Autor Tema: LOVOCUVAR  (Posjeta: 42374 vremena)

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #135 u: 15. 02. 2009. 10:45:17 »
Citat:
Oni koji ih pisu to rade volonterski tako da nista nije prepisano ili napisano kako netko zeli da bude.
Neki dan kad je izašao članak  u 24 sata kao g. Ðivo vodi besplatno lovce u Afriku, prvi si to Medo objavio i ismijavao se od te situacije (besplatno), a danas pišeš kako u komercijalnom magazinu, autori pišu volonterski.... z10 z10 Joj meni.........
« Zadnja izmjena: 15. 02. 2009. 10:55:14 od LOVAC »

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #136 u: 15. 02. 2009. 11:40:21 »
Citat:
Oni koji ih pisu to rade volonterski tako da nista nije prepisano ili napisano kako netko zeli da bude.
Neki dan kad je izašao članak  u 24 sata kao g. Ðivo vodi besplatno lovce u Afriku, prvi si to Medo objavio i ismijavao se od te situacije (besplatno), a danas pišeš kako u komercijalnom magazinu, autori pišu volonterski.... z10 z10 Joj meni.........
Kolko se sjecam pisao sam i za tebe volonterski, sto ne. d1
 Ja za nijedan clanak u RH nisam placen niti sam trazio da budem placen. Sumnjam da je placen i Dalibor.
Vjerujem da ni PH nije placen jer mu ne treba.
Na kraju krajeva, sva sreca da od ovoga ne zaradjujemo za kruh.
Sto se tice 24sata, nisam ismijavao vec sam reagirao na dezinformaciju koju je napisao novinar. Pa i ja radim taj posao i placen sam za to. ;)

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #137 u: 15. 02. 2009. 11:46:36 »
bil i ja u tom lovocuvaru mogo nesto da pisem, radio bi to zadzaba pun sam ideja samo sto ovdje na forumu nemogu doc do izrazaja jer me moderatori je.u i puno brisu
Mihi est compositum in Taberna Mori

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #138 u: 15. 02. 2009. 12:00:58 »
Citat:
Kolko se sjecam pisao sam i za tebe volonterski, sto ne
Medo "nema džabe ni kod stare babe" kako kaže narodna, ovo što si pisao na forumu i portalu dobio si promociju i mogućnost da preko foruma sklapaš i lovne i aranžmane za dilanje opreme iz UK, i molim te ne pričaj nam o volonterizmu....
Netko dugi je za svoju promociju platio u kn, ti nisi jer si pisao i pišeš...
Još nema reportaže iz Dortmunda....  d4

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #139 u: 15. 02. 2009. 12:07:08 »
Izgleda da mijesamo kruske i jabuke.


meni vise izgleda da ti sve to pomjesa!!!
procitaj prehodne postove ocemu pises i na koji nacin!  zagi
Citaj 5 puta sto sam napisao,pa jos jednom da utvrdis. Ako ni tad ne skuzis objasnit cu ti.
Nisam pomijesao nista jer info strucna i znanstvano strucna literatura kod mene nisu pomijesane ;)

Lazare ako imas nesto posalji meni na PM i mozda urednistvo prihvati. d4

Shandi ako te od lovstva iskljucivo zanima samo oruzje onda ti lovacki magazin pomoci nece.
Radije odi na amazon.com ili sl. te kupi nekoliko knjiga medjutim svake godine izlazi neko doradjeno izdanje tako da ni to nije idealno.   ;)

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #140 u: 15. 02. 2009. 12:18:12 »
Citat:
Kolko se sjecam pisao sam i za tebe volonterski, sto ne
Medo "nema džabe ni kod stare babe" kako kaže narodna, ovo što si pisao na forumu i portalu dobio si promociju i mogućnost da preko foruma sklapaš i lovne i aranžmane za dilanje opreme iz UK, i molim te ne pričaj nam o volonterizmu....
Netko dugi je za svoju promociju platio u kn, ti nisi jer si pisao i pišeš...
Još nema reportaže iz Dortmunda....  d4


 Dobio promociju????????
Pa ne zivim ja od hrvatskih lovaca zasad ;)
 Jedini aranzman je bio preko Nika zahvaljujuci forumu.
Dilanje opreme nije prodaja nekoliko stvari gdje zarade nije prakticki ni bilo. Jedino da zivim u USA bi mi se isplatilo.
S obzirom da na portalu oglasavaju registrirani dileri vise ne dilam nista vec donesem poneku sitnicu kao usputno ali samo nekima. Recimo amortizere za 4x4  ;D
Svakako ti hvala sto si mi dao prostora da napisem ponesto.

 Forum tj. Lovac.info jedino sto meni nudi je upoznavanje novih lovaca i ucenje novih stvari od nekih. Taj dio nitko ne moze platiti i u tome je vrijednost sto se mene tice.  d4

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #141 u: 15. 02. 2009. 13:35:18 »
Izgleda da mijesamo kruske i jabuke.


meni vise izgleda da ti sve to pomjesa!!!
procitaj prehodne postove ocemu pises i na koji nacin!  zagi
Citaj 5 puta sto sam napisao,pa jos jednom da utvrdis. Ako ni tad ne skuzis objasnit cu ti.
Nisam pomijesao nista jer info strucna i znanstvano strucna literatura kod mene nisu pomijesane ;)

Lazare ako imas nesto posalji meni na PM i mozda urednistvo prihvati. d4

Shandi ako te od lovstva iskljucivo zanima samo oruzje onda ti lovacki magazin pomoci nece.
Radije odi na amazon.com ili sl. te kupi nekoliko knjiga medjutim svake godine izlazi neko doradjeno izdanje tako da ni to nije idealno.   ;)
Mene zanima sve, a ne samo oružje. Ne znam po čemu si to zaključio. Svoje znanje o oružju nadopunjujem isključivo knjigama o oružju, a nikako ne lovačkim časopisima, jer bi ovakvim tempom (jedan članak u svakom broju) trebalo pet života da se nešto nauči. Lovački časopis bi trebao biti podjeljen na cjeline Divljač, Lov divljači, oružje i oprema, i kinologija. Za jedan broj od 100 str. kakav je Lovočuvar bilo bi dosta mjesta da se sve obradi. Kako u Lovočuvaru postoji više tema, nemoguće je sve kvalitetno pokriti. Tako je sa svim časopisima koji žele obraditi što više. Meta je očiti primjer toga. Pišu svašta, a ne napišu ništa. A što se tiče volontiranja kod pisanja to spada pod amaterizam, a to je daleko od profesionalnog pisanja i to se naročito vidi u samim tekstovima
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #142 u: 15. 02. 2009. 13:55:43 »
Izgleda da mijesamo kruske i jabuke.


meni vise izgleda da ti sve to pomjesa!!!
procitaj prehodne postove ocemu pises i na koji nacin!  zagi
Citaj 5 puta sto sam napisao,pa jos jednom da utvrdis. Ako ni tad ne skuzis objasnit cu ti.
Nisam pomijesao nista jer info strucna i znanstvano strucna literatura kod mene nisu pomijesane ;)

Lazare ako imas nesto posalji meni na PM i mozda urednistvo prihvati. d4

Shandi ako te od lovstva iskljucivo zanima samo oruzje onda ti lovacki magazin pomoci nece.
Radije odi na amazon.com ili sl. te kupi nekoliko knjiga medjutim svake godine izlazi neko doradjeno izdanje tako da ni to nije idealno.   ;)
Mene zanima sve, a ne samo oružje. Ne znam po čemu si to zaključio. Svoje znanje o oružju nadopunjujem isključivo knjigama o oružju, a nikako ne lovačkim časopisima, jer bi ovakvim tempom (jedan članak u svakom broju) trebalo pet života da se nešto nauči. Lovački časopis bi trebao biti podjeljen na cjeline Divljač, Lov divljači, oružje i oprema, i kinologija. Za jedan broj od 100 str. kakav je Lovočuvar bilo bi dosta mjesta da se sve obradi. Kako u Lovočuvaru postoji više tema, nemoguće je sve kvalitetno pokriti. Tako je sa svim časopisima koji žele obraditi što više. Meta je očiti primjer toga. Pišu svašta, a ne napišu ništa. A što se tiče volontiranja kod pisanja to spada pod amaterizam, a to je daleko od profesionalnog pisanja i to se naročito vidi u samim tekstovima
Zakljucio sam po tome sto mi se ucinilo da te iskljucivo zanima balistika/oruzje sorry.
 Amaterizam, profesionalizam i volonterizam su cesto puta u koliziji koja se naziva entuzijazam. ;)
Ja znam da su najljepsi tekstovi kad te npr. Beretta posalje u besplatan lov u neku drzavu, plati ti sve troskove i dnevnicu.Imas fotografa i kaze ti kako bi clanak trebao izgledati. Takva vrsta profesionalnosti je cisti marketing.

 Vjeruj mi da vise vrijedi nesto sto napise neki lovac nego neki profesionalni novinar. Mozda stil i nije tako divan ali je sadrzaj iskren i tocan. Zato rado procitam postove S&L, Noslera,50AE itd.


Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #143 u: 15. 02. 2009. 14:12:31 »
Medo brate netribaš se pravdat nikome,ja mislim da je časopis korektan i da za početak ni nemože bit bolji,doći će to na svoje,ja bi vam jedino sugerira da probate na bilo koji način spustit cijenu dal lošijim papirom,reklamama,nakladom ili bilo kako drugo ne radi mene,nego radi impulzivne kupnje da svaki lovac kad dođe na kiosk reće ma daj mi i lovočuvar a ne da mora dobro promislit oće li izdvojit 35 kn i da onda ide analizirat jel to valja te pare,opet spominjem glas lova koji košta 7.8 kn i koji se čita max 10 min,al nikoga ne boli briga jel dobar il ne jer ga je kupio za otić jednom na zahod i to je to,ovaj vaš nek košta cca.20 25 kn i da s njim možeš otić 2 puta na zahod i on je svoju zadaću ispunio nije to Građansko procesno pravo pa da ga čitaš godinama kad ti za šta zatriba z10
Ćaća viče mater plače!

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #144 u: 15. 02. 2009. 14:53:04 »
Ne treba se Medo pravdati, zašto bi? Ovo je samo diskusija o Lovočuvaru. Moje mišljenje je da uvijek treba težiti boljemu. A ovo sve što je tu napisano su kritike ali dobronamjerne. Nema riječi o nekakvom pljuvanju i omalovažavanju nečijeg rada. Nadam se da će se neke sugestije prihvatiti, ne na način da mi sa foruma i neki ljudi izvana uređujemo časopis, nego čisto razmatranje nekih kritika i promjenu na bolje. Nitko sretniji od mene da mogu kupiti jedan super kvalitetan časopis koji će zadovoljiti moje potrebe. Ovako moram kupiti sve koje postoje na tržištu i opet od toga nema baš puno koristi
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #145 u: 15. 02. 2009. 14:55:29 »
Ma ja sam to medi reka kao opću sugestiju a ne komentar na tvoje,i ja isto tako kupujem sve što god izlazi o lovu ribolovu,oružju itd. i opet nemam ništa al svejedno jedva čekam 16. u mjesecu da kupim dobru kob i opet mi padne volja kad vidim šta e unutra i onda opet čekam 16
Ćaća viče mater plače!

Zoran

  • Gost
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #146 u: 15. 02. 2009. 15:52:50 »

 Zato rado procitam postove S&L, Noslera,50AE itd.



mogu ti ja srediti da S&L i Nosler pisu u LOVOCUVARU ali ne volenterski

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #147 u: 15. 02. 2009. 15:56:19 »
Dečki rade najbolje što mogu i treba im dati podršku u tome.A to što ne izlazi na vrijeme,ne izlazi,ali koliko puta LV ili DK dođu kasnije  nego što trebaju,a imaju tradiciju izlaženja....ovo je mladi časopis i treba imati razumjevanja za male propuste jer ipak to rade dečki tu s foruma,a ako netko nema razumjevanja za to neka ostne na LV i DK Sada kad su se pojavili na tržištu i kad se ustale kao zdrava konkurencija i ostali će polako podizati kvalitetu svojih časopisa,ali za to treba vremena,a onda će nam svima biti ugodnije sve to prelistati i pročitati. Vidite i sami da nakon ovih kritika tu na forumu u LV izlazi polako sve manje "pijanki" i raznih fešta,ali treba vremena da se to sve promjeni i ustali....

 z10
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #148 u: 15. 02. 2009. 19:36:28 »
 Pa ovo sve oko mene amateri i volonteri. Jel sam ja jedini ovdje koji dobivam pare za svoj rad?

  neki mnogo jaki momci, to su KP-doma zasluzni pitomci
« Zadnja izmjena: 15. 02. 2009. 22:44:27 od Schultz and Larsen »
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: LOVOCUVAR
« Odgovori #149 u: 15. 02. 2009. 19:41:35 »
Pa ovo sve oko mene amateri i volonteri. Jel sam ja jedini ovdje koji dobivam pare za svoj rad?

Koga ti sve trpiš tu na forumu i moraš biti gadno plačen za to.... ;D


OT briši   ;D ;D
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related