Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Oprema i Odjeća i obuća

Svjetleći mehanički ciljnik

<< < (2/13) > >>

blackpowder:

--- Citat: magwin - 15. 07. 2008. 22:36:42 ---Dali netko zna otprilike cijenu sa ili bez ugradnje?
A Čuo sam i za "čarobnu boju"...?

--- Kraj citata ---

Ciljnici LPA koje ugrađuje Rusan koristi optičko vlakno, crvene, zelene ili žute boje. Ciljnici s optičkim vlaknom NE SVIJETLE  u mraku već samo prikupljaju postojeće prirodno svijetlo i fokusiraju ga na presjeku vlakna što nam omogućuje brže uočavanje ciljnika u uvjetima slabije vidljivosti i razlučivost prednjeg i stražnjeg korištenjem dvije boje. Cijena zavisi dali se ugrađuje kompletno novi ciljnik recimo BAR 05 ili se u postojeći ugrađuje samo optičko vlakno. Molim da se javite u radionu sa opisom postojećeg ciljnika na pušci.

Štef:
 Ovo što je rekao Blackpowder, najbolje da se javiš kod njih u radionu ili vidiš sa svojim puškarom kakav nišan treba ugradit. Mene je koštao negdje oko 500,00 Kn.

Nikola:
Ovi gore nišani su fantastični, samo... postoji jedna caka.....
džaba nišani ako se loše ugrade, kao da si bacio te novce u vjetar..
nedavno sam imao priliku gledati te nišane na jednoj pušci, fantazija, ali da se pobljuješ kako su loše ugrađeni....
rezultat svega je to, da nisu postavljeni u osi cijevi i da puška morala ponovo kod puškara, a prije tri dana je došla od "puškara"

Štef:
 To je zato kad ima "puškara" u zadnje vrijeme koliko hoćeš i kad vidiš što je napravio najrađe bi mu je omotao oko vrata!
 Mom prijatelju je jedan "puškar" ugrađivao optiku i nakon tri reklamacije još uvijek nije bilo dobro. Nakon tri ispaljena hica optika je opet bila raštelana. Sada je navodno sve OK ali bilo je svakakvih izjava (glupih) da je kriva optika, cijev, meci...

pepi2:
 ;D kod mene je uvijek bila kriva ruka ččč,moja naravno
kad ni drugima nije islo onda je bilo: netko ti je dirao po tome :laugh:
ima puskara d1 i ``puskara`` :tommy:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju