Lovna kinologija > Veterinarski kutak

KRPELJI

<< < (38/51) > >>

ivod:
Je, čudo je koliko te male beštijice mogu proždrit, moja bi također bila ko nosorog da joj se pusti na volju  nosl. Nego, dali ste mi ideju s tom kopčom i ogrlicom, barem ako sam vas dobro razumio. Ovako, bacim dobar dio Foresta koji nije baš jeftin  uf

grom:
Koliko dugo foresto štiti od buha i ostalog. Sve drugo radi oko mjesec dana i to je to.

ivod:
7 miseci, kolega Grome. Ja sam prezadovoljan, poput kolege Ivice također imam ovog niskopodnog skupljača krpelja, moja ih kuja zna i sa sniga donit, vjerovali ili ne, baš je ko usisavač za te krvopije. Sve sam ogrlice i ampule probao, kao mala mi je umalo krepala od piroplazmoze i otkad je na njoj Foresto, a tome je sad već više od dvi godine, ti su krpelji na njoj, ako se i uhvate, nekako obamrli, letargični, često na njoj i krepani, pa ih skoro sve maknem rukom, bez pincete.
Ispričavam se za offtopic.

leon:
Što više štiti, lošije za psa. Sva ta sredstva su kancerogena,  po poruki kolega koji radi u farmaciji.

ivod:
Je, je, najbolje je za psa da svakih dva mjeseca zaradi piroplazmozu. To mu jača imunitet. Po poruci kolege koji radi u ustanovi za liječenje duševnih bolesti, a povremeno je i štićenik spomenute institucije.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju