Autor Tema: Njemački kratkodlaki ptičar  (Posjeta: 158058 vremena)

Offline best of habek

  • K 100
  • **
  • Postova: 249
    • BEST OF HABEK FCI 42/04
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #360 u: 14. 11. 2010. 22:58:45 »
-dragi kolege lovci  samo da vam objasnim ukratko -kolega Cele vam je mirko@oinet

a ovi kratki "postovi" su vam vrijeđanja dotičnog i na drugim postovima npr.terijera gdje
g-din nije osvojio niti IPO već vrijeđa naše kolege koj9 su bili bolji od njega

p.s. admin - daj me izbriši s ovoga portala jer vidim da neke ljude boli - istina da polože ispit
sa vezom sa sudcima

-svim ljubiteljima Nek i drugima želim Dobru kob i Dobar pogled

valdop

  • Gost
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #361 u: 14. 11. 2010. 23:34:42 »
kolega kako si napisao da si baniran od strane moderatora želim samo svima dati do znanja da si baniran radi dvostrukog nicka, otvorio si drugi nick, nisi se želio predstaviti, dakle tvoje baniranje nema veze sa pisanjem postova. valdop za LOVAC Team

dubovecki -   nepredstavljanje i korištenje iste adrese bestofhabek,

Offline cele

  • K 100
  • **
  • Postova: 175
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #362 u: 15. 11. 2010. 08:16:55 »
ako sam te s bilo ćime uvrijedio ja ti se ispričavam ,samo sam pitao za dobronamjeran savjet u vezi psa jel me ti uistinu i zanima,a nisam imao namjere da te prozivam jer te niti neznam,bavim se sa nlt i ovo mi je prvi ptićar tako da neznam ništa o njima,koliko sam skužio na ono moje pitanje o psu odgovorio si da mi nečeš ništa reći,a možda post nije upućen meni,možda sam pogriješio,ni u jednom trenu nisam želio osporit vaš rad i znanje,meni je žao što je tako ispalo jer me je zasmetalo da mi mladi koje nešto zanima da naćimo natakova pitanja dobijemo samo podbadanja umjesto nekoga dobroga savjeta,toliko od mene i svim lovcima dobra kob,i još jednom želim istaknit da nisam imao nikakve loše namjere zagi

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #363 u: 15. 11. 2010. 10:28:16 »
auuuu,
samo cu reci ovo - kad bi odgajivac znao koje ce stene biti najbolje, on bi ga uvek ostavio sebi ! !

Stenad su uvek lutrija. Toliko.
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #364 u: 15. 11. 2010. 21:26:15 »
pozdrav svima,,!!! zagi

samo da vam javim,,, IMAM,, najboljeg njemakog pticara kratkodlakog,,,,,u  ex YU...i Austrija mi je mala...Italija pogotovo,,,postavicu slike odmah ako uspijem!!! zagi


ovo sam napisao prije slika da koga ne opali infarkt,,,!!! ;D ;D ;D ;D
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #365 u: 15. 11. 2010. 21:36:15 »
druga slika!!!
« Zadnja izmjena: 15. 11. 2010. 21:40:06 od SEJFO »
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #366 u: 16. 11. 2010. 00:36:20 »
Ma daj me nemoj  pesi Čovječe ja sam mislio da me zaje.avaš kad si mi rekao.  :shok: :shok:

Eto mene u Cazin uskoro... Nije zajebancija.

Je.ote, prekrasan je...  nosl

Offline best of habek

  • K 100
  • **
  • Postova: 249
    • BEST OF HABEK FCI 42/04
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #367 u: 16. 11. 2010. 12:35:56 »
Pozz Sejfo  pas je prekrasan d4

-možeš li samo napisati iz čijeg je uzgoja i tko su mu "roditelji"? ččč

Pozz i Dobra ti kob zagi

Offline best of habek

  • K 100
  • **
  • Postova: 249
    • BEST OF HABEK FCI 42/04
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #368 u: 09. 12. 2010. 13:40:55 »
-zanimljiva sličica štenca iz uzg.od Bube

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #369 u: 09. 12. 2010. 23:46:25 »

pozzz!!!
pokusacu postaviti jos koju sliku:
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #370 u: 09. 12. 2010. 23:47:51 »

jos jedna:
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline silvertip

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
  • Uvjeren sam da ćemo jednog dana svi biti bolji
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #371 u: 10. 12. 2010. 08:05:07 »
svaka čast uz ovakvog sam prve korake napravio (nemislim na lovačke) i ostao mi je
u velikom sjećanju

valdop

  • Gost
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #372 u: 10. 12. 2010. 08:18:27 »
sejfo, zašto imaš zviždaljku u ustima a pas je na povodcu, nije slobodan  :smil4226ce1d491b5:

Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #373 u: 10. 12. 2010. 14:58:03 »
sejfo nećes valjda napustiti goniče i preči na ptičare što loviš sa ovim kakav je u radu z10

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #374 u: 10. 12. 2010. 21:25:03 »
pozdrav!!! zagi
E ovako,,,pas je uvezen iz Italije  ima sve uredne papire,,star je 2 godine,,,sticajem  okolnosti,,, je moj,,,
izvodim ga,,, ja ,,koji o pticarima ima pojma samo toliko da sam shvatio da se ne baca u zrak,,,od lova sa njim iskreno nemam pojma,,,a inace kod mene i nema  ni fazana ni pataka,,, da bi se obucen pas mogao odrzati u lovnom treningu,,,vlasnik  mu je u Italiji pa o njemu malo znam,,, mislim o psu,,,kojem je ime RAUL i nije izMadrida  vec iz Cazina,,,,nemiran je do bola,,,,posjeduje svu energiju svijeta,,,mene sa 111 kila otresa samo tako ,,,vidio ga jednom na duzem povocu,,,u sekundi napravio krug oko mene,,,i ja  na zemlji,,,dok sam skon"to upetljao me u povodac,,,tako da sam sad oprezan,,,,sta sam kao "iskusan" lovac primjetio kod njega,,,,kad ga pustim pravi polozene 8 osmice,,,ispred mene,,,pretrazuje teren,,,svako 2-3 minuta dođe da ga pomilujem,,kad digne zeca ,,, laje za njim jedno 40 metara i poslije slijedi kuju al bez glasa,,,cesto "njusi" zrak,,,na jeza laje,,,i ugriza ga bacajuci ga u zrak,,,,udavio je macka za minutu,,,,"voli kokosi "  kao i ja ,, kad god mu viknem  APORT  gdje god da je odmah mi dođe,,,,sto se kaze u sekundi!!!  ISKOPA PONEKAD STARU KOST IZ ZEMLJE,,,ljubomoran,,,nenormalno,,,,"pametan je na mene,,," nije svadljiv sa psima,,,itd,,,jebiga ne znam sta da vise napisem,,,prihvatam besplatne savjete koje cu koristiti u lovu zeca i lisice sa njim,,,,,ja ih obozavam,,,,dlaka mu se sija ko patkova guzica,,,ko mi misli pametovati,, nek  ne zajebaje,,ja cu ga imati,,kad i nebi lovio sa njim,,,uzivamo obadvojica,,,!!!
planiram sebi nabaviti kuju cokoladnu bih najvise volio,,,,a to sto kod mene nece loviti ptice,,,,boze moj,,,ni ja ne je.em  Severinu!!! zagi zagi
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!