Autor Tema: LOVOCUVAR  (Posjeta: 42363 vremena)

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #75 u: 25. 10. 2008. 18:44:56 »
Ne kužim zbog čega hvalite nešto što nevalja. Evo ja otvoreno kažem živa katastrofa.

Naslovnica- nekakva kokoš i odmah ispred nje se ističe logo ERSTE banke
2. strana- navodno nekakovi uzgajivač lovački pasa koji izgledaju kao da su pripremani da stoje u vitrini
pa dalje-Lov srnjaka, pa divokoze, pa lov na vuka u BiH, pa kunići u ENGLESKOJ  uf (dobro da nisu sa N. Zelanda) itd... pa onda Kinologija, pa Balistika (ej ljudi, udavi čovjek sa Benelli Argo puškom, pa onda sa nekakvim Winchester Supreme balistic tipom zrna itd), pa Sokolarenje, pa Stupičarstvo...
na ovom Stupičarstvu ću se morati malo zadržati jer opisuje jednu dosadnu temu na koji način se pomoću improviziranih stupica u lovištu može kontrolirati povećana populacija štetočina tj. svraka i vrana jer svi znaju da su one najveći predatori i štetočine za jaja i mlade ptiće fazana i trčki i ostale pernate divljači.
Ne kužim zašto bih mi morali štititi nečije mladunce i jaja ako si ih oni sami neznaju zaštititi...

E, jbg sad ste skužili da se zezam, a morao sam malo trznuti poznate nam autore...

Nije mi sa dalo toliko dugo vas "kuhati" gdje bih spomenuo i jednog "škrtog" lovca koji ne želi kupovati municiju u trgovinama već sam puni kod kuće...

Nadam se na mi nitko neće zamjeriti što sam se malo našalio...
 

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #76 u: 25. 10. 2008. 19:14:18 »
jok niko ti nece zamjeriti, samo sto nas srcka nije pogodila. za pretrpljeni strah spremi gajbicu piva d4

sorry za OT. d1
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #77 u: 25. 10. 2008. 23:07:52 »
najebo si ja ti kažem
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #78 u: 25. 10. 2008. 23:44:26 »
najebo si ja ti kažem

Priznaj, bila je panika na početku  :shok: :shok: :shok: Ma mislio sam ja rastegnuti malo dužu "kritiku", međutim, nisam dalje mogao od smijeha  hao. ,a i nevolim dugačke postove pisati.
   
 

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #79 u: 26. 10. 2008. 08:05:10 »
najebo si ja ti kažem

Priznaj, bila je panika na početku  :shok: :shok: :shok: Ma mislio sam ja rastegnuti malo dužu "kritiku", međutim, nisam dalje mogao od smijeha  hao. ,a i nevolim dugačke postove pisati.
   
 
Ja sam vec pomisljao na suicid  sauf
 just

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #80 u: 26. 10. 2008. 08:06:36 »
Decki najbolja je godisnja pretplata jer si ustedite vrijeme i ne brinete gdje ga se moze naci. Ukupno sa postarinom je 150kn za 4 broja,a ako kupujete broj po broj je cijena 140kn.
Drago mi je da vam se svidja i svaki broj ce biti sve bolji. Ima puno clanaka i testova koji cekaju print ;)

super, samo naprijed. nadam se da cu do nove godine nabaviti oba primjerka pa da malo literarno uzivam kad vec nemogu da lovim d4
Nadam se da ces uskoro doci do pokojeg primjerka ali jos se vise nadam da ces u lov sto prije ;)

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #81 u: 26. 10. 2008. 09:23:07 »
Ja sam vec pomisljao na suicid

 uf   uf   uf   Obećavam, više se neću tako "igrati".    d4

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #82 u: 26. 10. 2008. 10:50:36 »
@Medo,

tvoje rijeci u bozije usi.Nadamo se svi tome i cekamo.  d4
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #83 u: 26. 10. 2008. 11:03:27 »
Ja sam vec pomisljao na suicid

 uf   uf   uf   Obećavam, više se neću tako "igrati".    d4
Samo ti igraj ;D
Svaka utemeljena kritika ce dobro doci svima. Nadam se da ce casopis biti sve bolje jer sve se radi na volonterskoj razini ali profesionalno-empiristickim iskustvom.
 Jos da nam PinnzHunter krene u lov bio bih sretniji ref

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #84 u: 26. 10. 2008. 11:32:17 »
Malo sam se ja zezao, ali za istinu mogu reći da ste kvalitetno odradili posao, a nadam se da će tako i ostati.  d4

A što se tiče Pinza i njegovog kretanja u lov, on će krenuti u lov kada izađe 10. broj Lovočuvara.  hao

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #85 u: 26. 10. 2008. 12:28:00 »
Malo sam se ja zezao, ali za istinu mogu reći da ste kvalitetno odradili posao, a nadam se da će tako i ostati.  d4

A što se tiče Pinza i njegovog kretanja u lov, on će krenuti u lov kada izađe 10. broj Lovočuvara.  hao

haj sad za kaznu nabavi mi prva dva broja lista( ja placam ), a ja cu da se za ostale pretplatim direktno u redakciji.. just
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #86 u: 26. 10. 2008. 13:59:25 »
haj sad za kaznu nabavi mi prva dva broja lista( ja placam ), a ja cu da se za ostale pretplatim direktno u redakciji.. just

Dogovoreno.
A kako da ti ih dostavim?

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #87 u: 26. 10. 2008. 14:15:17 »
haj sad za kaznu nabavi mi prva dva broja lista( ja placam ), a ja cu da se za ostale pretplatim direktno u redakciji.. just

Dogovoreno.
A kako da ti ih dostavim?

no sikiriki, za dostavu cu se ja pobrinuti, ti samo javi kad nadjes casopise. moze? sauf
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #88 u: 26. 10. 2008. 14:32:49 »
OK

Offline komer

  • K 100
  • **
  • Postova: 177
    • Uzgoj divljaci
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #89 u: 27. 10. 2008. 09:45:02 »
nije nekakva kokoš na naslovnici:)