Lovna kinologija > Veterinarski kutak

Zaštita od krpelja i papatača

<< < (4/4)

tyrol:

--- Citat: Neno - 08. 04. 2011. 08:04:34 ---Krilaš ti ultrazvučni su dobri za buhe i krpelje ali kod mene je papatača kao naj češći prijenosnik lišmanioze ono što me brine.

--- Kraj citata ---
Pa zar ne smeta to ultrazvučno frekvencijsko područje psu što se tiče sluha? Na kojoj to frekvenciji radi?

sisaric:
Ja već godinama koristim frontline, a ponekad i bayerove ampule i do sada sam uvijek bio jako zadovoljan. Nikad nisam imao nikakvih problema sa nikakvim beštijama krpeljima, buhama i sl. iako sam znao često puštati pase u šumu. Pojavili bi se krpelji na njima što je normalno, ali se nikad nebi uhvatili za pasa. Ove godine prvi put imam problema sa krpeljima. Krpelji se hvataju na pase i to kad su pasi u boksu, a nedavno sam stavio ampule, na dva pasa frontline a na jednog bayerov. Pridržavao sam se uputa da ne kupam pase dva dana prije i posli stavljanja ampule. Da li ima netko sličnih iskustava jer sumnjam da je neka loša pošiljka? Neki moji kolege također mi se žale da su imali istih problema.

Neno:
Nebi me čudilo da su falše, kad su počeli falsificirati ljekove zu ljude šta im pas znači?

darko čular:
Evo da se javim na ovu temu jer sam i nedavno pisao na njoj. A pisao sam odnosno pitao za onu bubu protiv krpelja. Želim samo reći da bubu nisam uspio nabaviti i da sam kao alternativu kupio KILTIX ogrlice i vjerovali ili ne do sada niti jednog jedinoga krpelja a vjerujte mi psi su non stop u prirodi i u vodi, stoga svima koji još nisu tretirali pse da to učine s tom KILTIX ogrlicom.(nečete požaliti)  pozdrav zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju