Autor Tema: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC  (Posjeta: 200844 vremena)

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #540 u: 30. 11. 2009. 18:33:28 »
 Dečki psi su vam prva liga....... svaka čast..!!! zagi zagi zagi
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #541 u: 01. 12. 2009. 18:35:59 »
 pozdrav za sve a posebno za ova dva momka sa slike Raćića i Mira.svaka čast pasi su lipi dali možeš stavit štence od lane

Offline santa keta

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #542 u: 03. 12. 2009. 10:51:10 »
Psi su zaista lijepi, a posebno ova kuja sto je sama na slici. (da li je to Racicu Lana).
Moj pas LARI iza i Stela od Radana, koja je ovih dana pocela fenomenalno da radi sa svojih sest ipo mjeseci.Pozdrav Radanu, Racicu i ostalim istardzijama.

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #543 u: 03. 12. 2009. 19:08:18 »
Pozdrav druza da ta kuja sama je Lana od Radana a imam i njenog rodjenog brata Lorda uzeo sam ih iz razloga sto su od Lakija potomci jel jedino  u toj liniji gdje ima njega moze se dobiti dobrog eksterijera a i rada u jenom psu.

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #544 u: 03. 12. 2009. 20:06:31 »
pozdrav za sve prisutne  Raćiću ako može  jedan komentar na lakijeve potomke. za slijedeću sezonu planiram spojiti dvi najače linije Lakijeve unuke i Bosove unuke iako su u dalekom srostvu.iz ove kombinacije nadam se dobit ekstra pase

Offline santa keta

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #545 u: 04. 12. 2009. 00:35:59 »
Pozdrav ekipi, ako moze malo pojasnjenje od Radana ili Racica, ciji je pas Laki, ima li koja njegova slika. Kakav je pas Racicu prvo Luna a zatim Lord u radu, (ima li slika Lorda). Hvala.
Pozdrav druza da ta kuja sama je Lana od Radana a imam i njenog rodjenog brata Lorda uzeo sam ih iz razloga sto su od Lakija potomci jel jedino  u toj liniji gdje ima njega moze se dobiti dobrog eksterijera a i rada u jenom psu.

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #546 u: 04. 12. 2009. 07:48:47 »
pozdrav santa keta drago mi da si na sajtu.Laki je uzgoj Grubišića iz solina otac lakija as od benzona majka dona djedovi i pradjedovi su pretežno benčić i čičak a spada u najuspješnijeg pasa u bivšoj jugi a i poslije  sliku ja neman kao štene je prodat u tomislavgrad a poslije je doša u ruke kinološkog suca Mazalice a udavio ga vuk na području dalmacije u devetoj godini života a takva je i sudbina bila i bosa i puno su vezani priko tetke babe didovi pradidovi.Ova dva pasa su produkt najači ondašnji linija pasa ekstra radni pasi i eksterijerno najači.Kad bi tio napisat sve uspjehe malo bi bila ova stranica


Offline dr.natterwald

  • K 500
  • ***
  • Postova: 846
    • NATTERWALD deutscher jagd terrier
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #547 u: 04. 12. 2009. 15:57:05 »
samo što je bosa udavio vuk
ispred kuće kod boksova
žalosno ali istinito......

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #548 u: 04. 12. 2009. 18:26:15 »
Imam negdje lakijevu sliku samo ju moram pronaci, imam i snimak sa utakmice na svinju,a gledao sam ga i uzivo par puta na utakmicama,ja trenutno imam 2 njegove kceri i 2 sina i dosta sam zadovoljan sa tom linijom sa ostalim sam linijama pokusavao pa nemogu uklopiti solidan rad i eksterijer u jednom psu,Gdje god ima Afe od Bencica a i Laki ju ima  u rodovniku tu se moze ocekivati dobrog rada i eksterijera. Ovo na slici je Lakijev sin Vuk Garo vjerovatno su ga mnogi vidjeli na izlozbama.Ubacicu poslije slika i od ostalih pasa od Lakija.Pozdrav istardzijama. .

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #549 u: 04. 12. 2009. 18:36:03 »

Ljudi pozdrav!!! zagi

Sa dosta pažnje čitam ovu temu, iskreno ne iz razloga što sam zainteresovan za istarce kao pse, mada su mi prelijepi....već između ostalog ... što se ova VAŠA tema lijepo "odvija sa dosta uzajamnog poštovanja između vas ljubitelja istarskih goniča..!
Al  mi jedna stvar nije jasna, a ta problematika je Vama bliža, interesuje me, koliko su genetski slični kratkodlaki i dugodlaki istarac,,,,, mislim ono" kroz šalu ... Šta ako dugodlaki ...nategne slučajno--kratkodlaku.......znam da kod drugih pasmina nije normalno al me kod njih ta sličnost,,,dovodi u nedoumicu!!!!! zagi zagi
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline lovacpd

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1277
  • Nema lova bez starog Garova!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #550 u: 04. 12. 2009. 20:15:41 »
Istardzije, evo jedna slicica, nadjoh je kod sebe u racunaru
Zuto zensko i zuto pasce ne vodi kuci!!! (M.Lovric, davnih 80-tih)

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #551 u: 04. 12. 2009. 23:05:54 »
pozdrav za sve sejfo šta se tiče tvog pitanja mislim da se nebi dobilo ništa to jest ni kratkodlaki ni oštrodlaki a ukoliko bi se dobio dobar pas onda nastupaju problemi .ova slika pasa mi je poznata ta linija glave mislim da je blizu lakiju

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #552 u: 04. 12. 2009. 23:22:27 »
jedna moja ženka koja je okoćena u mene i ponovo vraćena nakon 2 ipo godine.... fre

Offline santa keta

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #553 u: 04. 12. 2009. 23:41:07 »
Hvala za detaljnije informacije Radanu i Racicu, Imas li Radoslave koju sliku tih pasa od Lakija mozda toga Lorda ili kojeg drugog i sta mi mozes reci o njihov radu. Hvala. Zaboravih reci Radanu da je veceras Stela savrseno gonila zeca i napravila puni krug po jako krsevitom i totalno zaraslom terenu. Ima nevidjeni temperament, zelju za trazenjem i kad ga izgubi, nos, a sta ce od nje biti ukoliko duze pozivi. Nece faliti. Pozdrav.

Offline lovacpd

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1277
  • Nema lova bez starog Garova!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #554 u: 05. 12. 2009. 08:38:23 »
Istardzije, evo jedna slicica, nadjoh je kod sebe u racunaru

Ne znam da li je...ali ne vidjeh slicnosti sa recimo slikom vuka-gare, tvojim prikazanim psima....
slika nastala slucajno, mislim da ju je slikao moj brat , tako da cu ga prvom prilikom pitati
Zuto zensko i zuto pasce ne vodi kuci!!! (M.Lovric, davnih 80-tih)