  zagi

Gabro:
Od ovoga nema brze. Mozes ga koristit i kao monopod i tripod, namistis se jako brzo. Je malo skuplji ali vridi.... Koristio  sam ga sad u lovu na srnjaka i lisice i mogu rec da je prva liga....



Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju