Streljaštvo > Streljane

Civilna streljana za pušku u području Zagreba. Utopija ili ??

<< < (2/23) > >>

dean:

--- Citat: medo - 22. 08. 2007. 11:47:40 ---
--- Citat: Kaligula - 21. 08. 2007. 23:42:58 ---Koliko nas je potrebno da bismo skupili kritičnu masu č
 :-[ Ajmo nešto pokrenuti mi obični mali ljudi,jer gospoda koja sastanče i obilaze restorane niti se sječaju pucanja niti nas razumiju.

--- Kraj citata ---
Nemam pojma ali ako postoji teren za golf moglo bi i za ovo. Ipak pucanje donosi vise ekonomiji u HR ;D ;D ;D
 Treba naci staro streliste ili neki napusteni vojni poligon kojih ima uokolo,osnovati klub itd. z30

--- Kraj citata ---
Opet ću postavit to pitanje. Da vidim jel se kaj pomaknulo. Ali važno je da ako neki projekt zaživi da streljana ne bude prazna. To bi bilo najgore.

Linus:
Nevjerojatno je da položiš lovački ispit dobiješ karabin u ruke i ajde u lov a da li možeš pogoditi šta e to je druga stvar. I onda je žalosno da ti je jedina mogučnost treninga to da se moraš skrivat po šumi i 'spuckavat se do mile volje' a da ne postoji mjesto gdje možeš doči legalno i trenirati. Jer ipak je preciznost u velikoj mjeri stvar prakse i treninga a ne Bogom dane sposobnosti. A da ne spominjemo da od 10 puta jedanput se odstrjeli a 9 rani ili u najboljem slučaju fula. A to nije samo problem mladih lovaca! Bilo bi jako zanimljivo vidjeti i starije lovce!
Dean uz tebe smo! d4

dean:
Hvala na podršci, a ja ću se danas potrudit da imam sastanak po tom pitanju.

skyangel:
iz iskustva ću ti samo reči opasku da mladi lovci puno više pažnje pridaju preciznosti i vježbi nego stari lovci... a snalaze se kako znaju... i kod mladih lovaca je 8/10 dok kod starih možda bude i obrnuto...

dean:

--- Citat: skyangel - 22. 08. 2007. 12:56:12 ---iz iskustva ću ti samo reči opasku da mladi lovci puno više pažnje pridaju preciznosti i vježbi nego stari lovci... a snalaze se kako znaju... i kod mladih lovaca je 8/10 dok kod starih možda bude i obrnuto...

--- Kraj citata ---
Tako nekako. Kod nas na gačanju starci pogode srnjaka u zadnju nogu i vele, pa kaj, pogodio sam ga. č!č!č!č >:(
I još jedna važna stvar. Kaj pucaju s jačim kalibrima pogodak im je manje kvalitetan. Puno se zgrče, mišiči se tresu zbog kontrakcije, ne dišu kako spada zbog uzbučenja ili iz straha od vlasitite puške, njene buke opaljenja ili trzaja. U svakom slučaju nije za pohvalu jer pucaju samo na gačanju i u lovu, umjesto da mjesec dana prije provjere, jednom tjedno odu, puknu par puta da provjere sebe i pušku, ali ljenostje u igri! I umišljenost, arogantnost kad im nekaj veliš, a kad doče kec na 11  :Pč!č!č!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju