Lovna kinologija > Veterinarski kutak

Molim savjet oko štenjenja

<< < (2/3) > >>

ikominator:
Ma kako je box na brdu,tako da sam spojio "ugodno sa korisnim",pa sam ukopao kučicu u zemlju i obložio ju sa stiroporom.Inače je kučica zidana ciglom!
Šta ti je to drvena kišta?

Štef:
nije kišta - nego je kištra. Vjerujem da ti je sad jasno šta je to  hao hao hao hao

grom:
Ne sekiraj se ti puno nego samo stavi okolo mrežu da ti štenci ne stradaju. Za ostalo ne brini. Čim se okoti obiđi ih i ukloni kojega ako ih bude previše. Ili se naoružaj strpljenjem i bočicu u ruke, ako ih bude više morati ćeš dohranjivati. Svakako im drugi dan kupiraj repove, kod bretona ostavljaš za širinu malog prsta. Ako ne znaš nađi nekoga tko ima iskustva ili pitaj veterinara.

ikominator:
Hvala vam svima carevi ste! 1liga

Kištra-aha sada znam,ja pročitao kišta,pa me JBG malo zbunio! happi

Danas sam pricao sa veterinarom i koji mi je rekao,isto sto i vi,da se ne sekiram!
Kaze,da joj je to sto nece u kucicu,da joj je vjerovatno prolazna faza,a i da ako se okoti vani,nema problema!
Kupiranje ce obaviti on,jer ja to ne znam.

leon:
Kod nas nema više uklanjanja, nema rezanja repova, osim ako ustanovi veterinar, da bi mogao rep kod određene pasmine praviti probleme zbog lova (rane). Kupira samo veterinar! Po mome loš zakon a ne daj bože kome nešto reči.
Kišta je inače i sanduk  sor

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju