Autor Tema: Catahoula leopardski pas  (Posjeta: 12645 vremena)

Offline Goran

  • K 3000
  • *
  • Postova: 8106
  • Metak po metak
Odg: Catahoula leopardski pas
« Odgovori #15 u: 26. 10. 2021. 11:54:56 »
Gospodo sudite PSA s kojim niste lovili, ni vidjeli niti proveli dovoljno vremena da mozete  imati  misljenje. Ima vecih, agresivnijih I jacih ali ovo su predivni psi s kojima je uzitak loviti  jako izdrzljivi, brzi, pametni I lojalni. Plemenita autohtona vrsta iz amerike koju su razvili Indians za citanje sela od  vukova, lov I zastitu. Louisiana  Kentucky and Texas imaju svoje velike klubove sa cistokrvnim psima I koji se bore sa veprovima. postoji nekoliko linija I izgleda ali magicne oci su nesto posebno. Ima jedan u slavonija, kuja u Slavnoskom brodu I jedan poginuo u
Borbi sa veprom u Podravini.Zelja lovi I preko 300 svinja godisnje ovde kod nas.16 godina ih drzi I bio je prvi ovde I do danas najbolji. Prodaje samo lovcima. Ja planiram donijet par kad dodjem tamo. 15 godina povremeno lovim s njima I jako mi se svidjaju iako je ostrodlaki njemac moj ljubimac.

Offline Davor Antunovac

  • K 100
  • **
  • Postova: 187
Odg: Catahoula leopardski pas
« Odgovori #16 u: 27. 10. 2021. 06:36:45 »
Meni osobno se sviđa,prekrasne okice ima,čak mi je ljepši od oštrodlakog,ne kažem da oštrodlaki ne rade dobro ,ali ima ih tako dlakavih da su siroti baš ružni,nikad više neću imat dugu dlaku,kakva god vrsta bila....