Lovna kinologija > Veterinarski kutak

KRPELJI

<< < (39/51) > >>

leon:
Nismo se razumljeli. Rađe metnem stredstvo koje štiti mjesec dana i ponavljam.

ivod:

--- Citat: leon - 03. 06. 2015. 11:58:32 ---Nismo se razumljeli. Rađe metnem stredstvo koje štiti mjesec dana i ponavljam.

--- Kraj citata ---
Ah, htjeli ste reći "što duže štiti...", a ne "što više štiti...". No, dobro, vi izvolite prema vlastitim preferencijama, nemam pravo na to uticati. Ponavljam, mislim da nema proizvoda na tržištu kojeg na kuji nisam isprobao, a zaraženi ju je krpelj svojedobno ugrizao i inficirao taman za "djelovanja" jedne američke ampulice.

deeejan:
Ajmo gospodo lovci i kolege, se ovdje prebaciti sa 'krvnog traga' :)
Znaci, taj foresto je stvarno toliko dobar?
ja sam na svojoj kuji isto svasta koristio od tih preparata, frontline ampule, advantix ampule, i svejedno je kuja dobila piroplazmozu...
poslije stalno koristim killtix ogrlicu i s njom sam zadovoljan...

grom:

--- Citat: ivod - 03. 06. 2015. 12:17:30 ---
--- Citat: leon - 03. 06. 2015. 11:58:32 ---Nismo se razumljeli. Rađe metnem stredstvo koje štiti mjesec dana i ponavljam.

--- Kraj citata ---
Ah, htjeli ste reći "što duže štiti...", a ne "što više štiti...". No, dobro, vi izvolite prema vlastitim preferencijama, nemam pravo na to uticati. Ponavljam, mislim da nema proizvoda na tržištu kojeg na kuji nisam isprobao, a zaraženi ju je krpelj svojedobno ugrizao i inficirao taman za "djelovanja" jedne američke ampulice.

--- Kraj citata ---
Prije tri tjedna na svih troje stavio Advantix i još brijao dlaku da bolje primi na kožu. Jučer na dvoje pasa poneka buha. Jesu se tek pojavile pa će možda i pobjeći ali eto. Nisam koristio Foresto nego Scalibor koji je radio oko 2 mj. Ma ništa to nije 100%.

leon:
Več dugo koristim Frontline, još uvijek djeluje, sve ono jeftinije ne valja niš.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju