Lovna kinologija > Veterinarski kutak

Pas nemože izbacit izmet....

<< < (5/5)

perop:

--- Citat: kunic - 15. 09. 2010. 21:36:26 ---Pozdrav,imam psa starog deset godina nije lovna pasmina.Vec 4 dana nije imao stolicu veterinar dolazi 2 dana dao mu antibiotik i infuziju,juce mu je dao i recinusovo ulje ali nista ne pomaze sutra ponovno dolazi da mu napravi klistriranje crijeva.....Dali je netko imao takav slučaj........poz....

--- Kraj citata ---

Imao sam sličan slučaj i tu je poblem bio u nepravilnoj ishrani psa. Mislim da bi problemu mogao biti iz razloga jer si hranio psa janjećim ili pilećim kostima. Janjeće i pileće kosti se nikada ne daju psu za jelo ako mu misliš dobro. Pas ima 10 godina i to je dodatni poblem. Svakako reci veterinaru za ovu mogućnost.
 zagi  teaa

PinzHunter:
a kako to štete janjeće kosti?

kunic:
Pozdrav

ispričavam se što se nisam prije javio,imao sam problem sa jeb.internetom vip i to...Nažalost pas o kojem je bila riječ ugino je,nisu mu pomogle razno razne terapije sad kad je gotovo neznam koga krivit mene ili vet.on je pokušao sa antibioticima i svi ostalim a nije mi rekao da li bi pas mozda trebao ici na snimanje pa mozda operacija,nego kad sam nazvao drugog vet.odmah mi je rekao da ga dovezem na RTG prvo pregled dali pas u tom stanju može izdržat operaciju no bilo je već kasno,sad znam iz vasih komentara da sam trebao odmah reagirat i zvati vise vet.pa bi se možda i nešto učinilo ali jebiga,izgleda mom veterinaru  više leže krave i svinje nego psi....sad moga bivšeg čuvara šarplaninca zamijenio je tornjak.

Napomena:psa sam hranio sa briketima ali ponekad sam mu znao bacit koju kost ili nesto sto je ostalo iza jela.po mom mišljenju i neiskustvu veterinara mislim da je tu bilo nešto drugo, psa je više puta pokušao klistrirati ali ništa nije uspijelo a zadnji dan je povratio nešto tamno  iz želuca (od autora 50AE da pas je u zadnje vrijeme imao problema sa zglobovima)

fazan:
Što Ti je to briket ?
Nadam se da to nije ono što ja zovem briket !

kunic:
suhi briketi nisam izmislio tako piše na hrani,pročitaj na vreći...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju