Autor Tema: Psi bez nadzora-stalna opasnost za divljač u lovištima tijekom cijele godine  (Posjeta: 50339 vremena)

Offline bravarica

  • K 100
  • **
  • Postova: 138
sve sam ja njih dosad odveo kod žene u Lipine i tako će i biti dok je mene. Čiča mića gotova je priča. Sad je vrijeme cijepljenja, ljudi se riješavaju pasa a mačke su posebna priča. Oko mene komšije imaju horde mačaka koje seru i pišaju gdje stignu. Ali čim je u dvorištu  z2 nema problema. Mislim da ti koji imaju 10+ mačaku nisu čisti u glavi ali ne mogu ništa osim jednog oštrodlakog nijemca koji ih je trijebio ko majmun buve. Te godine kad sam doselio 11 komada, sve je riješavao u nekoliko poteza diskretno, osim što ju je uvijek donio kući gazdi da se pohvali, e što je to bio pas .... 
To treba klonirati(Danas u Jutarnjem listu bračni pat klonirao svog psa, sića novaca, samo 124.000 USD
Šuma ti mati, brda se lati.

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Da me se krivo ne shvati, nisam protivnik odstrijeljivanja pasa i mačaka lutalica u lovištu, međutim, da mi netko u blizini moje kuće odstrijeli moju mačku ili psa mislim da bih svi njegovi psi u narednih 20 godina išli kod Kovačevićeve babe u Lipinu.




Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
pa gdje loviš, gdje to tebe  pesi psi i mačke lutalice, tko si, odakle si?

Ne koljem se ja sa tvojim profilom ali mi je smiješna tvoja zatajnost, nemaš lokacije u profilu a ni u predstavljanju.
E sad možda ti se u ovih 200 postova negdje otelo pa si spomenuo pobliže lokalitet u kojem bivstvuješ.
Mogu ti iskreno reći, ja ti postove redom neću prekapati jer me i ne zanima, zanimao me samo lokalitet koji je kontaminiran toliko tim lutalicama jer sudeći po tvojem gornjem postu ja sam mislio da je to nemoguće živjeti među svim tim lutalicama.



evo kolega slika od danas da ne misliš da ga kenjam,
pa mi reci dal je to normalno i na koji način se borit protiv toga?

almire pazi na rječnik, ovo ti je opmena
« Zadnja izmjena: 03. 03. 2009. 18:42:39 od LOVAC »

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Ljudi se boje cestom prolazit.
A neki namjerno ostavljaju otvorenu ogradu tek tolko da
ljubimac može van kad želi (posljednja slika)

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Priznajem, u pravu si... ENDE


Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
U Samoboru je Skupština grada donjela odluku da na teritoriju grada nitko ne može držati više od 2 psa.
Odluka mi se u početku činila čudna i pomalo nerazumna , no kad vidim u kakvom okruženju žive neki kolege odmah bi stavio svoj potpis na nju.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Priznajem, u pravu si... ENDE


Vjeruj nije mi se cilj nadjebavati po forumu da bi dokazivao jesam li manje ili više u pravu
Nego, pronač neko razumno riješenje,  konkretno u ovoj temi kako stati na kraj ovakvom ponašanju.


admin almire pazi na rječnik, ovo ti je opmena
« Zadnja izmjena: 03. 03. 2009. 18:44:53 od LOVAC »

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Ja sam pred novu godinu bio prinudjen zvati jednom policiju jer je 13godisnja djevojcica napadnuta od tri psa lutalice u sred bijela dana, a drugi put sam zvao komunalno koji su na moje cudjenje dosli odmah i jedan "slucaj" rijesili.
Radnici komunalnog  su mi pricali da se naslusaju svakakvih psovki i vrijedjanja od raje. Mojom ulicom jos uvjek secu AST i Arg.Doga bez vlasnika.
Sta se tu moze desiti kad djeca idu iz skole, mozete zamisliti.

U lovistu je ista situacija ali doskora nismo smjeli loviti pa niko nista rjesavao nije.
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline KOBI

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2278
Psi lutalice=sacmarica
kucni ljubimci su kucni ljubimci a ne psi koji borave 20 sati na ulici a ostalo jeduci kucne otpatke u dvoristu...
za macke manje vise po meni nisu toliko opasne pogotovo ove sto oko kuca hodaju i koje gazde hrane jer one bas i ne lunjaju po lovistu da bi nasle nesto za pojest da prezive...
bar ih ja ne pucam a i imam jednog macka koji je toliko umazen da miseve i ptice i ne gleda a kamoli lovi.a i zasto bi kad ga ceka gotovo hhehee

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
za pse neznam al o mackama ima dosta studija i sva su pokazala da su najveci predatori i vrlo dobri lovci, love uvijek i kad im je pun stomak
Mihi est compositum in Taberna Mori


Offline HS-2000

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1356
  • Živim,lovim i uživam...
    • 0000000
Pa ljudi nitko pametan nije protiv mačaka i pasa ako su im gazde normalne.
Moji roditelji prvi imaju psa i dvije mačke ali u DVORIŠTU(400kvadrata) i ja prvi volim i pse i
mačke(i to je moja maza)
Ali opet kažem da nije normalno na stanu od 40-50 kvadrata imati desetke mačaka i kad dođe ljeto to je užas.
Moji prijatelji s posla žive na 8,9,10 katu pojedinih zgrada u malim stanovima(do 50kvadrata) ali imaju psa od 40-50kg(većinom dugodlake i to lovačke pse) i to sam ja vidio samo po Zagrebu.
Pa nek se ljuti sad tko god hoće ali to nije normalno za psa a tek onda onda za čovjeka i susjede-haloooo gdje mi živimoooo. mad
Odavno smo graničari stari!!!!

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Imam i ja u susjedstvu jednu Catwomen.Živi sama sa desetak mačaka, i svakodnevno nalazi još koju pa donese doma. Dolaze kod mene u vrt. Jednom je žena skoro pala u nesvjest kad je otvorila prozorčić u kupaoni a ono mačketina sjedi. Nakon nekoliko dana sam jednu tjerao kamenjem i ova rospija me vidjela ali nije smjela ništa reći. Kažu ljudi koji žive u tom ulazu da mačke stoput dnevno po stubištu hodaju iz stana van i obrnuto. U mom ulazu nebi sigurno
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline ri istra

  • K 100
  • **
  • Postova: 231
ma nitko normalan ne mrzi zivotinje,cilj mi je samo da kazem kako nije normalno imati toliko zivotinja.

evo i primjer,cim zatopli pustimdjecu da se igraju iljuljaju na travnjaku (okucnica) i dijete podigne govno od macke i pita sta je to????? e sada prvo prije dijece pregledam travnjak da nema kakva mina. a da ne kazem da i psi zalutaju.
koja je najbolja riba u jadranskom moru???
kad janjac padne u more

Offline josip89

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1321
ja neznam koji kurac ti šta drže pase i mačke ih ne drže kod sebe u kući ili ih paze
ne mačke mi seru po dvorištu spavaju po stolu a pase puste neće on nikom ništa pa još on piša po autu i po ogradi po vratima i još se tu i tamo posere,



josipe, ovo ti je opomena molim te neka ti je ovo zadnje prostačenje na forumu
« Zadnja izmjena: 03. 03. 2009. 18:38:41 od LOVAC »