Autor Tema: koju optiku kupiti novu meoptu er1 1-6x42 rd ili polovni swar bez crv točke 1-6x  (Posjeta: 10046 vremena)

Offline Mario123

  • K
  • *
  • Postova: 76
koju optiku kupiti novu meptu R1 1-6x42 RD ili polovnu swarovski bez točke 1-6x42 hvala

Offline GPK

  • K 500
  • ***
  • Postova: 517
Ja sam pobornih novih strvari
Jaki ljudi ne napadaju nikad!
Nemaju potrebe,znaju da su jaki.
Slabi ce te uvek napasti.
Njimama treba glupo opravadanje za sopstvenu nemoc!

Offline Boboo79

  • K 500
  • ***
  • Postova: 799
bez razmisljanja Meoptu

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Iz svog iskustva preporučujem novu Meoptu !
Hrvatske Domovine Sin.

Offline evaeva

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3872
  • 270 Win, gente et non dimittet.....
Ipak novo je novo, uz to ima i garanciju a Meopta slovi kao dobra i pouzdana optika.
270 Win, gente et non dimittet.....

Offline moro

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1880
  • Bolje ružno pivat nego lipo plakat..

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
 teaa

Meopta je dobra optika ali je Swarovski klasu iznad. Ako je optika dobro očuvana ja bih uzeo  Swarovski 1-6x42 h.
 zagi

Offline ivo samoborec

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1824
.....MEOPTA     zagi
Ako hoces vesel bit moras ze sebom Blasera nosit.,pri svakoj kljeti gemisteka spit...!!!!

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
.....MEOPTA     zagi
:shok: :shok:
Ivica otkad je to Meopta nadmašila Swarovski ???

Pozdrav,  zagi

Offline GPK

  • K 500
  • ***
  • Postova: 517
teaa

Meopta je dobra optika ali je Swarovski klasu iznad. Ako je optika dobro očuvana ja bih uzeo  Swarovski 1-6x42 h.
 zagi
perop tesko da ce neko prodati naprimer  Habicht  a da je u dobrom stanju  bice to optika olindrana kao matori macak sobzirom kakve su navike nasih lovaca, kako oni to cuvaju i odrzavaju.
 Svaka cas izuzecima i pojedincima.
Jaki ljudi ne napadaju nikad!
Nemaju potrebe,znaju da su jaki.
Slabi ce te uvek napasti.
Njimama treba glupo opravadanje za sopstvenu nemoc!

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
teaa

Meopta je dobra optika ali je Swarovski klasu iznad. Ako je optika dobro očuvana ja bih uzeo  Swarovski 1-6x42 h.
 zagi
perop tesko da ce neko prodati naprimer  Habicht  a da je u dobrom stanju  bice to optika olindrana kao matori macak sobzirom kakve su navike nasih lovaca, kako oni to cuvaju i odrzavaju.
 Svaka cas izuzecima i pojedincima.
d1
Ovo kako je optika očuvana svakako treba vidjeti ali optika Z6 1-6x42 nije Swarovski Habicht to je Swarovski Z6 i to je klasa od optike , ovo ne može biti stara optika obzirom da se Z6 pojavio ima 4-5 godina. Ovo je vjerojatno jedna od najboljih optika u toj klasi u svjetu uopće. Svaka čast Meopti posebno novom zoomu X6 "Ipak Meopta mora popiti još puno varenike dok dostigne klasu Swarovskog"!
 zagi
« Zadnja izmjena: 04. 02. 2015. 10:38:00 od perop »

Offline Traper.

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1956
Sta uzeti novog zastava 101 ili polovnog golf VI.
Takvo vam je pitanje.I ta meopta koja je sad nova, posle jedne sezone bice povoljna, ali ce uvek ostati meopta.
Nece nikad prerasti vo swara.
repetirajuce-SAKO ,  prelamajuce-MERKEL

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
mislim da se meopta ne moze svrstati u rang zastave 101 ;D
i jedna i druga ce savrseno odradjivati posao u prakticnom lovu...
kod ljudi koji se razumiju dobrano u materiju, meopta ima visoko mjesto, kao i swar, al novo je novo.
ja bi isao na novu meoptu. zagi

Offline DejanG

  • K 500
  • ***
  • Postova: 931
Swar je Swar...kvalitet je to...!

Offline Traper.

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1956
mislim da se meopta ne moze svrstati u rang zastave 101 ;D
i jedna i druga ce savrseno odradjivati posao u prakticnom lovu...
kod ljudi koji se razumiju dobrano u materiju, meopta ima visoko mjesto, kao i swar, al novo je novo.
ja bi isao na novu meoptu. zagi

Dobro izvini ne zastava 101 ali evo recimo skodu  hao
Salim se naravno.Imao sam meoptu 1.5-6x42 artemis na kombinirku. I kad sam prodao pusku optiku sam prodao
kolegi s kojim idem u lov.Naravno posto zasto.Montirao sam mu je na cz550 sa originalnom ceskom fisksnom montazom.I momentalno se aktuelno lovi puskom.Ja nisam imao nikakve zamerke na optiku,mnogo sam padao direkt na optiku i nikakvog pomicaja.Jako,jako izdrzljiva optika.Ali ipak misim da je swar daleko kvalitetniji.
Zaboravio sam, imao sam samo jednu zamerku imala je jednu malu mrlju, kao neka mast ili tako nesto.Ja sam se navikao i nije mi smetalo, tako i kolegi sada.
Pozdrav.
repetirajuce-SAKO ,  prelamajuce-MERKEL