Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

BUTTOLO Vabilica

<< < (3/11) > >>

draganco:
www.buttolo.com
Kosta izmedju 25-30€ kako gde.  Inace Srndaci idu na nju sto rece Lazar kao ludi.
Prva serija piska na sve 4 strane sveta po jedan pisak ili stisak, pa 10-15 minuta pauze pa opet.
Ako se pretpostavlja da je Srndac u neposrednoj blizini, onda se Vabilica umota u maramicu ili komad tanjeg tekstila, svrha tiseg piska.
Prosle godine sam imao slucaj da sam starijeg Srndaca mogao setati uz pomoc Vabilice gde god sam pozeleo, toliko je bio napaljen dok nije izgoreo  ;).

KOBI:

--- Citat: draganco - 11. 04. 2011. 10:26:37 ---www.buttolo.com
Kosta izmedju 25-30€ kako gde.  Inace Srndaci idu na nju sto rece Lazar kao ludi.
Prva serija piska na sve 4 strane sveta po jedan pisak ili stisak, pa 10-15 minuta pauze pa opet.
Ako se pretpostavlja da je Srndac u neposrednoj blizini, onda se Vabilica umota u maramicu ili komad tanjeg tekstila, svrha tiseg piska.
Prosle godine sam imao slucaj da sam starijeg Srndaca mogao setati uz pomoc Vabilice gde god sam pozeleo, toliko je bio napaljen dok nije izgoreo  ;).

--- Kraj citata ---
Ovo se TRAZI  d4
Znam da je to sve lako reci kao i sve vezano za lov ali u stvarnosti i na terenu za sve treba vjezba a ja ovako mlad,napaljen i "poludivlji covjek" odrasto u sumi bi trebao to savladat i okacit neki trofej il bar sanitarni odstrel tu na forum  :laugh:

Lazar:
ko hoce starog trofejnog srndaca navuc vabljenjem nek se nepenje na ceku  teaa

Schultz and Larsen:


Kod men kosta oko 200kuna...

Lazar:
nema nista bez butola

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju