Streljaštvo > Tehnika gađanja

Upucavanje karabina

<< < (2/108) > >>

medo:
Koristimo Light Force ali samo za lisice i kunice.Generalno sam protiv farova ali ako ima previse stetocina ili preveliki broj divljaci koja pravi stetu na usjevima onda sam ZA.Bolje da divljac kontroliramo mi nego da je ministarstvo proglasi stetocinama ili alohotnom jer je dosla prije par milijuna godina na nase prostore ;D

Huntercro:
I ja tako upucavam i sa svojom municijom ne izlazim iz 10 lipa kovanice. Samo su ljudi toliko bezobrazni da kad im hočeš dat savjet misle da pametuješ, dok su oni uvjereni u suprotno. Što više lovaca i ljudi upoznajem sve više vidim koliko poneki ne znaju ništa, a da ne pričam o punjenju metaka jer oni misle da je to na razini iz početka 50 ih godina kad se mjericom barut stavljao u sačmene metke

sikiriki:
Nije mi jasno ovo sa stegom. Možež li mi opisati (ili staviti sliku) ;), stavljanja puške u stegu. Mislim, ako je samo stegnem u škrip bit će prečvrst, zar ne treba oko puške staviti neku gumu, krpu ili tako nešto. :-\ Nemam pojma o tome pa pitam

MAUZ:
PAzi, rijec je o skripu ili stegi, namjenjena za fiksiranje oruzja, u koju se puska stavi pa se nacilja meta, kad joj stezes kundak ispod cijevi i zadnji dio kundaka, tu ima neka vrst gume da se ne unistava drvo, ali iz te stege se ne puca, mada ima i onih koji to cine  ;D ;D ;D. TO nije pravilno, puska se stavi u stegu, stegne i stega se podesava tockicima da doteras u mus. Obavis prethodno navedene operacije, vadis oruzje iz stege i pucas iz naslona ili ruke, nikako iz stege!

sikiriki:
Shvatio sam, hvala. Puška se iz stege vadi čim popijem pivo ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju