Autor Tema: EPAGNEUL BRETON  (Posjeta: 114080 vremena)

Offline MP153

  • K 100
  • **
  • Postova: 210
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #15 u: 27. 07. 2007. 12:04:00 »
to je istina. još jedan "problem" su kuje. ja ne znam jeli moj pas opsjednut sexom il su svi ovi ostali pederi hehehe. ne daj bože da kuja bude blizu njega u lovu ili još gore, da  se tjera. ma on je u stanju cijeli božji lov nos držat njoj na mufu i ne obazirat se na lov. kad je bio star jedno 8-9 mjeseci, bili u lovu i kuja se tjerala. stari moj, on je cijeli božji lov kak je ova tražila on na njoj na zadnjim nogama bio. i uopče se nije umorio. al dobro za godinu dana računam da će se potpuno smiriti. inače su bretoni poznati po tome da sazrijevaju potpuno za lov tek negdje u 4. godini života. al zato kad idemo na prepelice, uživamo i jedan i drugi u lovu. nas dvoje sami po jednom jutru odstrelimo i do 50 komada. tu se preporodimo i uživamo zajedno.

čuj, istina je da pas prima dosta temperamenta od gazde, zato pohvale obadvojici,..

Nikako mi nisu jasni ti koji vode kuje koje se tjeraju u lov!č
Ovaj moj glavonja bi znao po tragu naci kuju koja se tjera na par kilometara i lezao pred vratima danima čekajuči "pravi trenutak". Dovedeš ga doma, kao kazniš ga, malo ga ne pogledaš otvori frajer vrata i bris, samo ovaj put znaš gdje će biti,..

Ali kod mene, pravom jhebonji je sve oprošteno!
 

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #16 u: 27. 07. 2007. 12:18:38 »
joj pa tak je i kod mene. jest da zbog toga imam problema u lovu no ipak sam ponosan na njega. bolje da je ženskaroš neg derpe i mrtvo puhalo hehehe. a ovo kaj ljudi vode kuje kaj se tjeraju u lov, kaj je tebi tu nekaj čudnoč pa svim "lovcima" koji to rade je to potpuno normalno. i ajd ti šmrkavac objasni starim prdonjama seljakima da se to tak ne radiččč kaj da ti pričam više. sad kad počnu prepelice, onda bumo moj as i ja na svoje došli... samo moram unaprijed dogovoriti ko ih bu čistil da ne bi bilo nismo znali hihihi  ;D  ;D  d6

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #17 u: 28. 07. 2007. 09:41:06 »
joj pa tak je i kod mene. jest da zbog toga imam problema u lovu no ipak sam ponosan na njega. bolje da je ženskaroš neg derpe i mrtvo puhalo hehehe. a ovo kaj ljudi vode kuje kaj se tjeraju u lov, kaj je tebi tu nekaj čudnoč pa svim "lovcima" koji to rade je to potpuno normalno. i ajd ti šmrkavac objasni starim prdonjama seljakima da se to tak ne radiččč kaj da ti pričam više. sad kad počnu prepelice, onda bumo moj as i ja na svoje došli... samo moram unaprijed dogovoriti ko ih bu čistil da ne bi bilo nismo znali hihihi  ;D  ;D  d6
Nasi "lovci" >:(
jedan je meni zacipelario psa jer je skakao na njegovu kuju u paru (Razlog: "Moja kuja ce biti parena pod prvakom Hrvatske.")
 Medjutim bilo je  >:( onda je taj idiot posramljen otisao doma z2,a kasnije smo na njegovu inicijativu otisli z10

Offline JOJO

  • K
  • *
  • Postova: 33
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #18 u: 29. 07. 2007. 05:12:16 »
po mome misljenju bretonci su super pticari mali psi i efikasni lagano za drzanje.Ja sam radio sa bretoncima i to mi je pticar broj jedan

Offline MP153

  • K 100
  • **
  • Postova: 210
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #19 u: 29. 07. 2007. 08:59:55 »
Imas li što slika od tvojih betonacač

Offline MP153

  • K 100
  • **
  • Postova: 210
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #20 u: 29. 07. 2007. 09:32:56 »
Evo slika moje Lily,

Prva markiranja na poljske jarebice kad joj je bilo 6 mjeseci.

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #21 u: 29. 07. 2007. 09:40:21 »
Ova ti je prelijepa slika.
Lily mi izgleda jako lijepa kuja.Je li polagala IPOč

Offline MP153

  • K 100
  • **
  • Postova: 210
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #22 u: 29. 07. 2007. 12:54:29 »
Nije polagala IPO još jer u skorije vrijeme nije se organiziralo u Zadru, bar ne što ja znam.
Inače je od poznatog uzgajivača bretonaca "od Latinca" tako da ima sve predispozicije da bude dobra kujica.
Sada joj je tek godina dana.
Ovo mi je prva kujica i za sada je ispunila sva moja očekivanja jer su dosta privrženije, smirenije od muških a opet u lovu žestoke.
Svakako mi više odgovara za držanje u stanu.   

Offline JOJO

  • K
  • *
  • Postova: 33
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #23 u: 29. 07. 2007. 23:22:53 »
imam slika trenutno nisam u HR dolazim u doma krajem Listopada

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #24 u: 30. 07. 2007. 08:55:29 »
sad kad krenu prepelice bit će slika i previše od svih nas ja mislim  ;D ;D ;D tu će naši šarendači najviše doči do izražaja   d6

Offline Viktor

  • K 100
  • **
  • Postova: 387
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #25 u: 03. 08. 2007. 21:00:23 »
Kuja moga prijatelja koji je počeo sokolarit pred 2 godine. Ovdje je 1 marka sa 4 mjeseca ja sam je trenirao prošle godine. Možda je sutra uslikam pa stavim još koju sliku  ;) ;)



Pozdrav Viktor

Offline Dik

  • K 100
  • **
  • Postova: 185
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #26 u: 03. 08. 2007. 21:04:34 »
Puno se mi sviča ova pasmina samo kod nas u našoj LD nemamo pogojev za ovu pasminu z7 Lp iz SLO

Offline Branko

  • K
  • *
  • Postova: 22
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #27 u: 07. 08. 2007. 21:15:35 »
Jos jedan vlasnik Bretona.

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #28 u: 07. 08. 2007. 23:59:57 »
Kuja moga prijatelja koji je počeo sokolarit pred 2 godine. Ovdje je 1 marka sa 4 mjeseca ja sam je trenirao prošle godine. Možda je sutra uslikam pa stavim još koju sliku  ;) ;)


Pozdrav Viktor

Od kud je kujač čini mi se malo krupna za 4 mjesecač Ili je samo slika takva pa me varač

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: EPAGNEUL BRETON
« Odgovori #29 u: 08. 08. 2007. 08:29:50 »
Mislim da je od Hrvoja kuja i ja kad sam je vidio je bila normalne veličine.