Lovna kinologija > Veterinarski kutak

KRPELJI

<< < (49/51) > >>

leon:
U mene ogrlice ne djeluju, isto ne ampule koje sam nabavio u zoošopima. Još uvjek je dobar Frontline u ampuli. Ljek ide preko kože u krv. Pas se može kupati. Što se tiče tbl vjerujem, da su efikasne, samo neznam koliko je to štetno za psa.

Ideerp:
I mene to zanima,jer definitivno ako štete nisu dugoročno rješenje,ako ne štete jetri u bubrezima(ili nečem trećem) onda ću ih davati dok je sezona krpelja,znači od 4 do 10 mjeseca i to je to,a ako stete onda ću Foresto ogrlicu probat,ampula Advantix mi se nije pokazala dobra

mladjo:
I ja sam planirao uzeti tablete ali isto neznam koliko su štetne za psa... ampule su ok mada sam tu i tamo vec nakon 20dana od stavljanja ampule znao pronaći krpelja... ogrlice nisam probao jer mi brak skine svaku ogrlicu, ima jaki vrat a tanju glavu i nema šanse da ju ne skine... mada djelatno sredstvo i iz ogrlica i iz ampula se upije psu u kožu... tako da je pitanje kako i to dugoročno djeluje na psa...

šokac:
To je sve kemija i nužno zlo ali tkome god
je pas uginuo od krpelja ili preživio uglavnom
sa posljedicama, taj od dva zla bira manje.

Sa kakvim se čudima tretira voće, povrće, žitarice koje
mi svakodnevno unosimo u sebe i svoju djecu...
Kad vidim u prolazu grozdove u vinogradima nakon
špricanja...

Čim je zaštita protiv nečega, teško da može biti zdravo.


boby 2:
Čuo sam da je psu dobro dati malo češnjaka pomiješanog sa hranom i da si neko vrijeme miran šta se tiče buha i krpelja. Navodno da češnjak djeluje preko kože. Ništa ne košta probat ovo. Ako je vjerovati legendi i vampiri su tjerani češnjakom, a i oni spadaju u krvopije. zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju