Lovna kinologija > Veterinarski kutak

KRPELJI

<< < (41/51) > >>

ivod:
Bio sam par dana u Lici, pa da podijelim s vama neobično iskustvo. Krenuo predvečer malo pričekati, pa kako je livadica na koju sam bio fokusiran uz sami potok, dobro sam se našpricao Repel-om 100, kako bih rastjerao komarce, koji me inače žderu kao da sam im zadnji zalogaj u životu. Popeo sam se na stari bor, sjeo, naslonio se na deblo i u jednom trenu opazio kako mi po obe ruke plaze krpelji. Da li je itko nešto slično doživio ? Koga vraga rade na boru, na 3 metra visine ? Na koga se gore mogu prikačiti, na koju beštiju, osim na staru budalu poput mene ? Da li je moguće da u debeloj borovoj kori prezimljavaju hladne ličke zime ? Napominjem da se niti jedan nije primio, smrdi ovaj repelent ko vrag, pa su više nekako bježali s mene, a ja ih otresao. Također napominjem da sam u silasku umalo slomio ruku, ali to je već za neku drugu temu, tipa "Kako stare budale ne uzimaju za ozbiljno svoju dob", ili slično.

deeejan:
Pustite krpelje...nego dajte da cujemo pricu o starim budalama hao (samo citiram, to ste vi rekli ;D) zagi

draganco:
4:0 za Krpelje, ali dobili su samo svoj poslednji zalogaj  z10

drazenx:
Ja počeo biokill špricat po hlačama,nema ni jednoga zagi

leon:
Neki dan me zove znanac i pita šta da napravi jer ima krpelje i u stanu i oko kuče, puno toga  :shok: :shok:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju