Lovna kinologija > Uzgajivačnice

UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"

<< < (8/46) > >>

PinzHunter:
bok decki. evo me opet na forumu. po onome " vratija se sime"

sutra u toku dana stizu slike forum pa ce te da vidite pravu "ROBU". nikad nisam volio te nase bosanske, cupave pse sto po ledeno hladnoj vodi plivaju kad je trag u pitanju. ali ovo sto sam kod Sejfe vidio srusilo je sve moje predrasude o ovim psima.Njegov Sony je pravi LAV.

do sutra se strpite ja sad moram da pajkim.

i nemoj da se ljutite, ja nisam dugo bio na forumu pa mi sad sve novo, moram ponovo da naucim kako sta ide.

cao cao z10 z10 z10

STARI AVDZIJA:

--- Citat: PinzHunter - 08. 10. 2008. 21:33:09 ---bok decki. evo me opet na forumu. po onome " vratija se sime"

sutra u toku dana stizu slike forum pa ce te da vidite pravu "ROBU". nikad nisam volio te nase bosanske, cupave pse sto po ledeno hladnoj vodi plivaju kad je trag u pitanju. ali ovo sto sam kod Sejfe vidio srusilo je sve moje predrasude o ovim psima.Njegov Sony je pravi LAV.

do sutra se strpite ja sad moram da pajkim.

i nemoj da se ljutite, ja nisam dugo bio na forumu pa mi sad sve novo, moram ponovo da naucim kako sta ide.
Pinz došo dobro došo! a sada malo pravila igre:gdje ti to promovišeš pse moga jaranaSejfe?
Ova uzgajivačnica je  u temi uzgajivačnice a moja uzgajivačnica Vitežanska je registrovana FCI 2520 e pošto je to Zoran trebao da složi i zaključa ili Admin pa nisu ovdje se napravilo prelo i to neče iči.Ovo je moj "prostor" a ima tema o baracima tamo se predstavljaju ovi"drugorazredni"ili se napravi tema .Zorane ti si sređivo stranicu i daj molim te fotke i tekst mi složi Nikola je obečavao više puta pa nije a što nije ne znam reče da je zaboravio pa onda opet nije valjda me ne konta ozbiljno šta li?Pozdrav.

cao cao z10 z10 z10

--- Kraj citata ---

draganco:
Jedan Barak 100 dukata.
Redzo reci koliko puta x 100 dukata se setka i  z2 trckara tvojim dvoristem fre?
Psi su lepi, nego nepoznajem bas Barake,za koju vrstu Divljaci su najbolji?

PinzHunter:

--- Citat: REDZO - 08. 10. 2008. 22:43:29 ---
--- Citat: PinzHunter - 08. 10. 2008. 21:33:09 ---bok decki. evo me opet na forumu. po onome " vratija se sime"

sutra u toku dana stizu slike forum pa ce te da vidite pravu "ROBU". nikad nisam volio te nase bosanske, cupave pse sto po ledeno hladnoj vodi plivaju kad je trag u pitanju. ali ovo sto sam kod Sejfe vidio srusilo je sve moje predrasude o ovim psima.Njegov Sony je pravi LAV.

do sutra se strpite ja sad moram da pajkim.

i nemoj da se ljutite, ja nisam dugo bio na forumu pa mi sad sve novo, moram ponovo da naucim kako sta ide.
Pinz došo dobro došo! a sada malo pravila igre:gdje ti to promovišeš pse moga jaranaSejfe?
Ova uzgajivačnica je  u temi uzgajivačnice a moja uzgajivačnica Vitežanska je registrovana FCI 2520 e pošto je to Zoran trebao da složi i zaključa ili Admin pa nisu ovdje se napravilo prelo i to neče iči.Ovo je moj "prostor" a ima tema o baracima tamo se predstavljaju ovi"drugorazredni"ili se napravi tema .Zorane ti si sređivo stranicu i daj molim te fotke i tekst mi složi Nikola je obečavao više puta pa nije a što nije ne znam reče da je zaboravio pa onda opet nije valjda me ne konta ozbiljno šta li?Pozdrav.

cao cao z10 z10 z10

--- Kraj citata ---

--- Kraj citata ---

ok. nema problema. cim dobijem zeleno svijetlo za postavljanje i cim nadjem "lokaciju"  ;) postavicu slike pasa.

SEJFO:
 Pozdrav!! ;)
 kao prvo REÐŽO ja mislim da nemaš razloga da se ljutiš jer "moj" pas je sin od "tvog" BIMBE a bimbi u rodovniku piše BIMBO VITEŽANSKI  a ti i sam znaš da u krajini nema boljeg-ljepšeg psa od BIMBE!!! a to je promocija i tvoje uzgajivačnice. ;D ;D
 Ako se ljutiš postaviće kolega slike bilo gdje!!!  z10
 

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju