Streljaštvo > Streljane

Gdje isprobavati svoje oruzje i kome se javiti?

<< < (9/9)

fazan:
Moje Društvo je kao i svake godine 6.svibnja 2017 organiziralo obavezno isprobavanje risanica na našoj streljani u Kustošijanskoj ulici. Lijepo vrijeme privuklo je sve koji su bili slobodni. Izvađena je i koja kila mesa za okrepu poslije odrađenog upucavanja.
Naš puškar bio je uz streljačko mjesto i kao uvijek do sada vršio korekcije optičkih nišana na puškama koje su se pokazale nepreciznima. No takvih nije bilo puno. No kolega je donio konjički štuc Kraljevine Jugoslavije iz kojeg smo ispucali na desetke metaka i puškica nosi ko curica dijete!
Dok smo čekali red imali smo priliku učiti osnove golfa od našeg kolege koji je profesionalni igrač. Mogu reći da me oduševilo i da sam bio kao malo dijete koje dobije novu igračku.
Bilo nam je tako dobro i zabavno da nas je tek sumrak natjerao na rastanak.

toplichanec:
Super.
Samo to trebate organizirati mjesec dana prije. Tako da se puške srede, ako je potrebno, a od 1.5. već  d7

fazan:
Kod nas u Zagrebu- PP Medvednica nikada prije 10 lipnja ne lovimo srnjaka. To je interni dogovor i vezan je uz mogućnost analize na Šumarskom i Veterinarskom faksu.
No kako ne plaćamo zakup i uz to dobijemo cca 60000,00 kuna za brigu o divljači nemamo se pravo ritati.

chato:

--- Citat: fazan - 16. 05. 2017. 11:48:58 ---Kod nas u Zagrebu- PP Medvednica nikada prije 10 lipnja ne lovimo srnjaka. To je interni dogovor i vezan je uz mogućnost analize na Šumarskom i Veterinarskom faksu.
No kako ne plaćamo zakup i uz to dobijemo cca 60000,00 kuna za brigu o divljači nemamo se pravo ritati.

--- Kraj citata ---

Kod vas se može doći isprobati oružje tj. puška? :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju