Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)

<< < (6/55) > >>

robert.limeni:
Znači ništa od para ha ha, ali vabilica dobro izgleda i što je najvažnije ne zvuči uopće loše još ako lije budu dolazile pun pogodak za jako malo para. Mislim da bi se i ja popodne mogao upustit u izradu tako nečeg!!!!! d7

nazime:

--- Citat: robert.limeni - 28. 04. 2011. 14:22:45 ---Znači ništa od para ha ha, ali vabilica dobro izgleda i što je najvažnije ne zvuči uopće loše još ako lije budu dolazile pun pogodak za jako malo para. Mislim da bi se i ja popodne mogao upustit u izradu tako nečeg!!!!! d7

--- Kraj citata ---

Ako misliš na izradu Ry-eve vabilice, jednu bi mogao napraviti, "sklepati", začas, ali ako želiš serijsku proizvodnju, onda treba izraditi kalup za štancu, ako ne možeš sam, treba nekome platiti.
Onda ti treba i štanca jer ne možeš lupati čekićem, a na kraju ti treba i aparat za točkasto zavarivanje jer drugačije ne možeš spojiti dvije polovice.
Kad imaš alat, štancu i aparat za varenje, treba kupiti i adekvatan lim koji neće zahrđati nakon 10 korištenja, izrezati na trake, opet ako ne možeš sam moraš platiti uslugu.
Ja sam izračunao onako iz glave na bazi 350 komada koliko bi koštalo.
Kad bi se radila serija od nekoliko tisuća komada cijena izrade bi bila smiješna.

Ako netko drugi ima volju upustiti se u izradu tako nečeg i nudi cijenu od 17 kn po komadu, rado ću mu prepustiti posao.

nenolovac:
A j... ga nazime. Prvo ljude zapališ, a onda se izvlačiš. Pa ima već desetak kandidata po 3 kom. Znači u jednom danu imaš 500 kn. Pričekaj još koji dan pa bumo vidli.

nazime:

--- Citat: nenolovac - 28. 04. 2011. 16:05:11 ---A j... ga nazime. Prvo ljude zapališ, a onda se izvlačiš. Pa ima već desetak kandidata po 3 kom. Znači u jednom danu imaš 500 kn. Pričekaj još koji dan pa bumo vidli.

--- Kraj citata ---

Ne izvlačim se i nemam ja 500 kn. To ti je tek malo više od 10% troškova.
Čekamo još kandidata. Pomalo, bit će valjda nešto.

robert.limeni:
Što se tiče para mislio sam na vabilice koje radi boboo79! dečeci najte se ljutiti sor

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju