Streljaštvo > Streljane

Mogućnost treninga trap/skeet u Zagrebu i okolici?

(1/5) > >>

Nimrod:
Pozdrav,

Imate li možda neke preporuke ili saznanja o tome gdje bi se mogao odraditi dobar trening u trapu ili skeetu u Zagrebu i okolici, možda i u Zagorju negdje (ja sam iz Zlatara)?

Zanimala bi me mogućnost pucanja na glenene golubove iz svoje lovačke puške (položara 16ga), ali s time da postoji neki trener koji će me uputiti, korigirati stav i objasniti mi pretjecanje u različitim situacijama.

Hvala unaprijed!

ivo samoborec:
Nimrod....da bi pucao trapp i skett trebao bi imati i pusu zato.Trapp puska ima dulje cijevi jake cokove  zagi sirju sinju  prvo radi hladenja a drugo radi boljeg pracenja cilja a za skett je puska sa kratkim cijevima i bez cokova jer se puca na male distance.Sacma je 2,41 sa 24 grama punjenjem u kalibru 12.E sad ako se hocestime bavit i radit pravilno mislim da bi trebao nabavit prije pusku

Nimrod:
Nisam mislio u smislu aktivnog i natjecateljskog bavljenja sportom, vise kao trening za lov i navikavanje na pusku. Da malo uvjezbam ciljanje, preticanje, stav kod pucanja, i sl. Zato bih koristio lovacku pusku, s kojom i inace idem u lov.

Gabro:
Samo ti prijatelju pucaj s njom i ne tresi!! Šta vise metaka s njom opalis bit ce ti bolji prijatelj!!

Nimrod:

--- Citat: Gabro - 01. 06. 2018. 09:59:32 ---Samo ti prijatelju pucaj s njom i ne tresi!! Šta vise metaka s njom opalis bit ce ti bolji prijatelj!!

--- Kraj citata ---

To je i ideja :) Pitanje je samo gdje? Postoji li neko mjesto gdje se u nekom terminu moze doci i pucat u Zagrebu i okolici?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju