Streljaštvo > Tehnika gađanja

Eu-LRH Long Range Hunting tutorial

(1/5) > >>

Trazman:
U 8 mjesecu če izači prvi dio Long Range Hunting tutoriala. U Evropi se sve više širi ovi način lova i mi očemo da vam pokažemo da se i to može radit u skladu sa lovačko etiko ako se radi kako je treba. U tutorialu čemo govoriti sve od izbora kalibra do zrna pa naoružanje, optike, tehnike, oprema i još i još...

Tu možete vidijeti mali trailer:

Lazar:
sva sreca pa se tako nesto tamo gdje ja lovim nesiri , sa lovackom etikom to nikad nece moci zajedno , ko hoce da puca na daleko eto mu mete od papira i streljana a zbog nedostatka streljana se netreba izivljavati na divljaci , postoje puke potrebe za malo duzi hitac a to je lov na gamsa i slicni divljac ali i te daljine su daleko ispod ovih perverzija

Traper.:

--- Citat: Lazar - 30. 06. 2015. 19:12:31 ---sva sreca pa se tako nesto tamo gdje ja lovim nesiri , sa lovackom etikom to nikad nece moci zajedno , ko hoce da puca na daleko eto mu mete od papira i streljana a zbog nedostatka streljana se netreba izivljavati na divljaci , postoje puke potrebe za malo duzi hitac a to je lov na gamsa i slicni divljac ali i te daljine su daleko ispod ovih perverzija

--- Kraj citata ---

d4

lovac1977:

--- Citat: Trazman - 30. 06. 2015. 16:12:24 ---U 8 mjesecu če izači prvi dio Long Range Hunting tutoriala. U Evropi se sve više širi ovi način lova i mi očemo da vam pokažemo da se i to može radit u skladu sa lovačko etiko ako se radi kako je treba. U tutorialu čemo govoriti sve od izbora kalibra do zrna pa naoružanje, optike, tehnike, oprema i još i još...

Tu možete vidijeti mali trailer:


--- Kraj citata ---
Odlicno Trazman zelim puno uspjeha. Odavno ocekujem da vidim malo vise od LR lova u Evropi. Pozz

Trazman:
Lazar i Traper, po tome što pričate vjerujem da ni lov na pogonima ne izvajate jer je tamo još manje etika kako u long range lovu ?!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju