Autor Tema: Pinewood jakne i hlače  (Posjeta: 48036 vremena)

Offline Vasilij Zajcev

  • K
  • *
  • Postova: 52
Pinewood jakne i hlače
« u: 30. 08. 2013. 22:38:16 »
Zanimaju me Vaša iskustva s odječom Pinewood, ako ih imate. Stižu hladni dani pa bi si kupio nešto od odječe za zimu pa me zanimaju  vaša iskustva i  kvaliteta samog proizvoda.

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #1 u: 30. 08. 2013. 23:12:11 »
Osobno iskustva nemam ali ovu zimu sam vidio par lovaca u pogonu u Pinewood odjeći i u razgovoru s njima kažu da su bili zadovoljni.
Pišem to jer od kad je roba stigla u Replikart škicam da uzmem neki Mouflon komplet ali kud se ja smucam mi je nekako žao te odjeće,jedino da me PH PBK pozove u Božićni lov na Cres,odmah bih kupio cjeli set i pripadajući šešir,rubac i pero da ga zataknem za škrlak.  d7 lizi
"i samilosni je za ljude!!!"

Offline Vasilij Zajcev

  • K
  • *
  • Postova: 52
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #2 u: 30. 08. 2013. 23:29:50 »
ja sam si gledal ovja tu komplet Pinewood komplet "Deer", Pinewood jakna "Siberia" i hlače Pinewood hlače "Mufflon" ili ovak bi si skompletirla Pinewood jakna Thomas Ekberg i Pinewood hlače Thomas Ekberg. Nekaj od toga bi si kupil smao nenzam iskustva i kvalitetu, za Fjällräven znam da je odličan ,a za Pinewood neznam pa me zanima

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #3 u: 30. 08. 2013. 23:41:18 »
za hladnocu nista narocito isto ko i fjalraven , nisam od njih jos nista vudio da je toplo
Mihi est compositum in Taberna Mori

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #4 u: 30. 08. 2013. 23:44:10 »
Kolko sam čitao po forumima Fjallraven u G1000 seriji je nešto bolji od konkurencije ali u klasičnim fleece materijalima je standardan kao i bolja konkurencija a tu ulazi Pinewood i Jahtijakt (malo slabiji).
Jack Pyke je isto ok obleka samo kaj je većinom u onom glupom realtree uzorku.
Ja si za sezonu (već 2) dam zašiti ripstop kaput i hlače tregerice sa podstavom od flisa i ne ronim suze kad ih podrapljem po glogu,samo dak šnajderici da mi preštepa novu krpu od ripstopa,za pogon majka a na čeki me ionako ne vrag ne vidi.
"i samilosni je za ljude!!!"

Offline Boboo79

  • K 500
  • ***
  • Postova: 799
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #5 u: 30. 08. 2013. 23:58:45 »
ja koristim Pinewood Wapiti komplet i jako sam zadovoljan , to je namjenjeno za proljece i jesen ali ako ispod obucem dobru flis podstavu i zimi posluzi ,za ceku iskljucivo Dubon orginalna Izraelka i nema zime. Jos da kazem da sa ovim Pinewood kompletom nema straha ni ako te uhvati kisa doma dodjes suh jer ima sve te membrane ma  1liga

Offline Vasilij Zajcev

  • K
  • *
  • Postova: 52
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #6 u: 31. 08. 2013. 00:24:26 »
vjerojatno si budem onda kupil Pinewood komplet "Deer" i ispod hlača pamučna trenirka , ispod jakne potkošulja , pamučna majca i vesta pod vrat i nema zime, moram si kupit neki komplet malo za šminku, a za prave minuse (-20 -30) imam ja vojnu odječu u kojoj nema zime :D :D

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #7 u: 31. 08. 2013. 00:30:42 »
Dubonka mi je uvijek u đipu,topliju jaknu nisam probao.
"i samilosni je za ljude!!!"

Offline grom

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4329
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #8 u: 31. 08. 2013. 08:12:16 »
Mill tech "spitka" u zelenoj boji je odlična za vjetar i hladnoću, a lagana kao pero. Nije za provlačenje kroz trnje ali za štand i čeku 1. liga, ispod vojni zeleni džemper (vesta) i zime nema. Čak bude i vruće,a cijena sitnica. Inače kod nas za pogon zakon je vijetnamka i hlače s njome u kompletu.

Offline stane.malnar

  • K
  • *
  • Postova: 83
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #9 u: 31. 08. 2013. 10:58:24 »
Kupio sam  Pinewood jaknu Ontario i prva liga je za hladne proljetne i jesenske dane. Namjeravam  uzeti i  neki komplet- hlace i jaknu za zimu jedino sto  mi ne izgleda da bi bas moglo koristiti za provlacenje kroz sikare ovdje kod nas u Primorju za to ce bit najbolja stara m65 ..

Offline dabar

  • K 100
  • **
  • Postova: 398
  • Od svih ljubavnica najdraža mi puška!
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #10 u: 31. 08. 2013. 20:58:31 »
Prošlu jesen  kupio sam komplet mufflon jaknu i hlaće, nakon jedne sezone mogu reč da sam zadovoljan.. za čeku jakna je super možeš ispod imat samo kratke rukave i neće ti bit zima ima na sebi preklopnu sjedalicu ak sjediš na mokroj daski da rit ne prehladiš, hlače ne propuštaju vlagu znači nakon hodanja kroz visok snijeg izvana si mokar do jaja ali duge gaće su suhe, ono što sam očekivao dobio sam za umjerenu cijenu!

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #11 u: 31. 08. 2013. 21:17:50 »
E ovo je već dobro svjedočanstvo,opet sam dobio volju za jednim kompletom... zagi
"i samilosni je za ljude!!!"

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #12 u: 01. 09. 2013. 08:52:20 »
Nisam jos vidio tu jaknu u kojoj ti nece bit hladno na ceki u Sijecnju ako ispod imas samo kratke rukave....
Imam najdeblju jaknu iz Fjall-ovog lovackog programa i ispod nje redovno oblacim termo ves,  debelu dolcevitu, zimski flis i jos jaknu. I jos se umotam u deku.
 I tako uspijem izdrzat 3-4 sata max na -10.
A mozda sam ja samo pi.kica od momka...

« Zadnja izmjena: 01. 09. 2013. 12:41:33 od Lazar »
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #13 u: 01. 09. 2013. 12:42:45 »
Nisam jos vidio tu jaknu u kojoj ti nece bit hladno na ceki u Sijecnju ako ispod imas samo kratke rukave....
Imam najdeblju jaknu iz Fjall-ovog lovackog programa i ispod nje redovno oblacim termo ves,  debelu dolcevitu, zimski flis i jos jaknu. I jos se umotam u deku.
 I tako uspijem izdrzat 3-4 sata max na -10.
A mozda sam ja samo pi.kica od momka...
ko nesto drugo tvrdi taj lovi samo po guglu , lova i ceke on jos nije vidio
Mihi est compositum in Taberna Mori

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Pinewood jakne i hlače
« Odgovori #14 u: 01. 09. 2013. 12:52:01 »
 Krećemo opet sa mjerenjem spolovila,nije već dugo bilo...  hao dr.i
"i samilosni je za ljude!!!"