Autor Tema: CACT Prijedor  (Posjeta: 13918 vremena)

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #45 u: 12. 05. 2008. 14:05:09 »
Pravi pas se poznaje po najtezim uvijetima i ne obazire se je li ljeto il zima. d1

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #46 u: 12. 05. 2008. 14:12:07 »
Pravi pas se poznaje po najtezim uvijetima i ne obazire se je li ljeto il zima. d1

ALi mi ne lovimo sa psima glasnog gona ljeti. Barem nam zakon to ne dozvoljava. Zašto bi se ljeti takmičili u toj disciplini? Zašto olimpijada nije zimi, a zimske OI ljeti?!  z14
Slažem sa da pas mora raditi u svim vremenskim uvjetima koje mu priroda postavi pred njega, ali kad krene lov na DS recimo, u 10. mjesecu, sigurno nije vani 20-at stupnjeva, samo hladnije. A i psima je tada lakše dati svoj maksmimum.

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #47 u: 12. 05. 2008. 14:18:14 »
Pravi pas se poznaje po najtezim uvijetima i ne obazire se je li ljeto il zima. d1

ALi mi ne lovimo sa psima glasnog gona ljeti. Barem nam zakon to ne dozvoljava. Zašto bi se ljeti takmičili u toj disciplini? Zašto olimpijada nije zimi, a zimske OI ljeti?!  z14
Slažem sa da pas mora raditi u svim vremenskim uvjetima koje mu priroda postavi pred njega, ali kad krene lov na DS recimo, u 10. mjesecu, sigurno nije vani 20-at stupnjeva, samo hladnije. A i psima je tada lakše dati svoj maksmimum.
Kod nikole 26.ili27.11.2007. u lvu je bilo toliko vruce da smo bili u kratkim rukavima ;)
 Ljeti se ne goni ali to je najbolje vrijeme za testirati njuh psa. Kod Drnisa je vlasnik pasa pustio roditelje psa kojeg sam kupio u 10 ujutro na +28,a teren je bio kamen ,crvena suha zemlja i borovice. Na iznenadjenje oba su psa dignula i gonila zeca do 12 h.
 I mi u Lici smo to znali raditi na terenima za trening.Pas koji je gonio po suhom kasnije je bio dobar za trazenje divljaci koja je odstrijeljena sa ceke ali otisla i do 500m.
 Inace svi koji se natjecu zimi treniraju ljeti i obrnuto. ;)

Zoran

  • Gost
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #48 u: 12. 05. 2008. 15:11:13 »
Pravi pas se poznaje po najtezim uvijetima i ne obazire se je li ljeto il zima. d1

ALi mi ne lovimo sa psima glasnog gona ljeti. Barem nam zakon to ne dozvoljava. Zašto bi se ljeti takmičili u toj disciplini? Zašto olimpijada nije zimi, a zimske OI ljeti?!  z14
Slažem sa da pas mora raditi u svim vremenskim uvjetima koje mu priroda postavi pred njega, ali kad krene lov na DS recimo, u 10. mjesecu, sigurno nije vani 20-at stupnjeva, samo hladnije. A i psima je tada lakše dati svoj maksmimum.
Kod nikole 26.ili27.11.2007. u lvu je bilo toliko vruce da smo bili u kratkim rukavima ;)
 Ljeti se ne goni ali to je najbolje vrijeme za testirati njuh psa. Kod Drnisa je vlasnik pasa pustio roditelje psa kojeg sam kupio u 10 ujutro na +28,a teren je bio kamen ,crvena suha zemlja i borovice. Na iznenadjenje oba su psa dignula i gonila zeca do 12 h.
 I mi u Lici smo to znali raditi na terenima za trening.Pas koji je gonio po suhom kasnije je bio dobar za trazenje divljaci koja je odstrijeljena sa ceke ali otisla i do 500m.
 Inace svi koji se natjecu zimi treniraju ljeti i obrnuto. ;)

a ovo da ste pustili psa na +28c i da goni zeca I to je zakonom zabranjeno!!!!
a u lici nepostoji mjesto za trenig pasa jos ni dan danas! (tj,sluzbeno)

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #49 u: 12. 05. 2008. 15:43:56 »
Pravi pas se poznaje po najtezim uvijetima i ne obazire se je li ljeto il zima. d1

ALi mi ne lovimo sa psima glasnog gona ljeti. Barem nam zakon to ne dozvoljava. Zašto bi se ljeti takmičili u toj disciplini? Zašto olimpijada nije zimi, a zimske OI ljeti?!  z14
Slažem sa da pas mora raditi u svim vremenskim uvjetima koje mu priroda postavi pred njega, ali kad krene lov na DS recimo, u 10. mjesecu, sigurno nije vani 20-at stupnjeva, samo hladnije. A i psima je tada lakše dati svoj maksmimum.
Kod nikole 26.ili27.11.2007. u lvu je bilo toliko vruce da smo bili u kratkim rukavima ;)
 Ljeti se ne goni ali to je najbolje vrijeme za testirati njuh psa. Kod Drnisa je vlasnik pasa pustio roditelje psa kojeg sam kupio u 10 ujutro na +28,a teren je bio kamen ,crvena suha zemlja i borovice. Na iznenadjenje oba su psa dignula i gonila zeca do 12 h.
 I mi u Lici smo to znali raditi na terenima za trening.Pas koji je gonio po suhom kasnije je bio dobar za trazenje divljaci koja je odstrijeljena sa ceke ali otisla i do 500m.
 Inace svi koji se natjecu zimi treniraju ljeti i obrnuto. ;)

a ovo da ste pustili psa na +28c i da goni zeca I to je zakonom zabranjeno!!!!
a u lici nepostoji mjesto za trenig pasa jos ni dan danas! (tj,sluzbeno)
Ne znam odkud ta tvoja silna upucenost ali u Lici svaka sekcija LD Lika i sl. ima terene na kojima je dozvoljen trening pasa i nalaze se na rubnim dijelovima lovista.3.,4.,5. i 6. mj. se ne pustaju psi ali poslije toga da.
 Nisam znao da je temperaturom odredjen zakon.Uglavnom zec je gonjen gdje je to bilo dopusteno od strane lokalnog LD.
Zakonom tj. sluzbeno imena regija itd. pisu se velikim slovom ,a veznik "i" malim d4

Zoran

  • Gost
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #50 u: 12. 05. 2008. 15:48:03 »
ako je kod vas 10,11,12,i prvi tjedan prvoga mjeseca +28! onda je uredu to sta pricas!
a o pravopisu  :D

a sta se like tice ima ovdje jos licana ako jedan zna da postaji osim tebe teren za trenig pse neka me onda ispravi! ali molimte ti nemoj!
« Zadnja izmjena: 12. 05. 2008. 15:49:37 od Zoran »

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #51 u: 12. 05. 2008. 20:34:40 »
ako je kod vas 10,11,12,i prvi tjedan prvoga mjeseca +28! onda je uredu to sta pricas!
a o pravopisu  :D

a sta se like tice ima ovdje jos licana ako jedan zna da postaji osim tebe teren za trenig pse neka me onda ispravi! ali molimte ti nemoj!
Molim te pise se odvojeno ;)
 Imas brdo pored Gospica zvano Ostra i tamo je teren za trening pasa na zeca i lisicu.To je LD Lika izglasala prije nekoliko desetljeca. S obzirom da je Lika mnogo veca nego sto mislis tereni ipak postoje z14 Ako si clan LD Lika slobodno odi tamo i pusti pse.
 28+ je tako normalno u 8. i 9. mj. tako da su to uvijeti na treningu psa u priobalju ili Lici. Ja nisam spominjao trening u 10.,11.,12. i 1. mj ;) Tad je vec lovna sezona.
 Ipak decki iz Drnisa,Dalmacije i obalnog podrucja znaju dobro o cemu ja pricam.

Offline SBK

  • K
  • *
  • Postova: 31
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #52 u: 13. 05. 2008. 09:22:43 »
Piše se CLAN a ne DAN  z14

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #53 u: 13. 05. 2008. 10:01:48 »
Pa SBK napokon si se vratio. d4
Nema te da sa nama petljas po CACT Prijedor.

Offline SBK

  • K
  • *
  • Postova: 31
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #54 u: 13. 05. 2008. 10:04:03 »
Moja greska mali monitor a na "C" nema kvacice pa mi je izgledalo kao "DAN"
jos jednom najdublje isprike pravopisnom majstoru.

Offline SBK

  • K
  • *
  • Postova: 31
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #55 u: 13. 05. 2008. 10:08:53 »
Sta ti to znaci "Nema te da sa nama petljas po CACT Prijedor"

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #56 u: 13. 05. 2008. 11:13:19 »
Sta ti to znaci "Nema te da sa nama petljas po CACT Prijedor"
To ti znaci da nam treba netko da nas izvede na put  ;D
 Nije vec radi se o tome da svaka tema treba nekog tko zna vise ,a ti si mi dao takav utisak.
Sto se tice rijeci CLAN pojma nemam o cemu ti to ččč

Offline lovacpd

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1277
  • Nema lova bez starog Garova!
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #57 u: 13. 05. 2008. 11:45:09 »
Momci nije me bilo juce, sve do sad, pukao mi net!
Vidim opet lijevo pa desno....samo sto dalje od teme.....
Steta!
Zuto zensko i zuto pasce ne vodi kuci!!! (M.Lovric, davnih 80-tih)

Offline lovacpd

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1277
  • Nema lova bez starog Garova!
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #58 u: 13. 05. 2008. 11:59:20 »
Inace razlog, po meni tih losih ocjena je ipak navika tih pasa da ne traze pomocu nosa ili im je nos tanak. ili ne vole potok!
Jer kako objasniti da ga je poslije utakmice nakon 15-tak pasa, koji ga nisu nasli, nalajala moja kuja(nisam ucestvovao na utakmici vec sam je dovezao pred kraj i sebi htio dokazati da ce ga ona naci sto je i uradila|), ali ga nije drzala duze od minuta, a prije toga lijepo ispratila trag postektavajuci na tragu!
« Zadnja izmjena: 13. 05. 2008. 12:02:16 od lovacpd »
Zuto zensko i zuto pasce ne vodi kuci!!! (M.Lovric, davnih 80-tih)

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: CACT Prijedor
« Odgovori #59 u: 13. 05. 2008. 12:35:12 »
E ne znam onda do čega je jer kod vas se takmiče ljudi sa psima koji imaju na desetke titula.