Autor Tema: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva  (Posjeta: 8859 vremena)

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« u: 19. 04. 2008. 20:40:28 »
Na natjecanju održanom prteklih dana u Češkoj sudjelovali su psi iz cijele Evrope. Prvo mjesto osvojio je Hari Herak sa Amorom a Hrvatska je i ekipno prva!



Ima li veće promocije naše države u lovnoj kinologiji i općenito u lovstvu nego što ju je taj čovjek napravio. Kapa dolje nema mu premca u čitavom Svijetu!!!!!!!



Pozdrav Viktor

Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #1 u: 19. 04. 2008. 21:42:15 »
Nema bolje promocije za bilo koga i bilo šta od dobrih rezultata i rad! Svaka svaka čast! d4
Ćaća viče mater plače!

Offline madhunter

  • K 100
  • **
  • Postova: 370
    • MadHunter
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #2 u: 20. 04. 2008. 07:53:52 »
Ovakvi rezultati su za nas več pod normalnim! Hari svojim radom i trudom i vremenom provedenim sa psima ne zaslužuje ništa slabije od POBJEDNIK, PRVAK SVIJETA, PRVAK EUROPE!
Svaka čast još jednom cijeloj ekipi!

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #3 u: 21. 04. 2008. 08:19:25 »
Nitko u povijesti nje napravi svjetske šampione u toliko pasmina a u kratkodlakima nema premca u Svijetu!
Na natjecanju su bili i Amerikanci!

Pozdrav Viktor

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #4 u: 21. 04. 2008. 08:35:09 »
Silno ulaganje u rad s psima i vlastito znanje te skoro svakodnevan boravak na prebogatim divljači terenima Zelendvora , gdje ima zakupljn prostor za pse, dali su ovakve rezultate koje hari niže već dvai pol desetljeća.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #5 u: 21. 04. 2008. 08:56:26 »
Svaka čast.Hari Herak je kinološka legenda.Nevjerujem da će ga bilo tko u budućnosti nadmašiti.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #6 u: 21. 04. 2008. 10:51:01 »
Imao sam zadovoljstvo i osobno upoznati gospodina Heraka, njegovi rezultati govore više od riječi.
U zadnje vrijeme više se posvetio sokolarenju, i unatoč tome postiže ovakve rezultate s psima.


Svaka čast!
Imam upalu volje.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #7 u: 21. 04. 2008. 11:05:02 »
Svaki put kad dođem u Zelendvor, a to nije rijetko, u krugu psetarne postavljeni su stalci za ptice i na njima u većini slučajeva crvenorepi jastreb i nešto ptica iz reda sokolovki.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #8 u: 21. 04. 2008. 12:28:13 »
Silno ulaganje u rad s psima i vlastito znanje te skoro svakodnevan boravak na prebogatim divljači terenima Zelendvora , gdje ima zakupljn prostor za pse, dali su ovakve rezultate koje hari niže već dvai pol desetljeća.

Apsolutno i veliko odricanje da ondje provede čitavu godinu i spava u kombiju  d1 z10
Bez alata nema zanata, ja sam samo ove godine samostalno stavio 200 jarebica kod sebe na teren da bi mogao trenirati i pustio PUNO fazana u društvo o svome trošku - bez toga nema uspijeha!

Hari je trenutno sigurno i jedan od najvećih evropskih sokolara i puno puta zajedno sokolarimo. Ja od prošle godine trčim i njegovu kuju a sokolariti iza njegovih pasa - NEPONOVLJIVO!!!!!

Jedna zajednička fotka on je u našem Hrvatskom sokolarskom klubu:



Pozdrav Viktor

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #9 u: 21. 04. 2008. 13:11:02 »
Cestitke za Harija koji je vise nego neponovljiv.
Pa posle zestoke saobracajke logicno je da mora da manje hoda i da se oporavlja.
Btw inace sampionat u Ceskoj je jedan od najgore organizovanih u zadnjih 10 godina, sa sve pustenim jarebicama, previse zeceva, losom logistikom... time je Harijev uspeh i veci, rece mi ucesnik....
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Offline ikova371

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1012
  • manje teorije,više lova
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #10 u: 21. 04. 2008. 13:15:08 »
čestitke za haria i za ekipu naravno

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #11 u: 21. 04. 2008. 13:41:45 »
Cestitke za Harija koji je vise nego neponovljiv.
Pa posle zestoke saobracajke logicno je da mora da manje hoda i da se oporavlja.
Btw inace sampionat u Ceskoj je jedan od najgore organizovanih u zadnjih 10 godina, sa sve pustenim jarebicama, previse zeceva, losom logistikom... time je Harijev uspeh i veci, rece mi ucesnik....

Apsolutno!

U svakom turnusu nije bilo ispod 10 zečeva!!!!! Pa ti budi taj kome će pas pronači i markirat jarebice!!


Offline Dik

  • K 100
  • **
  • Postova: 185
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #12 u: 21. 04. 2008. 15:32:08 »
Svaka čast majstor Hari.Lp iz SLO

Offline NLT

  • K 100
  • **
  • Postova: 252
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #13 u: 22. 04. 2008. 00:34:55 »
Harija prepoznajemo svi ali koji je ovaj gadni, lijevo na slici?

Silno ulaganje u rad s psima i vlastito znanje te skoro svakodnevan boravak na prebogatim divljači terenima Zelendvora , gdje ima zakupljn prostor za pse, dali su ovakve rezultate koje hari niže već dvai pol desetljeća.

Apsolutno i veliko odricanje da ondje provede čitavu godinu i spava u kombiju  d1 z10
Bez alata nema zanata, ja sam samo ove godine samostalno stavio 200 jarebica kod sebe na teren da bi mogao trenirati i pustio PUNO fazana u društvo o svome trošku - bez toga nema uspijeha!

Hari je trenutno sigurno i jedan od najvećih evropskih sokolara i puno puta zajedno sokolarimo. Ja od prošle godine trčim i njegovu kuju a sokolariti iza njegovih pasa - NEPONOVLJIVO!!!!!

Jedna zajednička fotka on je u našem Hrvatskom sokolarskom klubu:



Pozdrav Viktor

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: Hari Herak prvak Evrope Hrvatska ekipno prva
« Odgovori #14 u: 22. 04. 2008. 07:04:49 »
Harija prepoznajemo svi ali koji je ovaj gadni, lijevo na slici?

Silno ulaganje u rad s psima i vlastito znanje te skoro svakodnevan boravak na prebogatim divljači terenima Zelendvora , gdje ima zakupljn prostor za pse, dali su ovakve rezultate koje hari niže već dvai pol desetljeća.

Apsolutno i veliko odricanje da ondje provede čitavu godinu i spava u kombiju  d1 z10
Bez alata nema zanata, ja sam samo ove godine samostalno stavio 200 jarebica kod sebe na teren da bi mogao trenirati i pustio PUNO fazana u društvo o svome trošku - bez toga nema uspijeha!

Hari je trenutno sigurno i jedan od najvećih evropskih sokolara i puno puta zajedno sokolarimo. Ja od prošle godine trčim i njegovu kuju a sokolariti iza njegovih pasa - NEPONOVLJIVO!!!!!

Jedna zajednička fotka on je u našem Hrvatskom sokolarskom klubu:

Pozdrav Viktor
ADMIN=> iz citata izbacite slike, da se ne ponavljaju slike