Streljaštvo > Streljane

Civilna streljana za pušku u području Zagreba. Utopija ili ??

(1/23) > >>

Kaligula:
Aj iznesite svoje mišljenje o tome da se na neki način izvrši pritisak na Lovački Savez Hrvatske da poduzmu korake po pitanju otvaranja civilne streljane za pušku.
 Mislim da je preko potrebna na Zagrebačkom području jer ima nas mnogo koji bi voljeli puno češče otiči kondiciono pucati i vježbati,jer samo dobro uvježbani lovac je garancija za kvalitetan odstrel.
To je moje mišljenje,željno očekujem vaše.

skyangel:
a tko ti bude kod nas otišo plačat na streljanu i pucat tam kad svi imaju lovište i šumu di se mogu spuckavat do mile volje. osobno bih volio nekaj takvoga no teško da bude...

dean:

--- Citat: Kaligula - 19. 08. 2007. 23:23:23 ---Aj iznesite svoje mišljenje o tome da se na neki način izvrši pritisak na Lovački Savez Hrvatske da poduzmu korake po pitanju otvaranja civilne streljane za pušku.
 Mislim da je preko potrebna na Zagrebačkom području jer ima nas mnogo koji bi voljeli puno češče otiči kondiciono pucati i vježbati,jer samo dobro uvježbani lovac je garancija za kvalitetan odstrel.
To je moje mišljenje,željno očekujem vaše.

--- Kraj citata ---
To pitanje sam postavio u Nazorovoj na sastanku MHLS-a prije 6 mjeseci, ni bu ni mu. A ja sam ne mogu nikaj napravit kad nema sluha. Nikaj dok se ne skupi kritična masa. Onda će se sve pokrenut.

Kaligula:
Koliko nas je potrebno da bismo skupili kritičnu masu č
 :-[ Ajmo nešto pokrenuti mi obični mali ljudi,jer gospoda koja sastanče i obilaze restorane niti se sječaju pucanja niti nas razumiju.

medo:

--- Citat: Kaligula - 21. 08. 2007. 23:42:58 ---Koliko nas je potrebno da bismo skupili kritičnu masu č
 :-[ Ajmo nešto pokrenuti mi obični mali ljudi,jer gospoda koja sastanče i obilaze restorane niti se sječaju pucanja niti nas razumiju.

--- Kraj citata ---
Nemam pojma ali ako postoji teren za golf moglo bi i za ovo. Ipak pucanje donosi vise ekonomiji u HR ;D ;D ;D
 Treba naci staro streliste ili neki napusteni vojni poligon kojih ima uokolo,osnovati klub itd. z30

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju