Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Vabilice i repelenti

Vabilice za lisicu prodajem(ry-eve vabilice)

<< < (7/55) > >>

tyrol:
Svaka čast, brz si Boboo79....Drago mi je da je slika pomogla a bit ću još zadovoljniji kad čujem da je došla koja lija d7

Felis:
Nazime, svaka ti čast na inicijativi - danas bi svi pomoću ogromnih marži htjeli bogatstvo preko noći. Vabilice za 17 kn/kom su zbilja smiješno jeftine, a kad vidiš kakve su cijene po europskim sajmvima ( 7x - 15x skuplje), onda ti zbilja skidam kapu!!!

Iskreno, vjerujem da ti se isplati ući u tu investiciju i da ćeš ih sve prodati u vrlo kratkom roku. Ljudima je 17 kn jedan ozbiljan sendvič, a svaki ozbiljan lovac će radije imati ovakvu vabilicu u džepu nego sendvič u želucu... već vidim komentare na sendvič - ponavljam OZBILJAN lovac!

ako ćeš to zbilja raditi, evo, ja uzimam 10 kom (pa podjelim prijateljima)

tyrol:
Svaka čast, brz si Boboo79....Drago mi je da je slika pomogla a bit ću još zadovoljniji kad čujem da je došla koja lija d7

istrijan:
Pozdrav kolege lovci,a posebno tebi nazime što želiš pomoči jadnoj sitnoj divljači koja pomalo i da prelazi u endemične vrste,upiši i mene u listu za tri komada,pozdrav i dobra ti kob tebi i svima onima koji žele da se ta misija ostvari d4

nazime:
E sad mi se ovo više sviđa.
Od ponedjeljka se primam posla.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju