Lovna kinologija > Veterinarski kutak

Šivanje pasa

<< < (6/6)

Brane:
Upravo tako .. a što se tiče plaćanja vet. zahvata, u većini slučajeva, nažalost nas lovaca/pogoniča troškove plaća onaj tko je psa i pustio s povodca ... čast udrugama u kojima postoji nekakav fond, namijenjen za te svrhe, kako je i naša udruga krenula s tim postupkom mislim prošle sezone ..

grom:
Društvo u kojem se nekome živo jebe što je moj pas pokidan mi NE TREBA! Kod nas dvojica kolega drže više pasa i uvijek idu u pogon, ostali su na štandu. Kad pas strada i ode na obradu troškove plaćaju svi koji su taj dan bili u lovu, što je i u redu jer oni te pse hrane i vode u lov, a mi ispred njih pucamo.

sus scrofa:

--- Citat: Brane - 04. 03. 2014. 21:45:58 ---Upravo tako .. a što se tiče plaćanja vet. zahvata, u većini slučajeva, nažalost nas lovaca/pogoniča troškove plaća onaj tko je psa i pustio s povodca ... čast udrugama u kojima postoji nekakav fond, namijenjen za te svrhe, kako je i naša udruga krenula s tim postupkom mislim prošle sezone ..

--- Kraj citata ---

Ovo mi se sviđa jako, mislim na to da se napravi fond. To bi bilo dobro u svakoj udruzi organizirati d4 

Brane:
Skupni lov na divlje svinje nije moguće uspješno organizirati bez vjernih pomagača, stoga vjerujem da mnoge udruge mogu i moraju bar na taj način nekako pokazati da im je stalo do pasa i njihovih vodiča, te u najmanju ruku platiti neželjene ozljede i zahvate veterinara....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju