Streljaštvo > Tehnika gađanja

Palica za pucanje

(1/11) > >>

Flip:
Zamimaju vaša izkustva sa "palicama za pucanje". Dali jih koristite i kakve. Prodaje se masa različitih proizvoda sa jednom, dvije, tri pa čak ičetiri noge. Tražim nešto jednostavno za pirš, lako i funkcijonalno, verovatno sa dve noge-stabilno.

Laufer 223:
Mislim da se radi o štapu za pucanje (Pirschstock). Svakako je onaj sa 3 noge stabilniji od onoga sa dvije ili jednom, no opet ovisi i podlozi i mogućnosti kvalitetne stabilne postave istog.

pepi2:
jedna noga ako sjedis ili ev kleknes inace nestabilna ,ako je tvrda podloga vise smeta nego koristi, dvije noge vec puno bolje moze se puknut stojeci , tri noge najbolje vrlo stabilno .

dabar:
mislim da bi svaki ozbiljniji lovac trebao koristiti štap pogotovo kad se lovi na livadama i poljima, ja sam sebi napravio od ljeske dvodijelni i uvjek ga koristim u piršu, nekad se dogodi odstupanje pogotka po horizontali ali po vertikali je preciznost neupitna

Schultz and Larsen:
I monopod je jako stabilan ako se koristi i poznaje tehnika drzanja...a duopod sa istom tehnikom solidan kao kamen.  zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju