Forum LOVAC

Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci => Terenci => Autor teme: steyrzg - 03. 07. 2007. 23:26:01

Naslov: SUZUKI SAMURAJ
Autor: steyrzg - 03. 07. 2007. 23:26:01
Jel ima netko kakva saznanja o Samuraju č Vozio sam se jednom  , auto prolazi kroz teren kakvim bi valjda jos jedino ATV mogao proci ... samo je mali i strasno neudoban , pogotovo za mene od 100 kg i 190cm... Kakav mu je vijek trajanja , da li se cesto kvari , kakvo je odrzavanje ... čč Pozdrav i unaprijed hvala ...
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Vanja - 04. 07. 2007. 11:27:39
Super auto. Pogotovo onaj jači, 1300 ccm. Mali je , jako okretan i kratak, i što je najvažnije lagan. Ja ga imam u jednom lovištu i dečki su super zadovoljni. d4
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: dean - 04. 07. 2007. 12:50:53
Ovaj je i jako funkcionalan zbog veličine tovarnog prostora. Možeš u njega stavit pse ili divljač. Jako zgodno!
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: jkasapic - 04. 07. 2007. 19:49:46
ja posjedujem sj410 imam ga vec godinu dana 85 je godiste u odlicnom je stanju. od kvarova mi je osao pokazivac goriva za sada. sto se tice udobnosti tu si u pravu pogotovo nakon sat dva voznje po terenu. ali nebi ga mjenjao za nista jer je auto za sva vremena, sad je skinuti krov a znas kakve ti to sve mogucnosti otvara. ja to zovem blic krik bum.  d6
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: steyrzg - 04. 07. 2007. 20:23:06
lijepo izgleda .... kako im se krecu cijene č
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Vanja - 04. 07. 2007. 20:25:37
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/terenska_vozila/ponuda/oglas-7265516.html
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: jkasapic - 29. 07. 2007. 22:26:44
evo kako izgleda u akciji d6
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 13. 09. 2007. 14:27:33
Super auto. Pogotovo onaj jači, 1300 ccm. Mali je , jako okretan i kratak, i što je najvažnije lagan. Ja ga imam u jednom lovištu i dečki su super zadovoljni. d4
Volim Samurai i dobar je ali mi se (moje misljenje) vise svidja normalna verzija sa bolo kakvim krovom (cerada ili plastika ...) nego ovaj bijelo pik ap (pick up)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: draganco - 09. 11. 2007. 20:53:13
shaga tebi se nesto ovako svidja.U svom vlasnistvu sam imao 7 god Suzuki Samuraj sa plasticnim krovom, jaca verzija od 1324kubika. Sluzio me bez problema, svuda sam putovao-svejedno 7 ili 700km. Jedna te ista brzina 90-100 km na sat.Testirao sam ga po svim mogucim terenima,potrosnja nekih 10-11l.
Najveci problem komfort, iza zadnjih sedista nema ni 10cm prostora.Nedaj boze da moras povesti jos troje kolega sa kerovima i opremom >:(.Sluzio me bez greske, mali problem oko vitalnih delova-mora strogo original japansko a to kosta.Sada je u tudjem vlasnistvu, zamenio sam ga jednom novijom Ladom Nivom u Zelenoj boji.
(http://img222.imageshack.us/img222/174/terenaciulovak5.jpg) (http://imageshack.us)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 25. 01. 2008. 00:16:43
Stigao tvrdi krov:
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 25. 01. 2008. 00:41:03
Evo i naljepnice
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: draganco - 25. 01. 2008. 09:27:53
Nema sta kao devojka za udaju,bas je leglo Belo na Belo.Druze izgleda super.Ps ja bih ukrao samo zbog nalepnice i dobrog iskustva sa njim ;D.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 31. 01. 2008. 08:29:06
Evo za one koji su tek poceli da voze ili tek teba da ga kupe.........kratka upustva sa opisom terenske voznje!!!
Ko voli nek izvoli..........ali je samurai neprevazidjen za neke stvari...

http://www.youtube.com/watch?v=hDvZbTo4lOQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=YPHyJ_gncVc&feature=related
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 31. 01. 2008. 09:05:12
Shaga svaka cast za uputstva, d4

jedan nas kolega lovac, inace stariji i pocasni clan ima Suzukija pa se neki dan pitao kako bi sve to kod njega u autu funkcioniralo.
Jer knjige i uputstva o upotrebi nema. Sad ce nadam se i za mene neke stvarcice i komande u Suziju biti jasnije.

P.S. gdje se moze nabaviti naljepnica"LOVAC"


Dobra kob

PinzHunter
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: draganco - 31. 01. 2008. 18:06:02
Isto zainteresovan za nalepnice-ali cak za dve z1.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: DRAGANST - 07. 02. 2008. 09:52:49
Evo i mog SAMURAJA.Vozilo je odlicno samo je prostor problem ali za dva lovca i opremu je sasvim dovoljno.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Max011 - 07. 02. 2008. 10:09:22
Lep ti je Samuraj, samo mi reci molim te kakvi su ti ovi spojleri na haubi i braniku?  ;D ;D
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: DRAGANST - 07. 02. 2008. 10:23:56
I jedan i drugi su nabavljeni u okolini Crne trave,inace poklon od jednog mog gosta tog dana.Mislim da su placeni karabinom 3006.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 07. 02. 2008. 11:02:23
Dobro izgleda, prilicno novije godiste kako mi se cini??

Reci mi da li je ono iza GAZm69?


Dobra kob

PinzHunter
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Max011 - 07. 02. 2008. 11:13:42
Mislim da je Kampanjola AR-55 i to vozilo veze :)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 07. 02. 2008. 11:24:28
Sad kad si rek'o i meni lici vise na kampanjolu. ;)

Pozdrav

PinzHunter
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: DRAGANST - 07. 02. 2008. 13:32:20
Ono iza je ar55 sanitet 65god.To je zajednicko vozilo nas nekoliko i preko cele godine stoji u planini samo kad treba neka popravka ili zbog plina je spustimo  dole.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 07. 02. 2008. 13:37:55
@DRAGANST,

moze li koja slicica na l o v - u a z469@gmx.de

Bas me interesuju starija vozila.

Namjerno sam razdvojio slova da me spam negusi, pa kad budes pisao samo spoji slova.

Dobra kob


PinzHunter
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: DRAGANST - 07. 02. 2008. 13:44:11
Naravno da moze,pa starih vozila imamo koliko hoces,malo je muka sa ovim novijim.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 07. 02. 2008. 17:21:49
Evo i mog SAMURAJA.Vozilo je odlicno samo je prostor problem ali za dva lovca i opremu je sasvim dovoljno.
A pa lijep autic..........lijepa boja (jeli ono malo metalik)...........e sada da te potam ipored svih nedostataka (prostor,tvrdoca...) bili ga mjenjao za nekog Golfa istog godista ;D
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: DRAGANST - 07. 02. 2008. 17:31:18
Jeste malo metalik,ali ne marim mnogo za boju jer je vec poprilicno ostecena[trnje,grane i po koja svinja].Ma kakav golf o tome i ne razmisljam,pa on ide svakog vikenda u sumu.Sad malo pauziramo jos je veliki sneg,cim malo krene bolje vreme nastavljamo,naravno samo izvodimo kerove i bacamo hranu.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 07. 02. 2008. 17:47:40
Jeste malo metalik,ali ne marim mnogo za boju jer je vec poprilicno ostecena[trnje,grane i po koja svinja].Ma kakav golf o tome i ne razmisljam,pa on ide svakog vikenda u sumu.Sad malo pauziramo jos je veliki sneg,cim malo krene bolje vreme nastavljamo,naravno samo izvodimo kerove i bacamo hranu.
Pa naravno ni za sta ga nebi mjenjao.........toliko sam se vezao za njega..........
ma sve u svemu meni zavrsava posao d4
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: DRAGANST - 07. 02. 2008. 18:03:24
Kad smo vec kod putnickih imam ja putnicko,ali po gradu sav posao zavrsavam suzukijem.Mali,kratak malo trosi[ugradio sam i plin]lak za parking,i ne razmisljam mnogo o tome da ga negde ne ogrebem i sl.Zato sam se i vezao za njega.Par mojih prijatelja polako odustaje od Lade nive kad su se uverili kako SUZUKI dobro gazi i koliko je pouzdan,malo se kvari,ma sve ukupno odlicno vozilo za nase uslove.Imao sam 3 Lade nive,zatim RANGE ROVER i najvise se zadrzao SUZUKI.ROVER je izuzetno vozilo ali kod mene je problem dosta tesni putevi i rezervni delovi.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: draganco - 07. 02. 2008. 20:18:52
Kad smo vec kod putnickih imam ja putnicko,ali po gradu sav posao zavrsavam suzukijem.Mali,kratak malo trosi[ugradio sam i plin]lak za parking,i ne razmisljam mnogo o tome da ga negde ne ogrebem i sl.Zato sam se i vezao za njega.Par mojih prijatelja polako odustaje od Lade nive kad su se uverili kako SUZUKI dobro gazi i koliko je pouzdan,malo se kvari,ma sve ukupno odlicno vozilo za nase uslove.Imao sam 3 Lade nive,zatim RANGE ROVER i najvise se zadrzao SUZUKI.ROVER je izuzetno vozilo ali kod mene je problem dosta tesni putevi i rezervni delovi.
Ma imao sam tog Pikavca 7g,ali kada krenu delovi?A sve mora original Japan-onda glava boli!
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 07. 02. 2008. 20:22:22
MAa kakvi.......evo neki dan sam stavio platine od Sharade......lamela, recimo, pase od Samare.......
a zanimljivo karburator sa malim remontom pase od zastave 101........i jos sta oces......kaze mi drug mehanicar WUNDERKIND kako ga ja zovem
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: DRAGANST - 07. 02. 2008. 20:38:39
Ja ga zovem SKAKAVAC.Nije toliki problem delovi,bas zato i kazem da se retko kvari,pa sa ladom kad se vratim iz lova odmah remont.Dok su njeni original delovi u redu,cim krenes sa drugim muke.Kod Suzukija to nije toliko problematicno.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: kerber - 12. 10. 2008. 22:35:07
suzuki je zakon
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 13. 10. 2008. 07:50:52
evo mislim da nisam stavljao sliku sa ceradom za gumu
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 14. 10. 2008. 20:41:53
evo mislim da nisam stavljao sliku sa ceradom za gumu

dobro izgleda d4 dok nisam uvecao sliku mislio sam da imas tablice Hannovera, kad ono Hereceg Novi.Nisam imo dosad prilike da vidim kako table Crne Gore izgledaju
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 14. 10. 2008. 21:42:17
evo mislim da nisam stavljao sliku sa ceradom za gumu

dobro izgleda d4 dok nisam uvecao sliku mislio sam da imas tablice Hannovera, kad ono Hereceg Novi.Nisam imo dosad prilike da vidim kako table Crne Gore izgledaju
E nove tablice...mene dosta podsjecaju na one stare Njemacke.......sa ovim debelim brojevima.........a mislim da je i raspored (slova pa brojevi) isti........nego i ja odoh u  offtopic  sor
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: dean - 15. 10. 2008. 09:02:34
Suzuki je odličan, a nasljednik mu je još bolji. Jimny je strašan. Bolji od Nive jer je Suzuki ipak auto a proći će na terenu gdje i Niva, smao ako ga ne žališ! Pouzdan, nepoderiv, ali je skuplji od Nive za pola.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 15. 10. 2008. 15:24:15
Ja sam sebi skoro uzeo Samuraja 1300 i da sam znao kupio bi ga jos prije deset godina.
Jer on je mali div nema prepreka gdje ne moze proci jednostavno extra terenac.
Ovdje kod nas u BIH dijeovi za njega su prava bagatela a ne kvari se kao Niva.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 15. 10. 2008. 16:37:13
Ja sam sebi skoro uzeo Samuraja 1300 i da sam znao kupio bi ga jos prije deset godina.
Jer on je mali div nema prepreka gdje ne moze proci jednostavno extra terenac.
Ovdje kod nas u BIH dijeovi za njega su prava bagatela a ne kvari se kao Niva.
Koliko si ga platio i koja je godina?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: ante kula - 15. 10. 2008. 20:18:23
ajmo usporediti nivu i samuraja,koji je bolji terenac? uzet cemo sve u obzir,cijenu,odrzavanje i prohodnost na terenu..
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: lovacpd - 15. 10. 2008. 20:35:44
Ja sam sebi skoro uzeo Samuraja 1300 i da sam znao kupio bi ga jos prije deset godina.
Jer on je mali div nema prepreka gdje ne moze proci jednostavno extra terenac.
Ovdje kod nas u BIH dijeovi za njega su prava bagatela a ne kvari se kao Niva.
Koliko si ga platio i koja je godina?

Baki sve to kupuje strasno jeftino....za nepovjerovati....
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 15. 10. 2008. 20:40:07
ajmo usporediti nivu i samuraja,koji je bolji terenac? uzet cemo sve u obzir,cijenu,odrzavanje i prohodnost na terenu..

 d4 jos dodamo provjeru vozaca i guma i provjera ce biti perfektna. salu na stranu bilo bi to dobro napraviti.ali valjano kako treba, pa poslije rostilj i sve sto uz to ide
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 16. 10. 2008. 09:12:02
Ja sam sebi skoro uzeo Samuraja 1300 i da sam znao kupio bi ga jos prije deset godina.
Jer on je mali div nema prepreka gdje ne moze proci jednostavno extra terenac.
Ovdje kod nas u BIH dijeovi za njega su prava bagatela a ne kvari se kao Niva.
Koliko si ga platio i koja je godina?

Stavicu sliku da ga vidite,platio sam ga 800 eura 87godiste.
Neki dan sam sebi uzeo jednog za dijelove platio sam ga 250 eura upalio ga i dovezao kuci.
Tako bude kome sta trebalo neka se javi.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 16. 10. 2008. 09:42:49
ajmo usporediti nivu i samuraja,koji je bolji terenac? uzet cemo sve u obzir,cijenu,odrzavanje i prohodnost na terenu..

 d4 jos dodamo provjeru vozaca i guma i provjera ce biti perfektna. salu na stranu bilo bi to dobro napraviti.ali valjano kako treba, pa poslije rostilj i sve sto uz to ide
Mogli bi ih usporediti mada je samuraj ima puno vise prednosti.Manje trosi,manje se kvari,laksi je od nive,bolje motore imaju,bolju sasiju imaju, u svkom slucaju je bolji od nive.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 16. 10. 2008. 10:24:04
Ja sam sebi skoro uzeo Samuraja 1300 i da sam znao kupio bi ga jos prije deset godina.
Jer on je mali div nema prepreka gdje ne moze proci jednostavno extra terenac.
Ovdje kod nas u BIH dijeovi za njega su prava bagatela a ne kvari se kao Niva.
Koliko si ga platio i koja je godina?

Stavicu sliku da ga vidite,platio sam ga 800 eura 87godiste.
Neki dan sam sebi uzeo jednog za dijelove platio sam ga 250 eura upalio ga i dovezao kuci.
Tako bude kome sta trebalo neka se javi.
Imacu na umu Baki
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 16. 10. 2008. 11:52:13
usporedba premjestena na:http://forum.lovac.info/index.php?topic=2296.0
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: draganco - 16. 10. 2008. 15:45:01
Jedino sto su mu originalni delovi duplo skuplji nego za Ladu.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 16. 10. 2008. 15:52:06
Jedino sto su mu originalni delovi duplo skuplji nego za Ladu.

Zavisi gdje i za koga, moj prvi komsija drzi servis za terenska vozila i autodijelove za terenska vozila.Tako da dobijem dijelova po nabavnoj cijeni,bas sam neki dan kupovao za samuraja lezaj na zadnjem tocku i kostao je 15 eura orginal.Ako ti bude sta trebalo javi pa posaljem i tebi.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 17. 10. 2008. 19:00:52
Ljudi vjerujte mi da ima svega samo se treba raspitati malo.........cijene original djelova su skroz normalne  telll
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: tornjak - 13. 01. 2009. 15:47:53
auto je pravo ljudi,nema bolje za jako nepristupačne terene,mislim na samuraja.Lada je ništa to je samo porez na budale,usput pozdrav ja sam novi na forumu! z10
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: valdop - 13. 01. 2009. 15:51:25
 teaa hvala ti na porezu za budale, nemoj pljuvati po tuđem novčaniku jer ne znaš što će te sutra snači. sor
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 13. 01. 2009. 21:31:50
auto je pravo ljudi,nema bolje za jako nepristupačne terene,mislim na samuraja.Lada je ništa to je samo porez na budale,usput pozdrav ja sam novi na forumu! z10

Usput se predstavi na za to predvidjenoj temi.Tamo smo se svi predstavili nije tesko pronaci.
 d1
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: tornjak - 14. 01. 2009. 12:15:41
 sor DUBOKO SE ISPRIČAVAM ZA NEPROMISLJENI OPIS LADE NIVE,NIJE BILA NAMJERA DA BILO KOGA UVRIJEDIM,JA SAM IMAO TAKODJE LADU I VJERUJ DA ME JE KOŠTALA VIŠE NO SUZUKI.I JOŠ JEDNA ISPRIKA,NISAM SE STIGAO JUČER PREDSTAVITI PA SAM TO UPRAVO URADIO.

Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: tornjak - 14. 01. 2009. 13:18:00
ovo je moć SAMURAJA ima li neko nešto sa većim mudima
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 14. 01. 2009. 13:37:32
sor DUBOKO SE ISPRIČAVAM ZA NEPROMISLJENI OPIS LADE NIVE,NIJE BILA NAMJERA DA BILO KOGA UVRIJEDIM,JA SAM IMAO TAKODJE LADU I VJERUJ DA ME JE KOŠTALA VIŠE NO SUZUKI.I JOŠ JEDNA ISPRIKA,NISAM SE STIGAO JUČER PREDSTAVITI PA SAM TO UPRAVO URADIO.



Sve ok, sad si se predstavio i nastavi se druziti sa nama.vjerujem da ti je vec oprosteno od kolege. z10
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 14. 01. 2009. 13:41:54
ovo je moć SAMURAJA ima li neko nešto sa većim mudima

opet ja.al sam dosadan ha?
vidim da imas samuraja, pa nam ga predstavi u podforumu terenci,ubaci slike reci sta je sve uradnjeno na njemu itd...

Tako da ovaj post uklonimo jer mu nije ovdje mjesto. z10
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: tornjak - 14. 01. 2009. 14:09:20
slažem se,nisam još uhodan na forumu.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 14. 01. 2009. 14:16:47
slažem se,nisam još uhodan na forumu.

nema problema.taki sam i sam bio. d1
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: STARI AVDZIJA - 14. 01. 2009. 15:10:32
kolega ima mogučnost i prepravke svog posta s ciljem normalizacije komuniciranja na forumu a što se tiće mogučnosti samuraja ćuo sam da je močan nisam posebno probao.Međutim i prilično je malog raspona točkova i u krivinama sklon izvrtanju.
Posebna je priča za nas iz kluba preko 100.kg.i dugonja jer se u prostoru namijenjenog za vozača treba skupit ko petobanka(bez dovoljno komocije).Eto to bi bili kontra argumenti za neprihvatljivost samuraja za sve gabarite lovaca.Naravno postoji i mogučnost da ti prilikom vožnje prilično"razlabavi"bubrege. ;)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: tornjak - 16. 01. 2009. 15:39:14
E vidis Redzo i ja sam tu negdje oko 100 kg i 1.90 visina ali brate kad je nositi vepra iz neke potočine onda je ugodno da SAMURAJ razdrma malo bubrege,jer vjeruj mi da nema terena gdje ne može da prodje,a što se tiče izvrtanja on i nije baš namijenjen za neke brzine.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: nazime - 16. 01. 2009. 15:57:39
Slažem se da je samuraj super prohodan ali ne u serijskoj izvedbi.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 16. 01. 2009. 18:35:46
Slažem se da je samuraj super prohodan ali ne u serijskoj izvedbi.
ččč
Naravno da ako je modifikovan moze vise i bolje..........ali zasto mislis da samuraj iz seriske proizvodje nesto mnogo losiji?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: STARI AVDZIJA - 16. 01. 2009. 18:44:33
E vidis Redzo i ja sam tu negdje oko 100 kg i 1.90 visina ali brate kad je nositi vepra iz neke potočine onda je ugodno da SAMURAJ razdrma malo bubrege,jer vjeruj mi da nema terena gdje ne može da prodje,a što se tiče izvrtanja on i nije baš namijenjen za neke brzine.
uvažavam,samo vidim kako si ga načuturio na onom nagibu da si i prilićno mlađi a to već više nije sport za mene z14
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: nazime - 16. 01. 2009. 19:48:15
Slažem se da je samuraj super prohodan ali ne u serijskoj izvedbi.
ččč
Naravno da ako je modifikovan moze vise i bolje..........ali zasto mislis da samuraj iz seriske proizvodje nesto mnogo losiji?

Mislim da ima preslab motor. Jači motor i dobre ripnjače, mislim da mu nema ravnog.
Onda dođeš do onog da bi htio više mjesta u autu.
Vozio sam vitaru, sjednemo stari i ja, 2 psa u gepek, zadnjih siceva nije bilo i to je mjesto bilo rezervirano za opremu. Još je bila plinska boca u gepeku.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: frenk - 16. 01. 2009. 23:26:44
ovo je moć SAMURAJA ima li neko nešto sa većim mudima



Ima ;)

LADA (http://www.youtube.com/watch?v=zh8mmlxML1o)

Formula off road (http://www.youtube.com/watch?v=51A3zA29Nmk&feature=PlayList&p=FC2F0007146B0CC2&playnext=1&index=7)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 17. 01. 2009. 09:01:37
ovo je moć SAMURAJA ima li neko nešto sa većim mudima



Ima ;)


MISLIS  zagi.......ono prvo je vec po sto puta dokazana montaza........zao mi je ali tako je!!!
A drugo .........mislim da je vise za neki akcioni film nego za lov
E ovaj sto se zaglavio je hummer  hao hao hao
http://www.youtube.com/watch?v=SX737IlQ2AU (http://www.youtube.com/watch?v=SX737IlQ2AU)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: draganco - 17. 01. 2009. 10:12:57
Ala mi jaka bese Masina, jednom izvukao iz Kaljuge Padzera 2,5 ili malo jaci.
Upao duboko do patosa, jes da je Japanac skakao na dva Tocka ali ga izvukao gss.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: STARI AVDZIJA - 17. 01. 2009. 14:32:47
ovaj pokušaj sa ladom ovog momka,nema on pojma koliko je sretan kako je dobro prošo nek da sadaku u sve Božije kuće a složit po gasu može svako da lada ondje iskoći nema teorije momak je iz fizike -1.
a sretan više nego je teška i on i lada.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 17. 01. 2009. 22:04:43
Ja sam sebi sinoc uzeo drugog samuraja 90 godiste postavicu slike sutra u Banja Luci ga nema sredjenijeg i boljeg auto je pravi mrak covjek od kojeg sam uzeo detaljno ga je uradio ali bukvalno sve. I naj manji saraf na njemu je promjenjen tacno mi ga je zao da ga vozim po sumi.Ima neku metalim plavu boju koja se prsijava na suncu.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: frenk - 18. 01. 2009. 00:44:58
Prijatelj iz Njemačke prošli put je u nekom klubu vozio i Hummera i Samuraja. Tamo je bilo još dvadesetak različitih terenca al Humer je prvi zaglavio. Na kraju su došli do završetka, da Hummera nemože voziti bilo ko. Ima nekih grifa i finte, koje treba znat. Staza koju prijatelj nije mogao preči (a Samuraj je došao u pomoč), vlastnik Hummera je profurao sve bez najmanjeg problema. Treba je voditi račun, da Hummer nije lak, da se najbolje ponaša u pustinji itd., a Samurai je tako mali, da se ušunja među nogama.  ;)

Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 18. 01. 2009. 11:10:46
frenk,

u pravu si to sa Hummerom. Kao takav je stvoren za pustinju i ima nenadmasne karakteristike. Samo sto veliki broj vlasnika Hummera ga upravo tamo gura gdje mu nije mjesto.Naime u blato gdje Hummer nemoze sebe povuci i tako ostaje u blatu sa polomljenim polusosovinama,krajnicama,vjesanjem tocka itd...

 pic

Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: frenk - 18. 01. 2009. 13:57:55
...i još razlika, da ono što mi možemo kupiti, nemože se upoređivati sa Hummerima amaričke vojske.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 18. 01. 2009. 18:03:59
Ja sam sebi sinoc uzeo drugog samuraja 90 godiste postavicu slike sutra u Banja Luci ga nema sredjenijeg i boljeg auto je pravi mrak covjek od kojeg sam uzeo detaljno ga je uradio ali bukvalno sve. I naj manji saraf na njemu je promjenjen tacno mi ga je zao da ga vozim po sumi.Ima neku metalim plavu boju koja se prsijava na suncu.
CESTITKE.......jedva cekam slike
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 18. 01. 2009. 18:47:24
Ja sam sebi sinoc uzeo drugog samuraja 90 godiste postavicu slike sutra u Banja Luci ga nema sredjenijeg i boljeg auto je pravi mrak covjek od kojeg sam uzeo detaljno ga je uradio ali bukvalno sve. I naj manji saraf na njemu je promjenjen tacno mi ga je zao da ga vozim po sumi.Ima neku metalim plavu boju koja se prsijava na suncu.

a jest te krenulo  just just
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 18. 01. 2009. 20:57:58
Ja sam sebi sinoc uzeo drugog samuraja 90 godiste postavicu slike sutra u Banja Luci ga nema sredjenijeg i boljeg auto je pravi mrak covjek od kojeg sam uzeo detaljno ga je uradio ali bukvalno sve. I naj manji saraf na njemu je promjenjen tacno mi ga je zao da ga vozim po sumi.Ima neku metalim plavu boju koja se prsijava na suncu.
E da ........ima da uporedjujemo ciji je sredjeniji i bolji  ;D z10 ;D
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 20. 01. 2009. 13:41:15
Danas cim dodjem kuci sa posla stavljam slike.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 20. 01. 2009. 22:28:34
Evo slika jeste da je prljav nisam stigao ga oprati,samuraj je stvarno kao da nije vozen sve cetiri gume su mu nove.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 20. 01. 2009. 22:30:16
Evo ih sada zajednu u paru.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 20. 01. 2009. 22:37:18
Ja sam sebi sinoc uzeo drugog samuraja 90 godiste postavicu slike sutra u Banja Luci ga nema sredjenijeg i boljeg auto je pravi mrak covjek od kojeg sam uzeo detaljno ga je uradio ali bukvalno sve. I naj manji saraf na njemu je promjenjen tacno mi ga je zao da ga vozim po sumi.Ima neku metalim plavu boju koja se prsijava na suncu.

a jest te krenulo  just just


Pinz ne da me je krenulo nego za nepunih godinu dana promjenih vec par terenaca.I jos sad trenutno imam dva samuraja i to oba su u extra stanju.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 21. 01. 2009. 02:32:41
Baki, koliko "paprike" si dao za njega?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 21. 01. 2009. 08:15:02
Baki, koliko "paprike" si dao za njega?

Prijatelju isao je za neku kompezaciju za drugo auto,tako kada sracunam nije me presao vise od 1000 evra.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 21. 01. 2009. 08:30:11
Baki, koliko "paprike" si dao za njega?

Prijatelju isao je za neku kompezaciju za drugo auto,tako kada sracunam nije me presao vise od 1000 evra.

hej jarane, ja ovakog samuraja jos u Bosni nevidjeh. Nedaj to iz ruku, osim za dobru lovu  ;D

Super je stanje. d4
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 21. 01. 2009. 09:25:08

Prijatelju isao je za neku kompezaciju za drugo auto,tako kada sracunam nije me presao vise od 1000 evra.

Čovječe, badava si ga dobio.  d4
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 21. 01. 2009. 09:39:54
Baki, koliko "paprike" si dao za njega?

Prijatelju isao je za neku kompezaciju za drugo auto,tako kada sracunam nije me presao vise od 1000 evra.

hej jarane, ja ovakog samuraja jos u Bosni nevidjeh. Nedaj to iz ruku, osim za dobru lovu  ;D

Super je stanje. d4
Covjek od kojeg sam ja uzeo tog samuraja je detaljno radio na njemu 9 mjeseci.Sve je na njamu uradjeno i stavljeno novo motor mu je generalno uradjen,ima neku metalik kao plava ili crna boja perla koja se presijava na suncu.Imam vec ponudu za njega Tomo mi daje 2500 eura ali necu ga prodavati ostavljam ga sebi zelenog sam dao u oglase.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 21. 01. 2009. 11:22:03
Ne razumijem zbog čega se toliko vrijeme mučio oko njega i tako ga temeljito obnavljao da ga na kraju jeftino proda.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 21. 01. 2009. 12:51:08
Jos mi samo stavi rezervnu gumu........ipak i ona doprinosi jos ljepsem izgledu samuraja (ne samo njega nego i ostalih terenaca).............i jos ako si u mogucnosti da odstampas neku finu ceradu za nju to ce bit jedan kroz jedan.......sretno ga vozio!!!
Preljep je a posebnu draz mu dava visoki krov........nesto slicno je i kod mene samo sto je kod mene plastika u pitanju!!! zagi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 21. 01. 2009. 13:04:01
Ne razumijem zbog čega se toliko vrijeme mučio oko njega i tako ga temeljito obnavljao da ga na kraju jeftino proda.
Znas kako kazu na pravom mjestu u pravo vrijeme. I zelenog sam platio 800 eura.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 21. 01. 2009. 13:08:25
Ne razumijem zbog čega se toliko vrijeme mučio oko njega i tako ga temeljito obnavljao da ga na kraju jeftino proda.
Znas kako kazu na pravom mjestu u pravo vrijeme. I zelenog sam platio 800 eura.
odprilike si na njih dva dobar najmanje 4500 eura svaka cast
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 21. 01. 2009. 13:12:01
Jos mi samo stavi rezervnu gumu........ipak i ona doprinosi jos ljepsem izgledu samuraja (ne samo njega nego i ostalih terenaca).............i jos ako si u mogucnosti da odstampas neku finu ceradu za nju to ce bit jedan kroz jedan.......sretno ga vozio!!!
Preljep je a posebnu draz mu dava visoki krov........nesto slicno je i kod mene samo sto je kod mene plastika u pitanju!!! zagi
Gumu imam stavicu je ove sedmice a vec sam dao da mi urade navlaku za tocak  i da mi ispsi neki logo.Hvala prijatelju nadam se da cu ga dugo voziti bez nekih vecih kvarova.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 21. 01. 2009. 13:16:54
Baki, koliko "paprike" si dao za njega?

Prijatelju isao je za neku kompezaciju za drugo auto,tako kada sracunam nije me presao vise od 1000 evra.

hej jarane, ja ovakog samuraja jos u Bosni nevidjeh. Nedaj to iz ruku, osim za dobru lovu  ;D

Super je stanje. d4
Covjek od kojeg sam ja uzeo tog samuraja je detaljno radio na njemu 9 mjeseci.Sve je na njamu uradjeno i stavljeno novo motor mu je generalno uradjen,ima neku metalik kao plava ili crna boja perla koja se presijava na suncu.Imam vec ponudu za njega Tomo mi daje 2500 eura ali necu ga prodavati ostavljam ga sebi zelenog sam dao u oglase.

Tomo je predebeo za njega  ;D a za zelenog trazi 500 eurica vise jer ima naljepnice Portala Lovac a to je vazna stavka. Uzivaj d4
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 21. 01. 2009. 13:17:28
Ne razumijem zbog čega se toliko vrijeme mučio oko njega i tako ga temeljito obnavljao da ga na kraju jeftino proda.
Znas kako kazu na pravom mjestu u pravo vrijeme. I zelenog sam platio 800 eura.
odprilike si na njih dva dobar najmanje 4500 eura svaka cast
Pravo da ti kazem sto se tice terenaca bas imam neku ludu srecu,prije mjesec dana sam uzeo pajera 1990 god 2.5 td dugi covjeku bila frka za lovu i platio sam ga 650 eura. Znam da zvuci cudno ali pitajte PincHuntera on  ga je vidio .
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 21. 01. 2009. 13:18:59
Ne razumijem zbog čega se toliko vrijeme mučio oko njega i tako ga temeljito obnavljao da ga na kraju jeftino proda.
Znas kako kazu na pravom mjestu u pravo vrijeme. I zelenog sam platio 800 eura.
odprilike si na njih dva dobar najmanje 4500 eura svaka cast
Pravo da ti kazem sto se tice terenaca bas imam neku ludu srecu,prije mjesec dana sam uzeo pajera 1990 god 2.5 td dugi covjeku bila frka za lovu i platio sam ga 650 eura. Znam da zvuci cudno ali pitajte PincHuntera on  ga je vidio .

Da neces i njega prodati??? :shok:
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 21. 01. 2009. 13:29:50
Pajera sam druze prodao lovcima u Jajcu.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 21. 01. 2009. 13:32:57
Pajera sam druze prodao lovcima u Jajcu.
uf kud ti nerece da sam i ja bio zainteresiran.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 21. 01. 2009. 13:48:26
Da si rekao dao bi ti ga koliko sam ga i ja platio.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 21. 01. 2009. 14:10:14
Da si rekao dao bi ti ga koliko sam ga i ja platio.

Nista sta je tu je.Nema veze. Neka je njima sa srecom. Bice drugi put  z10
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Baki - 22. 01. 2009. 14:37:41
Da si rekao dao bi ti ga koliko sam ga i ja platio.

Nista sta je tu je.Nema veze. Neka je njima sa srecom. Bice drugi put  z10
Prijatelju ti samo reci kada ti bude trebao terenac ima tebi tvoj drug nadje kakv god hoces po extra cijeni.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 25. 05. 2009. 20:35:28
Obzirom da je nazime slikao jednog prekrasnog Samuraia na okupljanju red je da i ja postavim koju slikicu u za to predviđenu temu.

(http://img195.imageshack.us/img195/8708/img0009yaj.jpg)

(http://img195.imageshack.us/img195/7237/img0010bqu.jpg)

(http://img195.imageshack.us/img195/1549/img0012o.jpg)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: dalm - 17. 07. 2009. 00:39:21
A papiri sj413? Ima li itko za prodaju...?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 17. 07. 2009. 13:23:51
E ovaj vec sa sve naljepnicom moze uci u borbu za ljepotana sa mojim "bijelim galebom" z10
(http://forum.lovac.info/index.php?action=dlattach;topic=242.0;attach=10905;image)
(http://img81.imageshack.us/img81/6356/snv11359zu1.jpg)
 zagi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 17. 07. 2009. 14:09:18
Ja si također planiram staviti zaštitnu ceradu za rezervnu gumu, samo si moram još izabrati neku zanimljivu slikicu.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shaga - 17. 07. 2009. 14:20:28
Ja si također planiram staviti zaštitnu ceradu za rezervnu gumu, samo si moram još izabrati neku zanimljivu slikicu.
Ja sam moju nasao na netu..........ukucao na google WILD BOAR.........pa ti izbaci slika kakvih oces.
Samo na fles sacuvas i odneses u neku stampariju sto prave reklame...........a ima ih na svaki korak.......m-ene je stampa kostala 20 E
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: valdop - 17. 07. 2009. 14:20:56
 Hary, još ti fali samo navlaka na rezervnoj gumi i onda imaš sve  pic
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: nazime - 17. 07. 2009. 14:23:00
Staviš ženinu sliku. Kad negdje piješ, svako malo baciš pogled. Kad ti postane lijepa, vrijeme je da ideš kući.
A vjerojatno ti nitko neće ni ukrast rezervnu gumu ili čak auto.  zagi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 18. 07. 2009. 20:39:54
 hao hao Da stavim ženinu sliku onda se nebih usudio ni kapi popiti, jer svaki put bih mi kroz glavu prošlo  mad dois i onda ga ježi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: HS-2000 - 18. 07. 2009. 22:00:49
bumo se mi lovci složili pa ti napravili neku ceradu za rezevni kotač hao hao
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 14. 10. 2009. 12:52:23
(http://img101.photolava.com/2009/10/14/samurai-1-jybg7vig.jpg)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 14. 10. 2009. 12:54:49
 uf Malo sam se zaje..o, stavio sam krivu sliku. Mislio sam staviti nešto drugo. Nema veze i ova je slika dobra
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: valdop - 14. 10. 2009. 13:09:57
lijepa lovačka boja, rekli bi ZET-ova plava, jel to onaj tvoj bez cerade ?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 14. 10. 2009. 13:42:14
lijepa lovačka boja, rekli bi ZET-ova plava, jel to onaj tvoj bez cerade ?

Ma nije Vlado uopće moj, trebao je biti ali sam odustao od kupnje jer je bio baš "beba" uređen i nisam imao srca ga voziti u šumu... fre , a također mi se i boja nije sviđala...  fre

Ma  :pferd: nisam ga kupio iz razloga što mi je bio preskup...  happi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 14. 10. 2009. 21:23:29
kolko su iskali za ovu makinu?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 14. 10. 2009. 21:51:01
92. godina, 5000 €
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: HS-2000 - 14. 10. 2009. 22:40:04
Ovaj nije loš ali boja, mislili bi ljudi evo 12-ice tramvaja u šumi.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: valdop - 14. 10. 2009. 22:44:07
bandićev niskopodni  pic
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shandi - 14. 10. 2009. 22:53:18
Pa kad bi HS sjeo, sigurno bi bio niskopodni d4 hao hao
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: HS-2000 - 14. 10. 2009. 22:55:32
Joj opet ste me prokužili uf, ne mogu se nikako sakriti hao hao
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 14. 10. 2009. 23:11:52
Pa kad sam ga već zabunom stavio postavit ću još nekoliko slika jer autić je stvarno lijepo uređen
(http://img101.photolava.com/2009/10/14/samurai-2-0gs9wtbr.jpg)

(http://img101.photolava.com/2009/10/14/samurai-3-jcf3blpc.jpg)

(http://img101.photolava.com/2009/10/14/samurai-4-gyp6n2g7.jpg)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: nazime - 15. 10. 2009. 00:38:38
UUUU, gle tepih unutra. Nije to za lova. Zamisli samo snijeg, gumene čizme, izvlačenje svinja i onda sjedneš u auto. Taj se još nije rodio koji bi to očistio.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 15. 10. 2009. 09:35:47
UUUU, gle tepih unutra. Nije to za lova. Zamisli samo snijeg, gumene čizme, izvlačenje svinja i onda sjedneš u auto. Taj se još nije rodio koji bi to očistio.


To ti je samo za drkuljenje po Gradu, nije to za terena.

Takav je u početku bio i moj ali sam ja odmah sve izbacio van. Možda ga sljedeće godine malo obnovim i miran sam opet par godina.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Neno - 15. 10. 2009. 09:43:38
Ima ko kakvog SJ-a samo za teren? (čitaj strani papiri, nije za registraciju ....)

Pajero zbog promjene lovišta vjerovatno ide na prodaju.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: nazime - 15. 10. 2009. 11:20:06
Ima ko kakvog SJ-a samo za teren? (čitaj strani papiri, nije za registraciju ....)

Pajero zbog promjene lovišta vjerovatno ide na prodaju.

Možda bi ti više odgovarao kakav kratki Defender. Sipaš unutra ložu i voziš.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Neno - 15. 10. 2009. 12:03:59
Ma di ču nač Defića da vozi za cca soma jura?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: nazime - 15. 10. 2009. 12:20:36
Ma di ču nač Defića da vozi za cca soma jura?

A neki bez papira bi se možda i našao. Ako čujem za nešto, javim.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shandi - 15. 10. 2009. 12:49:26
Ma di ču nač Defića da vozi za cca soma jura?
Na parkingu fre
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: jura23 - 15. 10. 2009. 13:07:45
oće li mawerick ta druga slika koju si trebo ne zabunom stavit?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 15. 10. 2009. 13:49:50
oće li mawerick ta druga slika koju si trebo ne zabunom stavit?

ma nema sad smisla... mislio sam sasvim nešto deseto staviti
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: valdop - 15. 10. 2009. 14:25:38
ma ne čudim se   teaa
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: jura23 - 15. 10. 2009. 20:10:21
oće li mawerick ta druga slika koju si trebo ne zabunom stavit?

ma nema sad smisla... mislio sam sasvim nešto deseto staviti

pa tema je suzuki, valjda ima smisla ako je slika o suzukiju... happi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shandi - 24. 10. 2009. 17:41:18
Ma di ču nač Defića da vozi za cca soma jura?
Za ovoga kažu da vozi
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/terenska_vozila/ponuda/oglas-10516750.html (http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/terenska_vozila/ponuda/oglas-10516750.html)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shandi - 26. 10. 2009. 11:42:55
A za ovoga da je odličan
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/terenska_vozila/ponuda/oglas-10110112.html (http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/terenska_vozila/ponuda/oglas-10110112.html)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Neno - 26. 10. 2009. 11:57:51
A za ovoga da je odličan
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/terenska_vozila/ponuda/oglas-10110112.html (http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/terenska_vozila/ponuda/oglas-10110112.html)

Dobra šala ha ha!
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: TOMISLAV KT - 07. 11. 2009. 23:48:52
Ovaj sa landijem se stvarno šali ili nas suzukijevce pesi!
Jel ima tko samurja diesela?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: magwin - 07. 11. 2009. 23:53:43
A za ovoga da je odličan
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/terenska_vozila/ponuda/oglas-10110112.html (http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/terenska_vozila/ponuda/oglas-10110112.html)


nije opisao obradu vijaka i dali su oni bili na fitnessu!   hao
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Macak - 08. 11. 2009. 01:58:33
Ma di ču nač Defića da vozi za cca soma jura?
Za ovoga kažu da vozi
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/terenska_vozila/ponuda/oglas-10516750.html (http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/terenska_vozila/ponuda/oglas-10516750.html)

Je, al kaj mu to znaci "bez papira"? ččč
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 08. 11. 2009. 06:22:06
Je, al kaj mu to znaci "bez papira"? ččč

Ili je izvana pa se nemože koda nas registrirati ili je obrađen na "kineski način"
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: damjanovicd - 08. 01. 2010. 18:28:07
suzuki samurai po meni najbolji terenac za najboljim gumama zimskim 950kg!! taki je bar nas
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: valdop - 08. 01. 2010. 21:09:36
jel neko ima suzukija da malo opiše karakteristike, mene interesira jel bolji sa tvrdim krovom ili s ceradom na skidanje, radi se o 1300 ccm sa zimskim gumama. . .
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: SEJFO - 08. 01. 2010. 21:10:50
jel neko ima suzukija da malo opiše karakteristike, mene interesira jel bolji sa tvrdim krovom ili s ceradom na skidanje, radi se o 1300 ccm sa zimskim gumama. . .
Bolji sa tvrdim krovom 100%, pogotovo zimi!!!! zagi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: damjanovicd - 08. 01. 2010. 21:13:24
i ja se slazem da je bolji sa tvrdim krvom mi imamo ceradu pa nist nevalja ono je jako tesko otvorit neiskusni koji onda malo i popiju pokvare ceradu pa ti popravljaj  ččč
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: shandi - 08. 01. 2010. 21:18:00
Ima jedan moj prijatelj, on kaže da je bolji sa ceradom. Čak ima i jednu brzopoteznu ceradu  hao hao
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: HS-2000 - 08. 01. 2010. 22:14:31
Da ali taj prijatelj za svoga ljubimca ima 1 par cerada za ljeto i za zimu hao hao hao zagi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 09. 01. 2010. 00:25:47
Vlado kvalitetnije zimske gume na njega i nema tog snjega koji će ga zaustaviti. Ja sam se malo zeznuo pa sam si uzeo M&S gume i malo su mu manje ripne, i ako je samo malo mokriji snijeg ripne se zapune i možeš se  pesi.
Konkretno ja sam jedan dan išao malo po terenu gdje su veće uzbrdice bile i snjeg je bio suh i još uvijek je padao. Bilo ga je jedno 30-40 cm i nitko prije mene nije bio prošao, znači bio sam prvi, i išao sam bez problema. Drugi dan sam išao kada se snjeg malo otopio i stao sam u jednoj uzbrdici uz koju sam dan ranije kroz svježi snjeg prošao bez problema...  happi
Kažem ti kvalitetnija zimska guma i nema zaustavljanja...

(http://[URL=http://img39.imageshack.us/i/samuraipg.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/817/samuraipg.jpg)[/URL] (http://img39.imageshack.us/img39/samuraipg.jpg/1/w2048.png) (http://g.imageshack.us/img39/samuraipg.jpg/1/)[/img]

, a ovo što se tiče krova... pa Bože moj, normalno da je najbolji onaj Samurai koji ja imam...  happi

Ma zezam se malo...

logično je da ti je lakše baratati sa tvrdim krovom iz razloga što ima i tvrda vrata pa ti je lakše otvoriti. Međutim, to je toliko zanemariva razlika da nije vrijedna spomena. Jedino ako si slab ku..c pa ti svaka dlaka smeta.

Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 09. 01. 2010. 00:27:36


(http://img39.imageshack.us/img39/817/samuraipg.jpg)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: karabat - 09. 01. 2010. 10:41:54
ovo je pravi đip za marune samo ova ti stolica nije baš za teren  fre
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: valdop - 10. 01. 2010. 15:30:21
onda ču rađe LADU NIVU  pic i to sa tvrdim krovom. . ..
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 10. 01. 2010. 16:34:30
Čak je  bio u stanju da prođe kud i pinc,lada,touareg i ostali nisu uspjeli.Zašto???????Šta mislite

Snijeg dubok oko 60 cm.Smrzlo nekih -9.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: SEJFO - 10. 01. 2010. 18:39:16
 Inače PINC ovog gore imanovanog kolege može proći svuda.......ali pod uslovom da ga čiča (JA) vozim!!!!! zagi zagi

Sad će nastupiti......kjomentari...  ref ref...al ne uzimajte to ozbiljno!!!!! hao hao
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 10. 01. 2010. 18:57:15
Inače PINC ovog gore imanovanog kolege može proći svuda.......ali pod uslovom da ga čiča (JA) vozim!!!!! zagi zagi

Sad će nastupiti......kjomentari...  ref ref...al ne uzimajte to ozbiljno!!!!! hao hao

nećemo,  u mene je gumica  fre
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: valdop - 10. 01. 2010. 19:00:22
ja ne ću ništa komentirati, nisam puno vozio Pinza al znam da je LADA bolja  dois
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: SEJFO - 10. 01. 2010. 19:02:41
ja ne ću ništa komentirati, nisam puno vozio Pinza al znam da je LADA bolja  dois

pa što ti nisi kupio LADU kad je bolja....japanci su zakon.... smo još dok im ja ispravim oči.... hao hao hao hao
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: valdop - 10. 01. 2010. 19:05:08
imam ladu, al da provozam kojeg japanca ni bog mu više ne bi izravnao oči  pic
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: mve - 15. 01. 2010. 08:40:22
Mithsubishi 2,5TD, 1999 god. kratka izvedba=TENK-ide svud i to bez zadrške. Još kad ima vitlo....
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: mve - 15. 01. 2010. 08:44:12
Samurai je isto OK, kratak, spretan samo mi se čini da mu malo fali snage i električna špera. Ali autić super, ima ga kolega i prošli smo gdje nebi ni brdska koza.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: dvocjevka - 24. 01. 2010. 11:43:23
šta mislite o suzukiju sx 4x4 za lov i ostale potrebe. sauf
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Neno - 25. 01. 2010. 09:34:25
Prijatelj mi ima SX4 samo s prednjim pogonom, čak i s poljskim putevima kad je mokro ima problema, 4X4 s ozbiljnijim gumama bi bio umjereno upotrebljiv ali ipak bez blokade barem centralnog diferencijala zaboravi teren.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: mve - 25. 01. 2010. 09:38:42

 d4 d4 d4 d4
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: pica pica - 26. 01. 2010. 20:41:25
šta mislite o suzukiju sx 4x4 za lov i ostale potrebe. sauf
[
kupi nissan pick up znam jednog dobrog  metalik zeleni 2005g 104000km/quote]
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: draganco - 26. 01. 2010. 21:34:44
Ovaj se totalno lose pokazao  ;D.
(http://img214.imageshack.us/img214/181/suzukim.jpg) (http://img214.imageshack.us/i/suzukim.jpg/)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: TOMISLAV KT - 19. 03. 2010. 14:38:19
Jeste li zadovoljni sa samurajovim motorom?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Traper. - 04. 10. 2010. 21:08:51
Imam mogucnost uzeti jedan samuraj 2002g sa 1.9 dizelskim motorom 64 ks.
Taj se ugrazuje fabricki kod samuraja.Jel neko zna koji je to motor jeli suzukiev ili
neki drugi proizvozac.Kako se pokazao i koji je bolji 1.3 benzin ili 1.9 dizel.
Ovaj samuraj ima realnih 38000 pominatih kilometara i limeni krov.
Ako neko ima neki info o ovog modela nek pise.Unapred hvala puno.Pozdrav.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: magwin - 04. 10. 2010. 21:12:38
vjeovao ili ne u nekim Suzukijima je Fiat motor
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Traper. - 04. 10. 2010. 21:17:02
Ovaj 1.9 dizel mislim da je renault.
Za iste pare nude mi se ovaj sa 1.9 d tvrdi krov i 1.3 benzin sa ceradom i plasticni krov u paketu.
Pa ako ima neko info nek pise koji se kak pokazao.
Ja od terenca imam bertone bmw 2.4tdi 100ks.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Expresica - 04. 10. 2010. 21:39:40
vjeovao ili ne u nekim Suzukijima je Fiat motor
....i u nekim fiatima suzukijev motor,pa u nekim alfama opelovi benzinci,pa u nekim opelima fiatovi dizeli,onda i u saabu fiatovi diseli u zadnje vrijeme to samo boga zna  ččč
Ako je fiatov dizel,dobar je  d4
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: magwin - 04. 10. 2010. 21:42:00
da.Fiatovi su odlični.
mislim da je Fiatov diesel u SX4 a za Samuraja neznam
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Expresica - 04. 10. 2010. 21:44:26
U sx 4 je 100 %,a za samuraja nisam siguran ali mislim da nije.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Traper. - 05. 10. 2010. 20:20:19
Od toliko ljubitelja samuraja nemoze se neko naci na ovaj forum
da kaze ko je bolji motor na samuraju 1.3 benzinski suzukiev ili 1.9 renaultov.
Dali da uzmem ovaj dizelas ili benzinac dosad nisam imao iskustva sa samuraja ali posle toliko hvalenja na ovog foruma zainteresiralo me i bas volim da probam to cudo zvano samuraj.
Pozdrav i molim kolege sa foruma ko ima iskustva da pise koju rec.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Štef - 05. 10. 2010. 20:53:15
 Ovdje su ti samo lovci - mehaničari su na drugom forumu!  sor  happi happi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Schultz and Larsen - 05. 10. 2010. 21:25:08
 z10
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: baron - 05. 10. 2010. 21:56:53
Evo ja da odgovormi, sa 1,3 benzincom smo imali velikih problema oko pumpe za gorivo, i nesto oko brizgaljki, zbog cega smo ga i prodali jer su majstori samo odmahivali glavom.
Mislim da nije neka investicija kupovati ovog terenca.

ps.
najneudobnije auto sto sam se  vozio.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: silvertip - 06. 10. 2010. 12:38:03
ali među moćnijim na terenu
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: fazan III - 06. 10. 2010. 16:10:20
ja ga imam gdište 96 i prezadovoljan sam,problema za sad nikakvih,istina da je malo tvrd i neudoban,ali na terenu je ravopravan uz bok nivi,ćak i bolji,ove godine sam nabavio tvrdi krov i mislim da će kod mene doćekati penziju,a poslije njega u obzir dolazi samo jimni.sory fanovima lade ali suzuki je suzuki z14
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: magwin - 06. 10. 2010. 16:55:44
ja ga imam gdište 96 i prezadovoljan sam,problema za sad nikakvih,istina da je malo tvrd i neudoban,ali na terenu je ravopravan uz bok nivi,ćak i bolji,ove godine sam nabavio tvrdi krov i mislim da će kod mene doćekati penziju,a poslije njega u obzir dolazi samo jimni.sory fanovima lade ali suzuki je suzuki z14


koji motor ti je unutra?
Trapera zanima s koim motorom da ga kupi.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: fazan III - 06. 10. 2010. 21:38:42
1300
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Macak - 07. 10. 2010. 20:58:49
sory fanovima lade ali suzuki je suzuki z14

Jeste, dobar terenac, samo da ne hrdja kao blesav a nije bolji od Lade na terenu... ;)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: fazan III - 08. 10. 2010. 07:45:47
svaki cigo svog konja hvali
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Macak - 08. 10. 2010. 14:50:45
Jok ja nemam Ladu, al sam od struke, pa valjda znam nesto tome ;) Koliko god Samurai bilo katastrofalno los u limariji, toliko je Lada u tehniki, ako joj se ne ugradi dizel od Fiata, WVa itd...Osobno planiram danas sutra jednog Samuraia nabavit i limariju sam srediti.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: igork - 28. 11. 2010. 16:01:53
Pozdrav dečki. Ja već godinama imam Samuraja i troši mi kao lud. Spremam se ugraditi diesel motor od Golfa 2. Da li ima tko nacrt međuploče ili kakav drugi savjet što da stavim u njega, koji diesel motor da mi paše na gitribu. Unaprijed hvala
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: nazime - 28. 11. 2010. 23:00:12
Pozdrav dečki. Ja već godinama imam Samuraja i troši mi kao lud. Spremam se ugraditi diesel motor od Golfa 2. Da li ima tko nacrt međuploče ili kakav drugi savjet što da stavim u njega, koji diesel motor da mi paše na gitribu. Unaprijed hvala

Nemoj mijenjati motor.
Trebaš promijeniti frgić, stavi webera, a ovaj originalni uzmi u ruke, zaleti se i baci ga što dalje možeš.
Dobit ćeš na snazi i smanjiti potrošnju.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: igork - 30. 11. 2010. 11:00:32
Nemoj mijenjati motor.
Trebaš promijeniti frgić, stavi webera, a ovaj originalni uzmi u ruke, zaleti se i baci ga što dalje možeš.
Dobit ćeš na snazi i smanjiti potrošnju
Citat:



Hvala na savjetu. Daj mi reci koji fergazer da stavim?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: nazime - 30. 11. 2010. 18:00:10
weber 36/36 progresivni
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: File - 30. 11. 2010. 23:34:32
ja mislim da je taj dupli weber bio na fiatu 132 tvornički
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: magwin - 01. 12. 2010. 20:26:36
ja mislim da je taj dupli weber bio na fiatu 132 tvornički

je, tvornički je  d4
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: HS-2000 - 01. 12. 2010. 21:04:39
Sve za samuraje pitajte doktora magwina zagi d4
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: magwin - 01. 12. 2010. 21:23:02
Sve za samuraje pitajte doktora magwina zagi d4


krivo!
ovaj čarobnjak Harry ima više iskustva s njima. ;)
 hao hao
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 01. 12. 2010. 23:44:05
 paci paci paci paci paci paci
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: valdop - 02. 12. 2010. 09:17:36
doba auto, pogotovo ako ima ljetni i zimski krov, ljetni za ugodnu vožnju na neko druženje a zimsku da se ne smrzneš odmah . . .
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: magwin - 02. 12. 2010. 20:53:09
Harry jesi ti to njega prodao kad plačeš?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 02. 12. 2010. 23:59:07
Prodao sam ga prije par mjeseci...
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: jura23 - 09. 12. 2010. 12:33:39
u kakvu stanju?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 10. 12. 2010. 15:33:59
u kakvu stanju?

 sor imao sam nekih problema sa kompom pa nisam ni navraćao na Forum.

Raskucana je bila prednja desna strana s time da je bio u voznom stanju i čak ni lampe nisu popucale. Spasio ga je prednji čelični odbojnik tako da limarija nije toliko nadrapala. Frajer je promjenio haubu desni blatobran i možda neke sitnice ispravio i koliko sam imao za čuti već se vozio nakon par dana.


Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: PinzHunter - 10. 12. 2010. 18:52:37
u kakvu stanju?

 sor imao sam nekih problema sa kompom pa nisam ni navraćao na Forum.

Raskucana je bila prednja desna strana s time da je bio u voznom stanju i čak ni lampe nisu popucale. Spasio ga je prednji čelični odbojnik tako da limarija nije toliko nadrapala. Frajer je promjenio haubu desni blatobran i možda neke sitnice ispravio i koliko sam imao za čuti već se vozio nakon par dana.




ti bi i betonski most pokvario nevaljalče jedan  dois
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 11. 12. 2010. 00:04:17
ti bi i betonski most pokvario nevaljalče jedan  dois

A šta da radim? Takav sam po cijelom tijelu...  fre

Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: HS-2000 - 11. 12. 2010. 13:01:32
Betonski most on je kvario kao dijete od 5 godina, ref happi
tramvajske šinje su za njega igračke kad treba nešto pokvariti... hao hao
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Harry P. - 13. 12. 2010. 01:13:24
 dois dois gss
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: .44 ML - 25. 01. 2011. 22:02:37
pozzz

Danas kupio samuraja 413 (prilikom kupovine više gleda u auto nego u papire) i kad doša kući ono  uf u papirima piše "teretno vozilo". Zanima me dali su svi takvi i koliko košta osiguranje i ostala davanja na tehničkom. Jeli isplativije tako ga registrirati ili raditi atest za osobno vozilo
 rol
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: valdop - 25. 01. 2011. 22:31:06
ako je kao kod kombi vozila onda je skuplje i to   uf
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: .44 ML - 27. 01. 2011. 22:00:40
Di je zapelo, ali nitko nema suzuki samurai
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: nazime - 27. 01. 2011. 22:09:23
Može se to preregistrirat na putničko. Nazovi i pitaj u stanici za tehnički.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: TOMISLAV KT - 28. 01. 2011. 17:20:03
pozzz

Danas kupio samuraja 413 (prilikom kupovine više gleda u auto nego u papire) i kad doša kući ono  uf u papirima piše "teretno vozilo". Zanima me dali su svi takvi i koliko košta osiguranje i ostala davanja na tehničkom. Jeli isplativije tako ga registrirati ili raditi atest za osobno vozilo
 rol
Atest ćeš morati raditi. Košta oko 1100kn, a reg. za teretno vozilo oko 3500-4000kn Sada ti vidi šta ti je isplativije.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Dragoslav Racic - 11. 03. 2011. 11:30:49
Pozdravljam sve ljubitelje terenaca imao bih jedno pitenje u vezi Suzuki Samuraja dali neko zna od koje god.krce euro 3 motor kod samuraja ili mozda gdje se to moze provjeriti posto je kod nas u BiH  dozvoljen uvoz i starih automobila ali moraju imati euro 3 motor,posto u zadnji 10 ak god.vozim suzukije opet pa bi sebi htjeo uvesti jednog mladjeg.Unaprijed hvala. pic
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: 357 - 17. 03. 2011. 13:28:36
Kod ovlaštenih zastupnika suzukija, a imaš ga u Sarajevu.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: .44 ML - 20. 04. 2011. 20:43:44
Tražim original zadnje sjedalo s nosačima i tvrdi krov, pa ako netko ima ili zna nek se javi, može i PP

 zagi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: nenolovac - 13. 05. 2011. 09:30:29
Pozdrav lovci. Da li je Jimny mlađi brat Samuraja i da li je isto tako dobar na terenu kao i stariji brat. ako je možda manje troši i udobniji je. Jest da i košta ali ako bi služio dugo kao i samuraj isplati se
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: fazan III - 06. 04. 2014. 09:52:54
evo i mog smuraia
usput auto je na prodaju ima tvrdi i meki krov,euro kuku i gjabu za prevoz pasa.ako ima zainteresiranih,više informacija na MP.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: likabrinje - 06. 04. 2014. 16:12:19
Kakve su to fore sa novinama  uf
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: fazan III - 07. 04. 2014. 09:20:31
stavljao sam ga na njuškalo,pa sma sakrio reg broj!
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: pepi2 - 07. 04. 2014. 11:29:31
Sta pa nisi ga ukrao !?  sor ni ja nerazumijem to sa skrivanjem broja  gss
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: likabrinje - 07. 04. 2014. 11:44:34
Prodao sam na Njuškalu auta i auta te motora i nikad nisam skrivao broj neznam čemu to  sor možež nam reć ?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: fazan III - 07. 04. 2014. 11:50:46
kolega  mi rekao da sakrijem tablicu,ja se baš ne kuzim u te stvari,al znaš kak se kaže"vidla žaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu".
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Tomex - 16. 11. 2016. 08:06:58
Ima li tko lisnatu opruge za samuraja, drzi mi se samo na nosecem listu na zadnjem ljevom tocku....
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: hunter00 - 28. 11. 2016. 16:48:10
Trazim ceradu ili hardtop za kratki samurai.... Ako netko ima nesto ili zna za nesto, bio bih zahvalan...
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: grga33 - 29. 11. 2016. 14:50:27
Da li je cijena prekrivena novinama ili zaba ne zeli reci kolika je cijena  zagi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: damjanovicd - 12. 12. 2016. 21:19:20
kolege, dali netko ima vitlo na samuraiu ugradjeno... molio bih model, kako funkcionira i koliko ste zadovoljni u kratkom opisu  zagi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: profesore - 16. 12. 2016. 00:33:44
Najbolje što moš stavit na samurai ti je 9500 short drum vitlo pa kod kojim ga god brandom našao. Odgovara po snazi i težini.
Inače možeš koristit sve od 5000 na više. Limit ti je samo težina vitle. Vitlo od 50+'kg ne stavljaj na samurai. Ne pitaj zašto......
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: damjanovicd - 16. 12. 2016. 17:18:20
Najbolje što moš stavit na samurai ti je 9500 short drum vitlo pa kod kojim ga god brandom našao. Odgovara po snazi i težini.
Inače možeš koristit sve od 5000 na više. Limit ti je samo težina vitle. Vitlo od 50+'kg ne stavljaj na samurai. Ne pitaj zašto......

ne razumijem se u te oznake 9500, 5000... sta to konkretno znaci?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: profesore - 20. 12. 2016. 13:35:52
To ti znači vučnu snagu vitla u funtama (lbs).
2000 lbs = 907 kg
4000 lbs = 1814 kg
6000 lbs = 2722 kg
8000 lbs = 3629 kg
9500 lbs = 4309 kg
itd........
Pišem iz glave, pa možda koji nije tačan, ali tu je negdje.

Kad biramo vitlo treba masu vozila (neto, znači vozilo + nosivost) pomnožiti sa 1.5. To je minimum.
Naravno, snaga nije sve. Treba paziti i na veličinu i težinu vitle. Veličinu zbog montaže a težinu zbog utjecaja na vozne osobine vozila. Kod manjih terenaca su te stvari veoma bitne. Na kraju se nakupi toga: vitla, montažna ploča, veča baterija...... Bitno je i kod večih terenaca ali nema toliki utjecaj kao kod malih jel zna ta masa čak i preči 10% težine vozila a sve je to metar ispred prednje osovine.
Za male terence je idealan 9500 sa skračenim bubnjem. Velika snaga, masa od 25 do 30 kg (zavisi od opreme), i relativno niska cijena od 300 do 450€ opet zavisi od opreme: motora, mijenjača i dali je sajla ili uže na njemu.
Slabost je dužina sajle (cca 16 m dok sa dugim bubnjem ima 30 m). Ali to je lako rešiti sa tanjom sajlom ili ako jednostavno nabavimo gurtnu za vuču od nekoliko metara dužine. Mada je i 16 metara obično vrh glave.
Pomenuto vitlo možemo nači pod 2-3 branda ali se u suštini radi o manje više istom.
Naravno, poslužit če i koje vitlo za manje novaca ali isto treba obratiti pažnju na sve pomenuto. Onda baš nekog izbora nema nego kupiti vitlo manje snage od 5000 do 8000 max. Za samuraja više nego dovoljno. Ako nije, uvijek možemo upotrijebiti koturaču (to nikako ne zaboraviti nabaviti). Uz vitlo obavezno nabaviti gurtnu za drvo i koturaču! Sa tim se mogučnosti upotrebe vitle drastično povečavaju i u druge svrhe a ne samo za vuču i spašavanje vozila.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: damjanovicd - 20. 12. 2016. 13:53:05
To ti znači vučnu snagu vitla u funtama (lbs).
2000 lbs = 907 kg
4000 lbs = 1814 kg
6000 lbs = 2722 kg
8000 lbs = 3629 kg
9500 lbs = 4309 kg
itd........
Pišem iz glave, pa možda koji nije tačan, ali tu je negdje.

Kad biramo vitlo treba masu vozila (neto, znači vozilo + nosivost) pomnožiti sa 1.5. To je minimum.
Naravno, snaga nije sve. Treba paziti i na veličinu i težinu vitle. Veličinu zbog montaže a težinu zbog utjecaja na vozne osobine vozila. Kod manjih terenaca su te stvari veoma bitne. Na kraju se nakupi toga: vitla, montažna ploča, veča baterija...... Bitno je i kod večih terenaca ali nema toliki utjecaj kao kod malih jel zna ta masa čak i preči 10% težine vozila a sve je to metar ispred prednje osovine.
Za male terence je idealan 9500 sa skračenim bubnjem. Velika snaga, masa od 25 do 30 kg (zavisi od opreme), i relativno niska cijena od 300 do 450€ opet zavisi od opreme: motora, mijenjača i dali je sajla ili uže na njemu.
Slabost je dužina sajle (cca 16 m dok sa dugim bubnjem ima 30 m). Ali to je lako rešiti sa tanjom sajlom ili ako jednostavno nabavimo gurtnu za vuču od nekoliko metara dužine. Mada je i 16 metara obično vrh glave.
Pomenuto vitlo možemo nači pod 2-3 branda ali se u suštini radi o manje više istom.
Naravno, poslužit če i koje vitlo za manje novaca ali isto treba obratiti pažnju na sve pomenuto. Onda baš nekog izbora nema nego kupiti vitlo manje snage od 5000 do 8000 max. Za samuraja više nego dovoljno. Ako nije, uvijek možemo upotrijebiti koturaču (to nikako ne zaboraviti nabaviti). Uz vitlo obavezno nabaviti gurtnu za drvo i koturaču! Sa tim se mogučnosti upotrebe vitle drastično povečavaju i u druge svrhe a ne samo za vuču i spašavanje vozila.

kolega puno ti hvala na trudu i objasnjenju... jel imas kakvu preporuku sto se tice marke ili modela vitla da mi je lakse traziti?  zagi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: profesore - 20. 12. 2016. 15:24:10
To ti je ova igračka:
http://www.warriorwinches.com/winch_C9500SD.php (http://www.warriorwinches.com/winch_C9500SD.php)

Mislim da jih imaju Mamut i Zenteren pod EVX9500SQ ali je cijena paprena (preko 600 ak se ne varam). Isti sam upotrebljavao i sam 5 godina BP. I danas kod drugog radi BP.
Ak ne najdeš javi, mogu probat iskopat nešto za normalne novce. Javi i lokaciju na PP (da se zna eventualna poštarina)

I još nešto. Obavezno nabavit daljinski upravljač. To je 10-20€ a omogučuje nam veliku autonomiju. Pogotovo ako smo sami pa treba privuči ili podinuti krupniju divljač ili slično.
Vitlo ne montirati klasično kao za off road nego montažno. To nam omogučava da ne vozamo vitlo stalno sa sobom, manja je potrošnja, nije potrebna homologacija, vitlo će imati duži vijek trajanja, možemo isto vitlo upotrebljavati naprijed ili pozadi, ne treba rezat branik ili vozilo,....... Inače je sve isto kao kod klasične montaže samo nam treba dodatno brza spojka i master switch prekidač.
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: damjanovicd - 20. 12. 2016. 18:57:12
To ti je ova igračka:
http://www.warriorwinches.com/winch_C9500SD.php (http://www.warriorwinches.com/winch_C9500SD.php)

Mislim da jih imaju Mamut i Zenteren pod EVX9500SQ ali je cijena paprena (preko 600 ak se ne varam). Isti sam upotrebljavao i sam 5 godina BP. I danas kod drugog radi BP.
Ak ne najdeš javi, mogu probat iskopat nešto za normalne novce. Javi i lokaciju na PP (da se zna eventualna poštarina)

I još nešto. Obavezno nabavit daljinski upravljač. To je 10-20€ a omogučuje nam veliku autonomiju. Pogotovo ako smo sami pa treba privuči ili podinuti krupniju divljač ili slično.
Vitlo ne montirati klasično kao za off road nego montažno. To nam omogučava da ne vozamo vitlo stalno sa sobom, manja je potrošnja, nije potrebna homologacija, vitlo će imati duži vijek trajanja, možemo isto vitlo upotrebljavati naprijed ili pozadi, ne treba rezat branik ili vozilo,....... Inače je sve isto kao kod klasične montaže samo nam treba dodatno brza spojka i master switch prekidač.

profesore, profesor si!!  zagi
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: .44 ML - 26. 12. 2016. 13:38:27
Ima li tko za prodati međuploču za ubaciti diesel motor?
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: mdarko - 17. 12. 2017. 10:47:07
Pozdrav forumaši, evo da se i ja pohvalim svojim Suzuki Samuraiem 1.3.
 Inače sam sam mu radio limariju i farbao ga  ;D(https://s13.postimg.org/du7b8zzlz/DSC_0238.jpg)  (https://s13.postimg.org/9xtzd71tj/DSC_0240.jpg)  (https://s13.postimg.org/i3c1bdkxj/DSC_0241.jpg) Sad sam mu preko zime stavio ekstrem gume, tako da izgleda i moćnije, a i nema zime :-)
Naslov: Odg: SUZUKI SAMURAJ
Autor: Max011 - 28. 01. 2018. 19:58:18
Kad bi samo znao da govori.  d1