Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Terenci

Dacia Duster

(1/12) > >>

shandi:
Imao sam je prilike voziti neki dan, i mogu vam reći da za toliko novaca, sasvim je dobar auto.
Za 95000 kn imate pogon  4×4 i sasvim solidnu unutrašnjost. Nije za neke velike pothvate, ali za onoga koji bi koristio jedan auto za lov i privatne svrhe itekako zanimljiv.
http://www.auto-motor-i-sport.com/vijesti/stize-dacia-duster-8211-poznate-cijene-i-oprema

Manitou:
Test: Renault Duster   d4

almir:
Evo nisam neki stručnjak ni kritičar, al recimo da imam između 1500000 i 1700000km
ot tog 2500km u novom Dusteru (momentalno 10000km)... Reci ću da je auto između p... i guzice, jednostavno nemam ideju s čime usporedit ovo zlo...
Jedan dan sam prevalio 1000km, vozio sam autocestom, brzinom 110km/h a potrošnja je bila 8,9l benzina, spomenut ću da sam posljednih 400km vozio s antifonima.
Što se tiče obične ceste i terena auto je izuzetno bučan (ne mislim na motor) i tvrd, tu je udobnost nuklearna fizika, a potrošnja se penje na 10+
A danas sam imao prvi put priliku vidjeti kakav je u terenu...
Bolje da nisam  >:(
Da ne završim negativno reči ču da me je oduševio u 300km koje sam napravio s prikolicom, naravno pretovarenom (ukupno 1000kg) djelovao mi je poprilično stabilno...

Iako je omjer uloženo dobiveno MOŽDA na strani Dacie, ja si ovo nikad nebi kupio.


Hubert.ctg:
Kakav ponosni vlasnik Lade Njive imao bi možda sasvim suprotno mišljenje  teaa  ref  pic

jura23:
ja znam za jednu i znam da je već promijenjena mašina ...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju