Streljaštvo > Streljane

Streljane

(1/25) > >>

Linus:
Zanimalo bi me ako neko zna da li negdje u HR ima nekakva streljana gdje se može pucati iz karabinač Znam da ima hrpa streljana za leteče mete ali nisam čuo za streljanu gdje možeš doči i upucati i/ili vježbati pucanje iz karabina a da se ne moram skrivati po lovištu kad hoču stisnuti 20-30 metaka. Još kad bi bila do nekakvih 100-tinjak km od ZG bilo bi super. Unaprijed hvala!

medo:

--- Citat: Linus - 21. 08. 2007. 10:46:16 ---Zanimalo bi me ako neko zna da li negdje u HR ima nekakva streljana gdje se može pucati iz karabinač Znam da ima hrpa streljana za leteče mete ali nisam čuo za streljanu gdje možeš doči i upucati i/ili vježbati pucanje iz karabina a da se ne moram skrivati po lovištu kad hoču stisnuti 20-30 metaka. Još kad bi bila do nekakvih 100-tinjak km od ZG bilo bi super. Unaprijed hvala!

--- Kraj citata ---
Ima ti LD Jelen iz Siska

Linus:
Hvala, probat ću pronači njihove brojeve tel. na netu.

dean:
Sutra ću znat za dvije streljane oko Zagreba, pa javim čim saznam.

dean:
Jedna.
Vrapče, pola sata 60 kuna, zoveš na 3784-959. Znači nazoveš i uklopiš se u raspored. Rade od 7 do 15 sati. Platiš na račun MORH-a a uplatnica di doče doma nakon tjedan-dva. Upišu te na porti, traže osobnu, papire od oružja. Ako sam kaj zaboravio, pitajte ili još bolje, zovite.
Danas ću saznat za još jednu streljanu.
Mirna vam ruka i dobar pogled!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju