Autor Tema: SUZUKI SAMURAJ  (Posjeta: 94926 vremena)

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #75 u: 20. 01. 2009. 22:28:34 »
Evo slika jeste da je prljav nisam stigao ga oprati,samuraj je stvarno kao da nije vozen sve cetiri gume su mu nove.

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #76 u: 20. 01. 2009. 22:30:16 »
Evo ih sada zajednu u paru.

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #77 u: 20. 01. 2009. 22:37:18 »
Ja sam sebi sinoc uzeo drugog samuraja 90 godiste postavicu slike sutra u Banja Luci ga nema sredjenijeg i boljeg auto je pravi mrak covjek od kojeg sam uzeo detaljno ga je uradio ali bukvalno sve. I naj manji saraf na njemu je promjenjen tacno mi ga je zao da ga vozim po sumi.Ima neku metalim plavu boju koja se prsijava na suncu.

a jest te krenulo  just just


Pinz ne da me je krenulo nego za nepunih godinu dana promjenih vec par terenaca.I jos sad trenutno imam dva samuraja i to oba su u extra stanju.

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #78 u: 21. 01. 2009. 02:32:41 »
Baki, koliko "paprike" si dao za njega?

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #79 u: 21. 01. 2009. 08:15:02 »
Baki, koliko "paprike" si dao za njega?

Prijatelju isao je za neku kompezaciju za drugo auto,tako kada sracunam nije me presao vise od 1000 evra.

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #80 u: 21. 01. 2009. 08:30:11 »
Baki, koliko "paprike" si dao za njega?

Prijatelju isao je za neku kompezaciju za drugo auto,tako kada sracunam nije me presao vise od 1000 evra.

hej jarane, ja ovakog samuraja jos u Bosni nevidjeh. Nedaj to iz ruku, osim za dobru lovu  ;D

Super je stanje. d4
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #81 u: 21. 01. 2009. 09:25:08 »

Prijatelju isao je za neku kompezaciju za drugo auto,tako kada sracunam nije me presao vise od 1000 evra.

Čovječe, badava si ga dobio.  d4

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #82 u: 21. 01. 2009. 09:39:54 »
Baki, koliko "paprike" si dao za njega?

Prijatelju isao je za neku kompezaciju za drugo auto,tako kada sracunam nije me presao vise od 1000 evra.

hej jarane, ja ovakog samuraja jos u Bosni nevidjeh. Nedaj to iz ruku, osim za dobru lovu  ;D

Super je stanje. d4
Covjek od kojeg sam ja uzeo tog samuraja je detaljno radio na njemu 9 mjeseci.Sve je na njamu uradjeno i stavljeno novo motor mu je generalno uradjen,ima neku metalik kao plava ili crna boja perla koja se presijava na suncu.Imam vec ponudu za njega Tomo mi daje 2500 eura ali necu ga prodavati ostavljam ga sebi zelenog sam dao u oglase.

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #83 u: 21. 01. 2009. 11:22:03 »
Ne razumijem zbog čega se toliko vrijeme mučio oko njega i tako ga temeljito obnavljao da ga na kraju jeftino proda.

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #84 u: 21. 01. 2009. 12:51:08 »
Jos mi samo stavi rezervnu gumu........ipak i ona doprinosi jos ljepsem izgledu samuraja (ne samo njega nego i ostalih terenaca).............i jos ako si u mogucnosti da odstampas neku finu ceradu za nju to ce bit jedan kroz jedan.......sretno ga vozio!!!
Preljep je a posebnu draz mu dava visoki krov........nesto slicno je i kod mene samo sto je kod mene plastika u pitanju!!! zagi
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #85 u: 21. 01. 2009. 13:04:01 »
Ne razumijem zbog čega se toliko vrijeme mučio oko njega i tako ga temeljito obnavljao da ga na kraju jeftino proda.
Znas kako kazu na pravom mjestu u pravo vrijeme. I zelenog sam platio 800 eura.

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #86 u: 21. 01. 2009. 13:08:25 »
Ne razumijem zbog čega se toliko vrijeme mučio oko njega i tako ga temeljito obnavljao da ga na kraju jeftino proda.
Znas kako kazu na pravom mjestu u pravo vrijeme. I zelenog sam platio 800 eura.
odprilike si na njih dva dobar najmanje 4500 eura svaka cast
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #87 u: 21. 01. 2009. 13:12:01 »
Jos mi samo stavi rezervnu gumu........ipak i ona doprinosi jos ljepsem izgledu samuraja (ne samo njega nego i ostalih terenaca).............i jos ako si u mogucnosti da odstampas neku finu ceradu za nju to ce bit jedan kroz jedan.......sretno ga vozio!!!
Preljep je a posebnu draz mu dava visoki krov........nesto slicno je i kod mene samo sto je kod mene plastika u pitanju!!! zagi
Gumu imam stavicu je ove sedmice a vec sam dao da mi urade navlaku za tocak  i da mi ispsi neki logo.Hvala prijatelju nadam se da cu ga dugo voziti bez nekih vecih kvarova.

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #88 u: 21. 01. 2009. 13:16:54 »
Baki, koliko "paprike" si dao za njega?

Prijatelju isao je za neku kompezaciju za drugo auto,tako kada sracunam nije me presao vise od 1000 evra.

hej jarane, ja ovakog samuraja jos u Bosni nevidjeh. Nedaj to iz ruku, osim za dobru lovu  ;D

Super je stanje. d4
Covjek od kojeg sam ja uzeo tog samuraja je detaljno radio na njemu 9 mjeseci.Sve je na njamu uradjeno i stavljeno novo motor mu je generalno uradjen,ima neku metalik kao plava ili crna boja perla koja se presijava na suncu.Imam vec ponudu za njega Tomo mi daje 2500 eura ali necu ga prodavati ostavljam ga sebi zelenog sam dao u oglase.

Tomo je predebeo za njega  ;D a za zelenog trazi 500 eurica vise jer ima naljepnice Portala Lovac a to je vazna stavka. Uzivaj d4
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #89 u: 21. 01. 2009. 13:17:28 »
Ne razumijem zbog čega se toliko vrijeme mučio oko njega i tako ga temeljito obnavljao da ga na kraju jeftino proda.
Znas kako kazu na pravom mjestu u pravo vrijeme. I zelenog sam platio 800 eura.
odprilike si na njih dva dobar najmanje 4500 eura svaka cast
Pravo da ti kazem sto se tice terenaca bas imam neku ludu srecu,prije mjesec dana sam uzeo pajera 1990 god 2.5 td dugi covjeku bila frka za lovu i platio sam ga 650 eura. Znam da zvuci cudno ali pitajte PincHuntera on  ga je vidio .