Autor Tema: Iz dnevnih novina  (Posjeta: 213855 vremena)

Offline Macak

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1646
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1320 u: 10. 11. 2014. 11:31:28 »
Procitaj komentare ispod clanka ;)

Offline dziva222

  • K
  • *
  • Postova: 75
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1321 u: 10. 11. 2014. 11:46:36 »
Kako bi rekli, svaka bena ima svoje veselje pa tako se netreba obazirat na ove komentare.. Da imam 200 tisuča kunica i sam bih se zaputio u Tikveš... zagi zagi
volim majku, oca svoga i bojim se samo Boga

Offline grom

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4331
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1322 u: 10. 11. 2014. 16:21:19 »
Toliko ne bih dao da imam ne znam koliko,radije u Afriku ili kod Sedmice pucati ko na streljani.


Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1325 u: 11. 11. 2014. 19:44:58 »
Home » Crna Kronika, Izdvojeno, Vijesti » NOVI DETALJI KRVAVOG OBRAČUNA Oca četvero djece ubio ugledni sportaš i lovac, a u pucnjavi ranjen 38-godišnjak

Iz Policijske uprave zagrebačke izvijestili su kako je u pucnjavi koja se sinoć dogodila u Caffe baru u Vukovini ubijen 52-godišnji muškarac, dok je 38-godišnjak ranjen.

– 58-godišnjak je vatrenim oružjem počinio ubojstvo na štetu 52-godišnjaka. Jedan hitac lakše je ozlijedio 38-godišnjaka, a liječnička pomoć pružena mu je u Klinici za traumatologiju Zagreb. Osumnjičeni 58-godišnjak je priveden na kriminalističko istraživanje, a tijelo 52-godišnjaka je prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku – kažu u policiji.


Doznajemo kako je ubojstvo počinio Željko Gmižić, ugledni lovac i član streljačkog društva ‘Gord’. Pištoljem je ubio Ljubu Matića, oca četvero djece. Obojica su bili u vidno alkoholiziranom stanju. Ubojstvo se dogodilo u kafiću ‘Turopolje’ kojeg je Željko Gmižić držao u najmu zajedno s bratom Davorom. Njihovi poznanici s kojima smo razgovarali šokirani su ubojstvom, baš kao i cijela Vukovina u čijem se središtu sinoć dogodila tragedija.
« Zadnja izmjena: 11. 11. 2014. 19:48:00 od Lovac »

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1326 u: 12. 11. 2014. 07:08:37 »
 :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok:

Offline evaeva

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3872
  • 270 Win, gente et non dimittet.....
270 Win, gente et non dimittet.....

Offline Condor

  • K
  • *
  • Postova: 3
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1328 u: 12. 11. 2014. 15:27:40 »
Znam ja Željka Gmižića.
Inače je izvrstan lovac i strijelac (poosvajao hrpu medalja), ali je poznat po tome da je alkoholičar te da stalno visi kod brata u birtiji pije jackya. Kad se napije onda zaj*bava i provocira svih po redu, a inače stalno govori da mu smetaju "dotepenci" u njegovom kraju.
Jbg sad će odgovarat, malo će se izvuć na pijanost (3 i po promila), malo na PTSP iz rata itd... al sejedno će odradit svoje.
Neće više bit lovačke,vozačke ni dozvole za oružje. Može samo u mirovinu.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1329 u: 12. 11. 2014. 15:43:08 »
Condor= strvinar!
Prvo se predstavi pa onda komentiraj ! Željko i ja smo godišnjaci i znamo se godinama. Za ovo što je učinio nema opravdanja niti olakotnih okolnosti ni u alkoholu ni u posttraumatskom stresu.
Ovim činom bacio je ljagu na sve poštene kolege lovce !!
 Svakako , ako se istrazi potvrdi PTSP onda su najebali oni koji su mu dali svjedodžbu , a posredno i svi mi koji im dolazimo .
Sjetite se ne tako davno dr. Cigulina i koja su sva sranja prošli kolege ni krivi , ni dužni koji su obavili pregled u njegovoj ordinaciji.
 Rezime svega je da će naslovnice vrištati s naslovima  " Pijani LOVAC ubio gosta u kafiću " , ime počinitelja biti će nevažno.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline springo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 827
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1330 u: 12. 11. 2014. 16:20:36 »
Alkoholiziranost, tj. "pijanost" kak si ti napisao, je stanje samoskrivljene neubrojivosti i ne predstavlja olakotnu okolnost.
A to ak je alkoholičar, sama ta činjenica pokazuje da je sustav debelo zakazao i taj je već odavno trebao ostati bez oružja, a ne da se ovako nešto treba dogoditi da bi se poduzelo nešto.
Može on biti 1.000 puta izvrstan lovac i strijelac, a ta mu hrpa medalja sad ništa ne vrijedi.
Ubio je čovjeka ničim izazvan i bacio ljagu na sve nas, kao što je napisao kolega Fazan.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima.
Tako je i kad si glup.

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1331 u: 12. 11. 2014. 16:35:06 »
Fazan - od riječi do riječi si u pravu. I još bi se tu dalo svašta napisat što će sve biti.
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1332 u: 12. 11. 2014. 18:27:08 »
Lovac,lovac lovac !? sta je to neko zanimanje,titula ?Kakve uopste veze ima sta je bio i lovac. Mozda je i hvatac leptira pa nigdje ne pise -hvatac leptira u pucnjavi..-  Meni je to bez veze i bjelodano da je jos jedan nemili dogadjaj iskoristen da se okalja istinski zaljubljenik u prirodu i rekreativac kao sto je jedan -Lovac. Ovaj to izgleda odavno nije bio a slucajnost je i to sto je zlodjelo napravljeno legalnim oruzjem. Neka se zapitaju i oni koji su ga tapsali po ramenima umjesto da su mu dali do znanja da ne odobravaju takvo njegovo ponasanje -teski alkoholizam i onda vrijedjanje po nacionalnoj ili bilo kojoj osnovi. I na kraju zasto se velika vecina nakostrijesi zbog (pre)ucestalih lijecnickih pregleda za OL. Zato sto ne vrijede nista kad prolaze i ovakvi.Veridikt imamo.

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1333 u: 12. 11. 2014. 20:49:25 »
Nemio događaj k tome baca ružnu sjenu na sve  lovce i svrće vodu na mlin dežurnih protivnika lova.
Imam upalu volje.

Offline Condor

  • K
  • *
  • Postova: 3
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #1334 u: 12. 11. 2014. 22:36:41 »
Condor= strvinar!
Prvo se predstavi pa onda komentiraj ! Željko i ja smo godišnjaci i znamo se godinama. Za ovo što je učinio nema opravdanja niti olakotnih okolnosti ni u alkoholu ni u posttraumatskom stresu.
Ovim činom bacio je ljagu na sve poštene kolege lovce !!
 Svakako , ako se istrazi potvrdi PTSP onda su najebali oni koji su mu dali svjedodžbu , a posredno i svi mi koji im dolazimo .
Sjetite se ne tako davno dr. Cigulina i koja su sva sranja prošli kolege ni krivi , ni dužni koji su obavili pregled u njegovoj ordinaciji.
 Rezime svega je da će naslovnice vrištati s naslovima  " Pijani LOVAC ubio gosta u kafiću " , ime počinitelja biti će nevažno.

Nepotrebno je naglašavati da je kondor strvinar jer to svi na ovom forumu znaju.
Kaj se ja imam tebi ili ikome predstavljati?

Očito nisi razumio smisao mog posta.
I ja poznajem Željka i to desetak godina, zato sam samo htio ukratko napisat par crta o njemu.
Činjenica je da je izvrstan strijelac i lovac, ja sam to samo htio napisati da ljudi znaju (tko već nezna).
I činjenica je da je žrtvu gađao u gornji dio tjela s neposredne udaljenosti a od šarzera s 6 metaka samo s jednim  je pogodio žrtvu a ostalih pet su ga promašili od kojeg je jedan okrznuo konobara.Znači bio je fest pijan.

Osim toga ja ga uopće ne branim, jer ja i svatko normalan zna da nemožeš samo tako ubijati ljude zbog sitnice ili svađe bez obzira na povod i stanje. A izjavu o dotepencima i "Šta vi bosanci... vi ste niža klasa" da ne spominjem.
Naime ljudi zaboravljaju činjenicu da SMO SVI MI "dotepenci" , tj Hrvati su se doselili s Karpata na Jadran u 7 stoljeću. Zanimljivo je kako bez obzira na tehnološki napretak i sve ostalo i dalje su ljudi zatucani i bedasti.
Pa šta je bitno jel ti susjed Bosanac,Albanac,Srbin,Makedonac ili Kinez?Čovjek je isto kao i i, želi imat obitelj i život.
Tako da je davanje izjave da mu smetaju "dotepenci" u njegovom kraju rasistička i bezvezna.
Barem bi on kao čovjek koji je proživio svašta i proputovao svijet, trebao znati bolje.
Ja sam samo spomenuo PTSP i alkohol kao  moguće olakotne okolnosti na suđenju. Osim toga ima on dosta veza u gorici tak da neće dobit neku veliku kaznu.

Naravno da je bacio ljagu na LOVCE jer svugdje piše "pijani lovac".
A uostalom dosta lovaca i ide u birtiju prije šume.

Naravno da će najebati oni koji su mu dali dozvolu, ali stvar je u tome ako se liječi privatno kod psihijatra od PTSPA , njegov opći doktor ni policija to nezna (zbog privatnosti pacijenta). tako da je dobio dozvolu kao i svi i ostali...

Na kraju on sam će najviše ispaštat jer će ga mučit savjest zbog toga što je učinio.
A ženi i 2 kćeri neće bit bajno isto (iako jedna ne živi u rh), zamisli kako će neki Bosanac gledat na njih?
Davor ionako nije imao neki uspjeh s tom birtijom (zatvarao i otvarao ju je par puta) , a ne vjerujem da će iko iz Turopolja više ić tamo - a imao je kakvo takvo poslovanje samo zato jer je Željko dovodio Talijane tamo da jedu i piju...
Stalno se pijan hvalio da je on iz PLEMENITE obitelji i da je bolji od svih.E pa  nek sad uživa.
Svi će ga gleati kao ubojicu i luđaka koji je hladnokrvno ubio nekog zato jer je Bosanac i što mu je rekao "Šta će ti pištolj?Pijan si, idi kući".