Lovna kinologija > Uzgajivačnice

UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"

<< < (2/46) > >>

STARI AVDZIJA:
Hajmo Bosanci malo na barake šta ste pospali.Pregledajte malo ozbiljnije tu uzgVitežanska.To je vodeča snaga na revitalizaciji pasmine.Npr.šta mislite o tom izrazu,obliku,rasporedu dlake na glavi Erpa Vitežanskog.To su baračine. d4

SEJFO:

Ređžo pozdrav!!
 Cijenim te i poštujem kao uzgajivača Baraka, cijenim te i kao Čovjeka koji je prijatelj jednog mog kolege!?
Ja lično imam dva baraka i imaću ih dok sam živ možda još jednu rasu al kasnije kad ne budem mogao pratiti goniče! (kad ostarim). Gledao sam tvoje pse i u lovačkom listu lijepi psi čitao sam i tvoje članke -sjećam se onog kad si otaračio onog švercera ili ti ne znam šta, mislim da se ti bolje sjećaš bilo je davno. Al me jedno buni u lovačkom priručniku piše da je osnovna boja citiram:PRLJAVOSIVA, piše dozvoljena dvobojnost i trobojnost crna boja i braon isključena. E ja sad imam muškog baraka otac bio šampion BIH (iz CAZINA) i ovaj  moj je dobio ocjenu odličan, al je prljavo sivi kao otac, e sad me buni što pojedini baraci kao tvoji  npr, imaju  crne plašteve po leđima, a moj nema a ima ih i drugih, pitam se a i tebe jer te smatram upućenijim u tu problematiku postoji li zvanični standard koji kaže barak je takav i takav, i to je zakon, al može biti takav i takav al je to druga klasa iste rase. Ovo te pitam iz razloga što ja u sebi imam dovoljno ljubavi prama(SVIM) psima e sad ako bih se odlučio baviti uzgojem da odhranim čistu rasu jer nam je to svima cilj. Mislim da si me shvatio lijep pozdrav iz Cazina.

PinzHunter:

--- Citat: REDZO - 03. 08. 2008. 00:46:22 ---Hajmo Bosanci malo na barake šta ste pospali.Pregledajte malo ozbiljnije tu uzgVitežanska.To je vodeča snaga na revitalizaciji pasmine.Npr.šta mislite o tom izrazu,obliku,rasporedu dlake na glavi Erpa Vitežanskog.To su baračine. d4

--- Kraj citata ---

Eh kazu neki "kupuj svoje" radi poboljsanja vlastitog trzista itd... Kod nas nekoliko ljudi drzi barake, ali eto ja nisam jos izgubio srce za tim nasim psom.Za mene je barak jak pas, plemenit i jakog srca. Mozda jednog dana dodjem "tobe" da sebi nabavim jedno barace. d1

SEJFO:
 Pozdrav!
OD mene ga nećeš dobiti kad bi umro!!!! ;) ;D
Jebo te ZOKI!!! z4 ;)

PinzHunter:

--- Citat: Sejfo - 03. 08. 2008. 10:38:03 --- Pozdrav!
OD mene ga nećeš dobiti kad bi umro!!!! ;) ;D
Jebo te ZOKI!!! z4 ;)

--- Kraj citata ---

sram te bilo ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju