Lovna kinologija > Uzgajivačnice

UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"

<< < (9/46) > >>

STARI AVDZIJA:

--- Citat: Sejfo - 09. 10. 2008. 19:57:56 --- Pozdrav!! ;)
 kao prvo REÐŽO ja mislim da nemaš razloga da se ljutiš jer "moj" pas je sin od "tvog" BIMBE a bimbi u rodovniku piše BIMBO VITEŽANSKI  a ti i sam znaš da u krajini nema boljeg-ljepšeg psa od BIMBE!!! a to je promocija i tvoje uzgajivačnice. ;D ;D
 Ako se ljutiš postaviće kolega slike bilo gdje!!!  z10
 

--- Kraj citata ---
nije to sejfo ovo je trebalo davno složit je rsu komentari,pa komentari,pa slike pa opet tako ja samo (odavno)želim da se složi na jedno mjesto radi pregleda(isto tako svoje)bilo koje barake u temu i nemogu se nači kad preođe dan dva ovako to više nez naš đe je,a malo sam se šalio jer ako ja i premjestim svoje opet ti ostanu među komentarima i isto kontaš. sor laz

STARI AVDZIJA:

--- Citat: draganco - 09. 10. 2008. 14:44:15 ---Jedan Barak 100 dukata.
Redzo reci koliko puta x 100 dukata se setka i  z2 trckara tvojim dvoristem fre?
Psi su lepi, nego nepoznajem bas Barake,za koju vrstu Divljaci su najbolji?

--- Kraj citata ---
šetka ih se tokom ljeta dovoljno da popizdim definitivno,e kad se malo presele(eto i u  Šabcu)od skora jedan mladi lakše se diše.mlađi zaj.....ko mala djeca.Rade d.s.zeca samo gonja,lisica,jazavac ma u šumi sve što gmiže i puže i bježi a zna biti zaj..i sa medom(zimus jedan mladi nije lego )ili usto(nije se utovio "glupson")pa ga kerovi hakali u Kruščici,ponekad u gonji zapale i za srnama ka dih je negde manje a prvo naiđu (opet različito)od uzrasta ,obuke.

STARI AVDZIJA:

prvi izlasci u praktičnom lovu i zadovoljstvo koje pričinjava ova mlada barakuša sigurnošću u sebe i prostorom terena kojeg obiđe.Obečava,veoma......

Zoran:
ma samo nekje laveza i gona, pucnja i dima! i svako se naćejifi  z1

STARI AVDZIJA:

Lisa-mlada barakuša 7.mj.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju