Autor Tema: NORCONIA Optike  (Posjeta: 28271 vremena)

Offline dick

  • K 100
  • **
  • Postova: 318
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #15 u: 24. 04. 2008. 07:43:41 »
Moram ju reklamirati, ali zar švaba nemože za 1600 kn napraviti dobru optiku  >:(.

Koji švaba ččč. Norconia, Pro-lux, ZOS,... sve je to Made in China  :pferd:. I nije nužan trzaj oružja da bi se razdesila.

Offline stric

  • K 100
  • **
  • Postova: 128
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #16 u: 24. 04. 2008. 11:14:36 »

Upravo tako,a ovo ispod toga bi vam moglo poslužiti ako pušku ne vadite iz ormara
« Zadnja izmjena: 24. 04. 2008. 13:20:48 od stric »

Offline Ry1

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1152
  • Shine on You Crazy Diamond
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #17 u: 05. 05. 2008. 15:32:35 »
Mali savet. Kod svih tih Norconia i ostalih pre nego sto ih stavite na pusku ostavite ih preko noci potopljene u punu kantu vode. U zoru otvorite prozor i pogledajte kroz optiku pa polako nazad do prodavnice po pare.
One "licne" i "zhichice" koje formoraju koncanicu su bas sexy ;D
Cak i one zesce, sa "ugraviranom" koncanicom na leci imaju mali problem. Resenje im je takvo da pri upucavanju na recimo 5 klikova gore one nestasno urade jos dva-triu levo ili desno...
pozdrav
Ry
A sto se lova po Australiji tice, pa tamo je i lisica naseljena iz Evrope i jos se nisu privikle na novu sredeinu .
Zato tako i sevljaju kao muve bez glave po Australiskoj divljini ,a dok tako preplasene tumaraju lak su plen dobrim strelzima.

Offline Kaligula

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1210
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #18 u: 06. 05. 2008. 00:25:27 »
Koliko para toliko muzike.
 To je tako jednostavno,i tako od pamtivjeka.
Kupovina jeftinog je uvijek rulet.
 Previše sam siromašan da kupujem jeftino.
Sad kad kupiš nekolio jeftinih optika,potrošiš hrpu vremena i streljiva na uzaludna upucavanja,izračunaj jeli se to isplatilo ?
Meopta je donji minimum.
Donji.
Sve ispod toga ...

Offline Antezg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 858
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #19 u: 06. 05. 2008. 08:45:59 »
Potrazi-mogu se naci dosta kvalitetne, a jeftine optike HUNTER FERLACH 6x42. Provjereno sve drze sus,a i slika nije losa ko na norconiji.Mislim da ih proizvodi Hakko i cijena je bila ispod 1000kn.

Offline blackpowder

  • K 500
  • ***
  • Postova: 606
  • R.I.P.
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #20 u: 06. 05. 2008. 11:00:02 »
Ta optika nimalo nije bila jeftina. Drugo pao sam na riječi prodavača s kojim sam si jako dobar.

Sad će uzeti Falcona, pa se nadam da problema neće biti.

Mrva, moja nona je znala reć da ni krava ne staje dva puta u istu rupu a ti sad navalio na Falcona.  d2
R.I.P.  rođ.1960-06-15

Offline blackpowder

  • K 500
  • ***
  • Postova: 606
  • R.I.P.
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #21 u: 07. 05. 2008. 09:50:06 »
Mrva, moja nona je znala reć da ni krava ne staje dva puta u istu rupu a ti sad navalio na Falcona.  d2

Bemti  :o

Konačno idem kupit pravu optiku, idem potrošit novce, molim medu da mi doense pravu stvaar (valjda čovjek zna) i sad mi nije ništa jasno  ččč

FALCON može biti OK optika po onome kako pišu o sebi. Dobro je da ima ljudi koji vole isprobavati nove  stvari jer nam otvaraju horizonte. Da su svi uskog pogleda kao ja još bi hodali po ravnoj ploči na leđima kornjača a žarulje bi napajali istosmjernom strujom, automobili bi bili na paru a seksali bi se samo u misionarskom položaju..... z10
R.I.P.  rođ.1960-06-15

Offline blackpowder

  • K 500
  • ***
  • Postova: 606
  • R.I.P.
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #22 u: 07. 05. 2008. 13:30:59 »
FALCON može biti OK optika po onome kako pišu o sebi. Dobro je da ima ljudi koji vole isprobavati nove  stvari jer nam otvaraju horizonte. Da su svi uskog pogleda kao ja još bi hodali po ravnoj ploči na leđima kornjača a žarulje bi napajali istosmjernom strujom, automobili bi bili na paru a seksali bi se samo u misionarskom položaju..... z10

Nakraju ću ja tu Narocniu prodati preko oglasnika, na MK staviti meh. nišane a na .308 Swarovski  ali kako ženi opravadti takav trošak  nebuislo jedino opravdanje je reći 5 % cijene. Tako sam i za Narconiu rekao da je došla 399 kn, kaj babe znaju   ;D


Mene često pitaju kako mogu toliko trošiti na pucačinu, oružje natjecanja....moj odgovor je jednostavan MOJE DJETE NE JEDE ČOKOLADU! A ja imam samo jedno. A koliko bi tek uštedio na čokoladi da ih ima troje četvoro? Ti si mlad napucaj čopor klinaca i nedaj im čokoladu pa da vidiš uštede!
R.I.P.  rođ.1960-06-15

Offline Ry1

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1152
  • Shine on You Crazy Diamond
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #23 u: 14. 05. 2008. 09:48:37 »
Kvalitet Norconie stane u prosirenu recenicu..."Bezi i ne okreci se sine"
A sto se lova po Australiji tice, pa tamo je i lisica naseljena iz Evrope i jos se nisu privikle na novu sredeinu .
Zato tako i sevljaju kao muve bez glave po Australiskoj divljini ,a dok tako preplasene tumaraju lak su plen dobrim strelzima.

Offline aigor

  • K
  • *
  • Postova: 24
  • neke stvari ne možeš platiti
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #24 u: 14. 05. 2008. 14:18:42 »
probaj sa seeadler-om ja sam imao norconiu pa sam je slao na popravak jer su popadale končanice.kad se vratila sa popravka više je nisam mogao upucati na 8,57 probao na malokalibarku i na kraju stoji u ormaru čeka povoljnu prodaju.sa seeadler-om nišanim već drugu godinu nije se pomakla za milimetar od dana upucavanja.cijena je oko 1700 kn srednja klasa, moja je 6x45,
Dobra kob !

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #25 u: 15. 05. 2008. 08:32:15 »

Nakraju ću ja tu Narocniu prodati preko oglasnika, na MK staviti meh. nišane a na .308 Swarovski  ali kako ženi opravadti takav trošak  nebuislo jedino opravdanje je reći 5 % cijene. Tako sam i za Narconiu rekao da je došla 399 kn, kaj babe znaju   ;D
[/quote]

Sram da te bude!
Zar tako bezobrazno lagati svojoj zakonitoj?  ;D
Imam upalu volje.

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #26 u: 15. 05. 2008. 09:27:45 »
Zar tako bezobrazno lagati svojoj zakonitoj?  ;D

Pazi ovo ja kupim Narocniu od 1600 kn, ženi kažem 399 kn  :laugh:. I sad ona "  :shok: kaj je to skupo, pa jel nema tog jeftinije  :shok: "

Kaj češ, moramo se snalaziti  ;D

A s druge strane pismo torbica 12 X 20 centimetara kože,od Picarda plačena 1800 Kn je "Stvarno dobra prilika"  ;)
Imam upalu volje.

Zoran

  • Gost
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #27 u: 15. 05. 2008. 11:37:22 »
Zar tako bezobrazno lagati svojoj zakonitoj?  ;D

Pazi ovo ja kupim Narocniu od 1600 kn, ženi kažem 399 kn  :laugh:. I sad ona "  :shok: kaj je to skupo, pa jel nema tog jeftinije  :shok: "

Kaj češ, moramo se snalaziti  ;D

a torbicu kad zene kupuju nemozes ni kljuc od auta staviti u nju koliko je mala i za nju daju 5000,00kn! i jos kaze ma jeftino bilo na snizenju! hehehh

Offline blackpowder

  • K 500
  • ***
  • Postova: 606
  • R.I.P.
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #28 u: 15. 05. 2008. 19:33:15 »
uuuuuuuu čizme preko koljena! Vidi se da si mlad - to je samo za spavaću sobu HEHEHEHE
R.I.P.  rođ.1960-06-15

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: Optika Narconia -problem
« Odgovori #29 u: 16. 05. 2008. 16:37:12 »
a torbicu kad zene kupuju nemozes ni kljuc od auta staviti u nju koliko je mala i za nju daju 5000,00kn! i jos kaze ma jeftino bilo na snizenju! hehehh

Potpuno točno. Evo ove moje babe poludila ona za LG pradom čim izašla, ode 5000 kn. Neku torbicu kupila dok je bila kod roditelja, moraš s nogom unutra ugurati kovanicu od 5 kn, 700 kn, neke čizme dok je bila kod roditelja preko koljena, 2500 kn, nemožeš s njima ni na njivu ni nigdje  ;D. Sreća da to roditelji financirali  ;D

Ja dok to vidim prvo moram popiti šečera i vode, a kaže ona "pa to je skoro besplatno"  m4

Skoro besplatno???

To češ sve ti Mrva odraditi kod tast i punice,kad će god šta trebati bude bilo:"Zete jel bi mogao....?"   
Tako to obično biva....
Pa nek sad netko kaže da nije tako?
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related