Streljaštvo > Streljane

Streljane

<< < (2/25) > >>

Linus:

--- Citat: dean - 23. 08. 2007. 13:07:45 ---Jedna.
Vrapče, pola sata 60 kuna, zoveš na 3784-959. Znači nazoveš i uklopiš se u raspored. Rade od 7 do 15 sati. Platiš na račun MORH-a a uplatnica di doče doma nakon tjedan-dva. Upišu te na porti, traže osobnu, papire od oružja. Ako sam kaj zaboravio, pitajte ili još bolje, zovite.
Danas ću saznat za još jednu streljanu.
Mirna vam ruka i dobar pogled!

--- Kraj citata ---
Ajde bolje išta nego ništa. Nije jeftino ali benzin do lovišta i natrag me doče 120 Kn.
Ajde ako skupiš još koju informaciju daj javi.
Keep up the good job!!!

skyangel:

--- Citat: dean - 23. 08. 2007. 13:07:45 ---Jedna.
Vrapče, pola sata 60 kuna, zoveš na 3784-959. Znači nazoveš i uklopiš se u raspored. Rade od 7 do 15 sati. Platiš na račun MORH-a a uplatnica di doče doma nakon tjedan-dva. Upišu te na porti, traže osobnu, papire od oružja. Ako sam kaj zaboravio, pitajte ili još bolje, zovite.
Danas ću saznat za još jednu streljanu.
Mirna vam ruka i dobar pogled!

--- Kraj citata ---

baš ne kužim ovo uplatiš na morh i uplatnica doče za tjedan-dvaččč tak se dugo čeka na raspored ili kajč kaj nemreš direktno tam platitč svašta.

dean:
Nazoveš da si rezerviraš termin, da te uklope u raspored. Pa svaki dan tamo dolaze ljudi i imaju odrečem broj traka, znači kapacitet, pa se zato moraš najavit.
Plačaš na račun MORH-a ali preko uplatnice koja ti doče doma za tjedan-dva od kad si bio pucat, oni gore ne barataju s novcima.

skyangel:
aha sad sam skužio. znači otpucaš pa platiš. ok je to tak.

Linus:
Ale, ale idemo pucati!!! d7

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju