Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

BUTTOLO Vabilica

<< < (9/11) > >>

banjsakz:
 z30  happi baš sam se nasmijao...stvarno ludo

tyrol:
Expresica  d4

tuzlic:
Probao sam mnogo vabilica u zadnjih 5 god. i dao ogromne novce za razne gluposti jer volim sve probati . Da krenem odpočetka - Buttolo, hubertus reh fiep sve moguće vrste negdje oko 4 modela, elektronski tipa cass creek 2 vrste veća i manja oba sranje, neke francuske frule koje nemogu ni izgovoriti njih 2 vrste , razna puhala pištaljke i kojekakve poluautomatske male gumene zelene boje dođe ti čitav set da se izgubiš a sranje ,nisu loše njemačke kao weisskirchen i buttolo univerzal ali vlažnost im je smrt tj.(nesmiješ ih nimalo ubljuvati blago rečeno,malo teže se čisti ,ali kako u lovu hmm) ,imao sam i  neizbježnog reitmayera dobra stvar ALI (malo komplikovan nije za hobi lovce poput mene nije baš jednostavan moraš ga dobro uvježbati a jako osjetljiv na vlažnost ), imao sam  i nordic roe plastično sranje .Ne bih preporučio jer je skup a nevalja .
Na kraju bi htio da kažem da sam  napokon našao jednu stvarno dobru  vabilicu (ROTTUMTALER REHBLATTER) od Klaus Demela i stvarno je kvalitetna(napravljena od roga srnjaka , ja preferiram izvedbu gabel ona sa ružom ko ima manje ruke ne preporučujem)  i jako je korisna vabilica čak i na jakoj kiši daje extra tonove bez greške a pljuj po njoj koliko hočeš ona radi dobro i rezultat ove godine 2012 je 4 ulovljena srnjaka ,6 srnjaka koja su dotrčala ko luđaci i naravno to su bila mlada grla puštena da uživaju koju god, jedan je čak došao 3m od mene moj rekord i gledao me nekih pola sata i obilazio dok na kraju uz bauk nije pobjegao jer sam se morao nasmijati šta je sve radio ispod mene .Bilo je u sezoni naravno  i negdje oko 17tak srna vabljeno  na zvuk laneta koje dogalopiraju nevjerovatnom brzinom ,nažalost bez srnjaka u pratnji itd itd .Sa ovom vabilicom možeš napraviti sve moguće tonove koji su potrebni u lovu na starog trofejnog srnjaka uz malo vježbe , toplo preporučujem i njegov novi dvd na kojem ti lijepo sve objašnjava u detalje doduše sve je na njemačkom ali slike i video govore 1000 riječi, Waidemannsheill ili Dobar Kob.

tuzlic:

--- Citat: Lazar - 09. 06. 2011. 08:34:35 ---neznam gdje si ucio njemacki al schmalreh je uvijek zensko

--- Kraj citata ---
Tako je Lazare . 1 iz njemačkog.

vjekac:

--- Citat: Lazar - 09. 06. 2011. 08:34:35 ---neznam gdje si ucio njemacki al schmalreh je uvijek zensko

--- Kraj citata ---

ha ha kod mene je i srna uvjek žensko

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju